ДолькиКабана• 09 июня 2024

Хочу подарувати сину Znatok на вісім років. У кого був?

Чи цікаво було дітям?
Диви яка я пава!• 09 июня 2024
Не всім цікаво. Мої, хоч і технарі хлопчики, Але на пару тижнів лише захопились. І іноді з друзями ще збирали.
автор ДолькиКабана • 09 июня 2024
Вже невідомо чи іх зацікавити можна
Мядуза аля моргонер• 09 июня 2024
Моему не зашло, дарила в 7 лет. Сейчас из этих деталей робота умудрился сделать
Мядуза аля моргонер• 09 июня 2024
Вот
Белая и пушистая• 09 июня 2024
У мого сина їх вже 4шт. Зайшло. Дарує бабуся з 7років кожен рік. Подаруйте, почніть з простішого варіанту.
Белочкой зови• 09 июня 2024
Моєму було цікаво. Починали з найменшого набору, а потім купили найбільший. Але, якщо я правильно пам´ятаю, то раніше він у нього був, ніж у 8. Роки в 4 перший.
Але, якщо цікаво, то це не означає, що зранку до ночі ним грається. Іграшок було багато. Мабуть, аж занадто. Час від часу повертався.
Небоброїдка• 09 июня 2024
Я дарувала хлопчику на 8 років, потім батьки розширили колекцію, бо зайшов цей конструктор
Я тут с краю постою• 09 июня 2024
Ответ дляДолькиКабана
Вже невідомо чи іх зацікавити можна
Спортом