Bransoletka• 09 июня 2024

Мінімум 210 палестинців загинули в лагері біженців

Щонайменше 210 людей загинули в таборі біженців Нусейрат у центрі сектора Газа, де Ізраїль провів операцію зі звільнення чотирьох заручників.

Ще понад 400 отримали поранення під час ізраїльської спецоперації.

Навіть Боррель назвав події "жахливими" та закликав припинити "криваву бійню".

Відео в інтернеті жахливі, просто цивільні з вивернутим нутром посеред вулиці. Чим Ізраїль кращий за Росію? Світом правлять демони....
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляYuljwa
Вы, видимо, мало интересуетесь событиями в регионе.
И таки да, хамасовцы пользуются огромной популярностью у населения.
Есть такая организация - Палестинский центр политики и исследований (PCPSR) , они исследуют общественное мнение , сотрудничают с Еврейским университетом в Иерусалиме, Фондом Карнеги, Фондом Конрада Аденауэраи т.д.
По их данным, бойню в Израиле 8 октября поддерживало более 70% палестинцев и если бы выборы прошли сейчас, Хамас победил бы с огромным преимуществом.
От і я про це
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляRosenica
Та ні. Я би за наших вбитих, закатованих, вкрадених теж таке би бажала росіянським вилупкам
Я б нікому такого не бажала, особливо дітям.
Але це вибір палестинських терористів - використовувати тих нещасних детей в якості маніпуляцій і живого щіту.
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
прямо ті що цивільні загинули і брали заручників? і жінки і діти?
Їхні татусі і чоловіки, так
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Ага. А на Україну напав виключно Путін. А хороші руські взагалі не винуваті
На відміну від більшості з вас, я принаймні трішки, на кінчику чайної ложечки уявляю ситуацію. Не потрібно змінювати тему розмови та наводити аналогії.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
да вы их не знаете те методы,что вас так жахает,вы там были?может было тридцать третье еврейских предупреждения
Так і було.
133 рази казали віддати викрадених людей.
Rosenica• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
То у вас ніхто не загинув в окупації, певно. І нікого не зґвалтували.
Filomena• 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Ну Газа це дійсно окрема частина. Це як днр вбивали маріупольців, а всі б говорили, що всі українці вбивають маріупольців. Не зовсім точно, але аналогія щодо відповідальності за вчинки аналогічна.
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Я чекала, що зараз приплетуть ЗСУ сюди.
Дочекалися?
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляJimson
Найімовірніше, хамасівці прикриваються своїм населенням, як живим щитом. Заперечувати їм населення не може, принаймні вголос. Думаю, ярлик ’ворог арабського народу’ або ’друг сіоністів’ означає там вірну смерть.
Саме так.
Це дуже прикро.
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
ну ви даєте, історія цього конфлікту іде як мінімум з 1948 року, це не почалося 7 жовтня 2023. Окупація, з обмеженнями арабів палестинців іде з 1967 року
Вы думаете, кто-то не знает, что этому конфликту много десятилетий?
Эта история череды войн и перемирий.
Конкретно этот виток начался с октября 2023 г.
Нападению раши не предшествовал массовое уничтожение украинцами с особой жестокостью большой группы российских мирных людей.
Anonimka ya• 09 июня 2024
Израиль до сих пор существует только потому, что может и стоИт за себя.
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Невже Ви вірите, що Ізраїль, маючи одну з найсильніших розвідок в світі, прошляпало випадково тих хамасівців на мопедах.
Це все політика. Дозволили увійти, зробити певну кількість жертв, аби потім розпочати винищення палестинців повністю.
А зачем же тогда Израилю, столько лет надо было давать муслимам воду, электроэнергию, лечить, кормить это стадо, чтобы потом ’разрешить зайти и сделать некоторое количество жертв’?
Rosenica• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Не плутайте палестинців і хамас
Ви перша почали. Ви у стартпості назвали хамасівців палестинцями.
Вітерець• 09 июня 2024
Израиль освобождает своих людей любыми способами. Молодцы.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляAnonimka ya
Израиль на атаку террористов отвечает так, чтоб в следующий раз не хотелось нападать. А не пытается умиротворить и уговорить больше так не делать.
Та скільки вже вмовляли ж! Півроку вмовляли і закликали віддати заручників.
nnnnika• 09 июня 2024
Ответ дляАпель-синка
А напомните, зачем Палестина первой напала на Израиль и развязала эту ’кровавую бойню’? И зачем они берут заложников, им можно, они ’правильно’ воюют и берут заложников?
Це дуже складна війна. 2/3 населення Гази, це люди, які жили на території Ізраїлю. Як думаєте, вони мають любити Ізраїль та ізраїльтян, коли в них забрали їх землі, будинки? Зрозуміло, що це не виправдовує жорстоке вирізання мирного населення Ізраїлю. Тому і писала вище, що не можу стати на сторону ні Ізраїлю, ні Палестини. Тут вже винні обидві сторони однаково, на мою думку
Маня_53• 09 июня 2024
Нічим не кращі вони
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Саме так.
Це дуже прикро.
У багатьох ще стадний інстинкт дуже розвинений, бояться заперечити своїм лідерам, бояться залишитись без підтримки. Ті, що спетляли до Європи та Штатів, звісно, ​​придурки, їм уже нічого не загрожує, могли б жити нормально.

Ті, що залишились у Секторі Газа – самі заручники, по суті. Звалити звідти дуже складно, заперечувати владі смертельно небезпечно.
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на холеру они , палестинцы, тех заложников брали?
´
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляYuljwa
Эта история череды войн и перемирий.
Ви знаєте, так, я думаю що цю історію знають не всі, окрім того частина знає ізраільську сторону конфлікту, і задовольняється твердженням що палестинці дорівнює хамас та терористи. Але на знають, або не хочуть знати як ізраіль обмежує, і обмежував права арабів палестинців
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляannac
Мне жаль детей там. Но вот если б такое в рашке случилось, когда наши освобождали б наших людей, мне было бы все равно
Точно з вами!
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
Палестина удивляет,ради четверых заложников не пожалели 200 своих
Винен Ізраїль,до чого тут Палестина?
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Вам ніхто не повірить тут
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
Ті, хто не стали на бік тероризму, прекрасно себе почувають, і навіть в Ізраїлі живуть і працюють у величезній кількості.
Кожен епізод окупації був здійснений ’у відповідь’ на терористичні дикунські атаки.
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляRosenica
Ви взагалі історію знаєте?
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляВітерець
так, вбили майже 40 тис людей за півроку, з яких більше половини жінки та діти, точно молодці...
Маня_53• 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Ну тобто палестинці таки бубочки, увійшли ну просто тому, що їм дозволили, вбили купу народу, купу забрали заложниками, але винні все рівно керівництво Ізраїлю?
Так
Anonimka ya• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
Так отдали бы заложников и ничего не было бы.
Не говоря о том, зачем ворвались, убивали и брали заложников.
Mary_MMS• 09 июня 2024
Ответ дляJimson
Напав Сектор Газа (ХАМАС), це не зовсім Палестина, тих контролює ФАТХ (вони спокійніше). Хто платить, той замовляє музику. Один із замовників – Іран.

Жителі Сектору Газа – ресурс, вони замовникам потрібні лише щоб шкодити Ізраїлю. Втекти їм не дають, для багатих є лазівки, на кшталт громадянства Йорданії. Для бідних людей середнього достатку хороших і приємних варіантів немає.
Знову Ізраїль винен, чи таки хамас не дає виїхати з Гаази?
анна 1986• 09 июня 2024
Зная евреев,заложников там могло и не быть