Bransoletka• 09 июня 2024

Мінімум 210 палестинців загинули в лагері біженців

Щонайменше 210 людей загинули в таборі біженців Нусейрат у центрі сектора Газа, де Ізраїль провів операцію зі звільнення чотирьох заручників.

Ще понад 400 отримали поранення під час ізраїльської спецоперації.

Навіть Боррель назвав події "жахливими" та закликав припинити "криваву бійню".

Відео в інтернеті жахливі, просто цивільні з вивернутим нутром посеред вулиці. Чим Ізраїль кращий за Росію? Світом правлять демони....
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Ну тобто палестинці таки бубочки, увійшли ну просто тому, що їм дозволили, вбили купу народу, купу забрали заложниками, але винні все рівно керівництво Ізраїлю?
Не плутайте палестинців і хамас
nnnnika• 09 июня 2024
Ізраїль краще расеї тільки тим, що вони не нападали першими. Але так, гине дуже багато мирного населення Палестини і це жахливо і там дійсно кривава бійня. Хамас нараховує 20000 людей, а населення Гази 2 млн мирних людей. Я не стаю на сторону Палестини чи Ізраїлю, але мирне населення мені шкода, бо вони зараз потерпають від обстрілів, як ми. Цікаво просто, яка кількість мирного населення підтримувала Хамас?
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на холеру они , палестинцы, тех заложников брали?
прямо ті що цивільні загинули і брали заручників? і жінки і діти?
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Люди мислять лише тим, що їм з телевізора у голови вкладають
Навіщо ви так про себе?
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ви ж розумієте, що більшість населення просто народилися там і жили...Ніякі вони не терористи, просто там народилися.
А Ізраїль дивує. Маючи Моссад, вони не можуть знищити лідерів того Хамасу, зате скільки цивільних перебили. Ще одна війна на винищення нації
Вы, видимо, мало интересуетесь событиями в регионе.
И таки да, хамасовцы пользуются огромной популярностью у населения.
Есть такая организация - Палестинский центр политики и исследований (PCPSR) , они исследуют общественное мнение , сотрудничают с Еврейским университетом в Иерусалиме, Фондом Карнеги, Фондом Конрада Аденауэраи т.д.
По их данным, бойню в Израиле 8 октября поддерживало более 70% палестинцев и если бы выборы прошли сейчас, Хамас победил бы с огромным преимуществом.
Гликерия-b010• 09 июня 2024
=

Ось, послухайте. Може хоч щось дійде
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляannac
Мне жаль детей там. Но вот если б такое в рашке случилось, когда наши освобождали б наших людей, мне было бы все равно
тільки в ролі рашки тут ізраіль, яки окупував територіі і не дає нормально жити цивільним
Tori1602• 09 июня 2024
Автор, якщо ваш рідний буде в заложниках у русні, і щоб його звільнити уб´ють 400 кацапів, то будете радіти звільненню чи плакати за руснею?
Апель-синка• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ізраїль звільнив 4 заручників, розбомбивши лагерь біженців. Діти, жінки, чоловіки - усе в крові....
А напомните, зачем Палестина первой напала на Израиль и развязала эту ’кровавую бойню’? И зачем они берут заложников, им можно, они ’правильно’ воюют и берут заложников?
felinka• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Я не знаю, чому. Але методи Ізраїлю жахають.
Тобто методи палестинців вам ОК? Вы ж удивились ті відео, як вони діяли, коли брали заручників?
Anonimka ya• 09 июня 2024
Израиль на атаку террористов отвечает так, чтоб в следующий раз не хотелось нападать. А не пытается умиротворить и уговорить больше так не делать.
Nathalie27• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Не плутайте палестинців і хамас
«не плутайте хароших руських і воюючих кацапів»
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Навіщо палестинці взагалі напали на Ізраїль, повбивали купу народу і взяли заручників?
Напав Сектор Газа (ХАМАС), це не зовсім Палестина, тих контролює ФАТХ (вони спокійніше). Хто платить, той замовляє музику. Один із замовників – Іран.

Жителі Сектору Газа – ресурс, вони замовникам потрібні лише щоб шкодити Ізраїлю. Втекти їм не дають, для багатих є лазівки, на кшталт громадянства Йорданії. Для бідних людей середнього достатку хороших і приємних варіантів немає.
Irina-5d24• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Потому что там уже не в лидерах дело. Там спрут глубоко в мозгах. Не знаю как у детей но даже у подростков. Это не значит, что их нужно убивать, это значит, что нечего вечно терроризировать Израиль и брать заложников. И да, если бы так Украина своих заложников у рашки отбивала, я бы аплодировала. Похер на детей. Из детей получаются взрослые которые потом убивают
Апель-синка• 09 июня 2024
Ответ дляKlodia
Вопрос-откуда там взялись израильские заложники? Неужели добрая и мирная Палестина их захватила??? А зачем же???
Причем исключительно из человеколюбия и миролюбия
felinka• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
В тому числі. А ще заручників держали в домах. Оті саме ’мирні палестинці’.
Wendy Rhoades• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
а якщо б треба було звільнити наших полонених? Але так щоб не постраждали ’мирні росіяни’ не вийшло?
Це жахлива війна, але хто це розпочав? Людей шкода.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Просто так теє все трапилося, так?
7 жовтня не було перед цими подіями?
Чи, може, треба було заручників віддати, а не прикриватися своїм мирняком.
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
Рашка оккупировала территорию Украины в 2014 г., с ней все продолжали дипломатические отношения.
Когда она развязала в Украине полномасштабную геноцидную войну, тогда только цивилизованные страны очнулись.
Кровавые события в газе начались в октябре, вы же помните, с чего именно, правда?
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляnnnnika
’Цікаво просто, яка кількість мирного населення підтримувала Хамас?’

Сидячи вдома на кухні, може і не підтримують, а на людях щось ляпнути проти дуже небезпечно, смертельно небезпечно. Крім того, їм дуже сильно промивають мозок, причому десятиліттями.
Клементина• 09 июня 2024
Спочатку Палестина бере зарурчників ховає їх серед цивільних, а потім ’Йой! Чому цивільних бомблять?!’
uma• 09 июня 2024
Заложники у кого? Вот за ними и пришли. Нехрен было брать заложников. Для Израиля важен каждый гражданин.
ОльгаХ• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Это не из Израиля осенью прорвались обезумевшие террористы. А В Израиль.
Вы отрабатываете 30 рублей?
Filomena• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
4 заручники це ті що лишилися з усіх взятих в полон?
Ви не задавалися цим питанням?
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
На захист Моссада можу сказати, що впровадити агентів практично неможливо.
Клементина• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Невже Ви вірите, що Ізраїль, маючи одну з найсильніших розвідок в світі, прошляпало випадково тих хамасівців на мопедах.
Це все політика. Дозволили увійти, зробити певну кількість жертв, аби потім розпочати винищення палестинців повністю.
Чому розвідка прошляпила то інше питання!

Головне, навіщо Палестина перша це почала?
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляYuljwa
ну ви даєте, історія цього конфлікту іде як мінімум з 1948 року, це не почалося 7 жовтня 2023. Окупація, з обмеженнями арабів палестинців іде з 1967 року
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
Палестина удивляет,ради четверых заложников не пожалели 200 своих
Там інша психологія. Їм навпаки то вигідно, і срали вони на тих мирних і дітей. Головне потім селфі наробити у всіх позах разом із загинувшими.
Відморожені дикуни - маніпулятори думали, що вони умніші і хитрозробленіші за ’слабонервових’ білих, на яких оці всі мерзенні маніпуляції мали діяти.
Віддати треба було тих заручників, щоб не було такого!
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Ответ дляJimson

Ага. А на Україну напав виключно Путін. А хороші руські взагалі не винуваті
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляnnnnika
99% там підтримує Хамас, навіть ті, що зараз в Європі живуть, все одно підтримують.