Bransoletka• 09 июня 2024

Мінімум 210 палестинців загинули в лагері біженців

Щонайменше 210 людей загинули в таборі біженців Нусейрат у центрі сектора Газа, де Ізраїль провів операцію зі звільнення чотирьох заручників.

Ще понад 400 отримали поранення під час ізраїльської спецоперації.

Навіть Боррель назвав події "жахливими" та закликав припинити "криваву бійню".

Відео в інтернеті жахливі, просто цивільні з вивернутим нутром посеред вулиці. Чим Ізраїль кращий за Росію? Світом правлять демони....
Bilolena• 09 июня 2024
Ответ дляJimson
Відповідь очевидна, це якщо вибирати із цих двох, а ще варіанти є? Оголосіть весь список :)
Ну мова про цей конфлікт, тому обираємо сторону серед них. Євреїв з руснею ніяк порівняти не можу в цій ситуації.
Мелитрисса• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Винен Ізраїль,до чого тут Палестина?
К террористическому акту и захвату заложников, которых до сих пор удерживают, Палестина не при чем?
Mira29-c3c3• 09 июня 2024
Ответ дляJimson
На відміну від більшості з вас, я принаймні трішки, на кінчику чайної ложечки уявляю ситуацію. Не потрібно змінювати тему розмови та наводити аналогії.
Ви ’страшенний’ експерт .У будь -якій галузі .
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Винен Ізраїль,до чого тут Палестина?
в чем виноват?
ПланМаршалла• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Невже Ви вірите, що Ізраїль, маючи одну з найсильніших розвідок в світі, прошляпало випадково тих хамасівців на мопедах.
Це все політика. Дозволили увійти, зробити певну кількість жертв, аби потім розпочати винищення палестинців повністю.
Ой, точно, всі сходиться. Українці теж росіян запустили, дозволили напад, щоб заманити росіян у пастку. Многахадовочка
Вера• 09 июня 2024
Сейчас везде антиизраильская риторика слышна, в Европе и США. Интересно кто это все спонсирует.
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
На звання експерта зі світовим ім´ям не претендую, тут така людина вже є :) Найточніші прогнози на минулий місяць та правильне розуміння того, що відбувається, із затримкою на півтора-два роки.

Мої сильні сторони - навички усного рахунку та рахунки на пальцях, іноді замість десяти виходить ’сэм-восэм’, але це не страшно. Почуття гумору і здоровий глузд, само собою, а також небажання слухняно дотримуватися ’правильної точки зору’.
natali ja• 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на холеру они , палестинцы, тех заложников брали?
Пишут что эти заложники у местных в квартирах находились. Те их охраняли.
Soufit• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
З рашкою теж таке будеф
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
Ви знаєте, так, я думаю що цю історію знають не всі, окрім того частина знає ізраільську сторону конфлікту, і задовольняється твердженням що палестинці дорівнює хамас та терористи. Але на знають, або не хочуть знати як ізраіль обмежує, і обмежував права арабів палестинців
Каким образом Израиль может ’обмежувати права’ жителей палестинской автономии? Просветите ’незнающих’
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
Ответ дляnatali ja
а, понятно, соучастники,
Triphunter• 09 июня 2024
О, ІПСО вже працює, щоб очорнити Святий Ізраїль
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляОлена-d1c8
5 broken cameras
Occupation 101
На ютюбі є, подивіться
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляMary_MMS
Знову Ізраїль винен, чи таки хамас не дає виїхати з Гаази?
а то...канешна Израиль, а то что этих ’бедненьких’ палестинцев, мусульманские страны не то что в качестве беженцев, а вообще к себе пускать не желают, то это так.. политика.
Triphunter• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
5 broken cameras
Occupation 101
На ютюбі є, подивіться
Це все постанова Мосфільму, мені цікаво, хто оплачує дискредитацію Ізраїлю тут на совєтчиці, що відразу про Ізраїль біжать теми строчити, наче інших проблем нема
natali ja• 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Ну тобто палестинці таки бубочки, увійшли ну просто тому, що їм дозволили, вбили купу народу, купу забрали заложниками, але винні все рівно керівництво Ізраїлю?
Там вообще вакханалия творилась. Отрезали головы, палили младенцев, насиловали женщин и тд. Хз вообще на что они рассчитывали. Может острых эмоций не хватало.
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляTriphunter
В сенсі мосфільму? Ну я тут пишу безкоштовно, це вам для інформаціі
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
в газі
вы их сами посчитали?
pixis• 09 июня 2024
Ответ дляОлена-d1c8
вы их сами посчитали?
А скільки ви нарахували?
РусалкаДністрова• 09 июня 2024
Мене єдине цікавить - навіщо постити всю цю хрінь, на ресурсі країни, де майже щодня гинуть мирні жителі. Так серце кров´ю обливається за мальчіків у трусіках?! Так зайдіть на якийсь сайт з новинами України і поплачте, тварини
Triphunter• 09 июня 2024
Народ, ви тут такі гуманісти йоптвою, а ви можете проаналізувати, що для світового вкладу зробили ізраїльтяни і що палестинці? Палестинці як були обмеженими в розвитку дикунами, так і залишились, вони занедбали ті землі і нічого не могли вдіяти з пустелею, вони навіть відмовились від цих пустель, прийшов Ізраїль, зробив рай на цих землях і цивілізацію, дав світу нові технології і передову медицину і тепер як Ізраїль ці землі прикрасив, всі маргінали, які по філософії є терористами, кинулися ці землі в Ізраїля відбивати, ну не смішно вам зі свого протекціонізму пластиліну?
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляpixis
5 broken cameras
Occupation 101
На ютюбі є, подивіться
из разряда: снято на Мосфильме
Anastasiia-9046• 09 июня 2024
Ответ дляВера
рашка з партнерами спонсує
Alexandra• 09 июня 2024
Це мені нагадало розмову з однією жінкою з Європи. Вона дуже не задоволена тим, що нам дають зброю та дозволять використовувати її по расії. Вона звинувачує США, що через них расія може відповісти ударами по столицям Європи і війна перейде до них. Тобто людина має таку логіку, що я не можу збагнути. Тобто нехай у нас тут війна, головне, щоб їх не чіпали?
У випадку того, що Ізраїль зробив, не знаю..... Життя дітей цінно, але Ізраїль показав, що він цінує та захищає своїх громадян...
Горда пташка• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ви ж розумієте, що більшість населення просто народилися там і жили...Ніякі вони не терористи, просто там народилися.
А Ізраїль дивує. Маючи Моссад, вони не можуть знищити лідерів того Хамасу, зате скільки цивільних перебили. Ще одна війна на винищення нації
Просто народилися, просто з самого дитинства навчанні вбивати, просто готові померти в будь яку мить, але за умови, що вдасться побільше вбити сусідів???
Це ж треба, вони мені росіянців нагадують, там теж з дитячого садочка військову форму одягають та вчать, що навколо лише вороги.
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляTriphunter
это нацистское мнение
Олена-d1c8• 09 июня 2024
Ответ дляTriphunter
Большинство международных террористических организаций либо созданы гэбнёй, либо на прикорме у неё и под её координацией. Они всегда поддерживали все самые людоедские режимы на планете, учили в московских военных училищах, продавали им оружие, развращали нефте-газовыми деньгами. Их верные исполнители в области смерти сидят в европейских городах, в Курдистане, в Газе, даже в Штатах - по всему миру, в ожидании команды от хозяев. Когда у кремлёвских правителей заканчиваются открытые методы воздействия, они на голубом глазу включают террор. Римский Папа им неугоден - будет покушение, свой сбежавший на Запад агент потенциально опасен - получи полоний, нужно выиграть выборы - взорвутся дома, турки раздухарились - пару килограмм тротила в людное место, Израиль голосует за антироссийскую резолюцию - гори пылай земля Святая...
Горда пташка• 09 июня 2024
Ответ дляJimson
Найімовірніше, хамасівці прикриваються своїм населенням, як живим щитом. Заперечувати їм населення не може, принаймні вголос. Думаю, ярлик ’ворог арабського народу’ або ’друг сіоністів’ означає там вірну смерть.
Більшість населення і не хоче протистояти, бо розділяє погляди Хамас.
Triphunter• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
это нацистское мнение
Докажи?
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляTriphunter
Докажи?
мне этого достаточно моего мнения