Bransoletka• 09 июня 2024

Мінімум 210 палестинців загинули в лагері біженців

Щонайменше 210 людей загинули в таборі біженців Нусейрат у центрі сектора Газа, де Ізраїль провів операцію зі звільнення чотирьох заручників.

Ще понад 400 отримали поранення під час ізраїльської спецоперації.

Навіть Боррель назвав події "жахливими" та закликав припинити "криваву бійню".

Відео в інтернеті жахливі, просто цивільні з вивернутим нутром посеред вулиці. Чим Ізраїль кращий за Росію? Світом правлять демони....
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ті, хто не стали на бік тероризму, прекрасно себе почувають, і навіть в Ізраїлі живуть і працюють у величезній кількості.
Кожен епізод окупації був здійснений ’у відповідь’ на терористичні дикунські атаки.
а скажіть будь ласка як і коли вони не стали на бік тероризму? в якому році і який був процес?
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Я б нікому такого не бажала, особливо дітям.
Але це вибір палестинських терористів - використовувати тих нещасних детей в якості маніпуляцій і живого щіту.
Терористи Хамас використовують населення Сектору Газа як ресурс. Ціль зараз одна, шкодити Ізраїлю (в принципі, виходить). Хто замовник, хто оплачує послуги, ось що цікаво. Іран, само собою, наших північних сусідів згадують, мені хотілося б, щоб оголосили весь список (там можу бути абсолютно безневинні, ангельські країни та організації)
Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Згодна
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ага, готова поспорить, что так же как в больнице погибло 800 человек, которая осталась абсолютно цела, только окна выбиты и по всему миру это разнесли. Евреи жлобы, не тратятся на информационную компанию , поэтому проиграли информационную войну. Почему ни один долбо.б, который выходит на митинги за Палестину, не требует от хамас освободить оставшиеся заложников? Тогда у Израиля меньше было бы поводов воевать. Пропалестинские митинги, это все равно что требовать от Украины прекратить войну. Или почему бы кому-то из митингующих не предложить обменять себя на кого-то из заложников. Я ни одному слову террористов не верю. Мир сошел с ума, с таким подходом скоро весь мир будет жить по законам шариата, можно уже хиджаб присматривать.
Anna148• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ізраїль звільнив 4 заручників, розбомбивши лагерь біженців. Діти, жінки, чоловіки - усе в крові....
Именно так и должно поступать государство, защищая своих граждан. Отлично, что у Израиля есть и силы, и мужество использовать для этого ВСЕ средства, а не как мы, наблюдая за мучениями азовцев просто просить хуйло их отпустить.
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Невже Ви вірите, що Ізраїль, маючи одну з найсильніших розвідок в світі, прошляпало випадково тих хамасівців на мопедах.
Це все політика. Дозволили увійти, зробити певну кількість жертв, аби потім розпочати винищення палестинців повністю.
Можливо ви і маєте рацію. Але не вам українською мовою на українському сайті про це розмірковувати.
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
это ваше описание,или официальная версия ?
Это версия хамас, которую как всегда без доказательств разносят по всему миру.
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Винен Ізраїль,до чого тут Палестина?
Чому?
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
так, вбили майже 40 тис людей за півроку, з яких більше половини жінки та діти, точно молодці...
Де вбили? По всьому світу?
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляMary_MMS
Де вбили? По всьому світу?
в газі
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
´
Надзвичайно складне питання, чи що?
Нахіба заручників брали, і вдерлися до простих людей, і вирізали цілими сім´ями разом із дітьми???
Rosenica• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Ви взагалі історію знаєте?
Ви про що?
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Так
Ну тоді ви на когось косо подивитесь і завтра на вас ззаду нападуть.
Rosenica• 09 июня 2024
Вже налізло ботні з однаковими реченнями
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
в газі
Ось вам і відповідь.
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
В цих смертях винен ХАМАС
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляRosenica
та думайте що хочете, я теж думала так як більшість тут відписавшихся, допоки не перечитала і не передивилася купу інформації
я допишу, те що робить хамас це звісно тероризм і жахливо і ніхто це не може пітримувати звісно. Але те що робив і робить ізраіль всі ці роки, це не припустимо теж
Lianaa_06• 09 июня 2024
Смотрите, как получается то. То есть взять в плен жителей другой страны, а получить за это ответку - ненормально. Я не кровожадная, это ужасно. Но! Когда кто-то что-то совершает, он должен думать о последствиях!
Так может получится, что москва будет гореть синим пламенем. Буду ли я сочувствовать? Нет. Будет ли это считаться для меня жестокость по отношению к руским - нет. Буду ли я считать это ненормальным - нет.
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Теж так вважаю
І тому не треба заручників визволяти? І відповідати не треба. Бєдние бєдгородчанє, так?
Нащо такі теми пропускати?! І так тошно
Espresso_caffe• 09 июня 2024
Ответ дляAnonimka ya
Израиль до сих пор существует только потому, что может и стоИт за себя.
а чем секрет успеха этой устойчивости?
там высокий уровень жизни, климатические условия сложные, население не огромное, территория тоже небольшая, при этом достаточное количество собственного вооружения
Seehund• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
А что вы хотите, с волками жить, по волчьи выть. Гуманность и цивилизованность отходят в прошлое. Выживают хищники.
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
В цих смертях винен ХАМАС
Хамас та замовники його послуг, які фінансують терористів, які допомогли їм прийти до влади.
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ви ж розумієте, що більшість населення просто народилися там і жили...Ніякі вони не терористи, просто там народилися.
А Ізраїль дивує. Маючи Моссад, вони не можуть знищити лідерів того Хамасу, зате скільки цивільних перебили. Ще одна війна на винищення нації
Они выбрали хамас на выборах, они радовались бомбежкам Израиля и захвату заложников, они мечтают уничтожить Израиль, для их детей героями являются террористы, дети мечтают стать шахедами. Ничего не напоминает? Почему ни одна из мусульманских стран, которая так поддерживает Палестину не пускает беженцев не знаете? Так погуглите. Египет уже пускал, потом локти кусали, никто не хочет чтобы они потом устроили бардак в их странах. А Европа с сирийцами и афганцами ещё наплачется, в Германии они уже ходят с митингами установить халифат, а немцы придурки это позволяют, исламизация Европы идёт полным ходом, но это правда другая тема.
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Ответ дляTori1602
Автор, якщо ваш рідний буде в заложниках у русні, і щоб його звільнити уб´ють 400 кацапів, то будете радіти звільненню чи плакати за руснею?
Ви нє панімаєтє ето другоє. Ненавиджу усіх цих жаб.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляМелитрисса
Навіть не те, що жлоби, але, щоб вести таку інформаційну роботу, як хамас, треба мати дуже великий запас цинічності. Оці всі видрочування щодо фото із вбитими дітьми в усіх ракурсах і подальше тиражування - для нормальної людини сам факт створення і розповсюдження такого контенту - то вже є біль, тому зі сторони Ізраїлю ми й не бачимо цих масових подрочилок на викривавлені дитячи тіла, хоча ізраїльських дітей теж вбито дуже багато.
Тому інформаційна війна холоднокровних дикунів-психопатів завжди буде випереджати на шаг цивілізованих людей, для яких є нестерпними подібні маніпуляції.
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
И ХАМАС попросили напасть, а те любезно согласились.
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Ответ дляNathalie27
«не плутайте хароших руських і воюючих кацапів»
Оці сестри-плакальниці викликають ще більшу мерзенність ніж колаборанти.
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Да, вы правы, не все умеют на белое говорить чёрное.
Bilolena• 09 июня 2024
Цікаво серед кого ви б хотіли жити, серед палестинців-хамасівців чи серед євреїв-ізраїльтян.
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляBilolena
Відповідь очевидна, це якщо вибирати із цих двох, а ще варіанти є? Оголосіть весь список :)