Бойцовская• 09 июня 2024
Дуже неприємно, коли батьки по різному ставляться до своїх дітей, не робіть так
В мами на двоє - я і сестра. Я з 16 років живу окремо, бо не складались відносини, сестра досі живе з батьками. В мене сімʼя, діти, робота. Сестра працює, але своєї сімʼї немає
Зараз в нас сильно хворіє бабуся, мама її доглядає (ходить до неї). Я розумію, що важко, тому намагаюсь якось допомагати, фінансово і участь (по лікарнях, по аптеках, уколи зробити, частково спілкування з лікарями і тп), сестру до цього майже ніяк не залучають, фінансово в тому числі
І тут на днях мама мені каже - я б хотіла, щоб ти підміняла мене один день, це складно організувати (передати все, що треба для догляду), але я буду думати, як краще це зробити
Я вже не витримала і кажу - може ти сестру попроси, їй все-таки простіше все це передати, бо вона живе з тобою в одній квартирі
На що мама відповіла - вона таким не зможе займатись, там треба зробити купу неприємної роботи
Я, чесно, після цих слів випала в осадок. В мене, якщо що - ніхто не питав чи хочу/можу я це робити, чи зручно мені лишити своїх дітей ради цього і тп
Доросла тьотя вже, а образливо просто жесть - як в дитинство повернулась, невдала старша дитина, яка завжди була недо, але як щось треба - то всім все винна
Я все це до чого - слідкуйте будь ласка, за собою в моментах рівності, в кого кілька дітей, бо це дуже ранить, навіть в дорослому віці, а в дитинстві тим паче
Редисочка• 09 июня 2024
Так а при чем хорошее и плохое отношение? Вам мама может доверить эту работу, а сестре нет.
Пригощаю кашею• 09 июня 2024
Надеюсь вы своей маме это высказали, прежде чем придти тут поучать?))
Капризуля• 09 июня 2024
У вас есть обида на мать и это понятно. Но, вместо того, чтобы решать её, вы проэцируете ситуацию на других, создавая такие темы.
Просто откажите маме.
Редисочка• 09 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Ви ж відмовили матері? Чи будете і далі терпіти таке відношення?
А бабушке помочь не нужно?
Брехушечка• 09 июня 2024
Через вашу поведінку і дитячі образи, страждає бабуся. От кому ви краще зробили?
Не заздріть тьоті• 09 июня 2024
Автор, розумію вас.
Я будувала будинок з чоловіком. Хотіли купити кращі вікна, не вистачало. Спитала в мами. Каже ні, нема. Сума була невелика. Купили дешевші, поліз грибок, переробляли.
Але через місяць мама купила квартиру для дівчини мого брата і оформила на неї. Думаю говорити, що вони не жили довго не треба.
Було дуже боляче
СпайдерВумен• 09 июня 2024
Це моя свекруха така. Скинула своїх батьків на старшого сина сестри. Бо вона не переносить запахи і не любить в такому приймати участь ні,яким чином. Тільки, якщо в гості приїхати і її будуть водити по кафе, розважати, кормити.
Замрійлива• 09 июня 2024
Так, це саме те, що ви кажете, одну жаліє дитину, а інша справиться з усім, маму - в сад, доглядати бабусю мають всі однаково!
Бойцовская
• 09 июня 2024
Ответ дляРедисочка
Та при тому, що робити брудну роботу нікому не хочеться. З мамою все зрозуміло - це її обовʼязок - доглянути свою маму. В мене - так само як в сестри немає досвіду догляду лежачих хворих.
І гарне і погане відношення саме в цьому - я, з точки зору мами, по замовчуванню можу робити брудну роботу, а сестра - ні
Дрібка щастя• 09 июня 2024
Ответ дляЗамрійлива
Логічно розділити чергування на трьох. Або той, хто не може( рвотний рефлекс штука важка), винаймає людину, яка раз на три дні за нього це робить.
Маргарита и Мастер• 09 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Автор, розумію вас.
Було дуже боляче
Ваша мама тупа,вибачте,будь ласка.
Дрібка щастя• 09 июня 2024
Ответ дляБойцовская
Так і скажіть мамі або запропонуйте двічі на тиждень доглядальницю, яка це буде робити за вас, якщо сестра не може винайняти таку людину. А решта днів - їхня проблема.
СпайдерВумен• 09 июня 2024
Ответ дляРедисочка
Дуже зручно. Коли хтось зручний. У сестри немає за ким піклуватися окрім себе. Немає дітей. Чому вона має бути вічною дитиною, а автор мамою усім?
Бойцовская
• 09 июня 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я не мала ціллю нікого повчати, але хтось прочитає, можливо впізнає себе і задумається - не бачу в цьому нічого поганого.
Пригощаю кашею• 09 июня 2024
Ответ дляБойцовская
Ну так маме сказали или нет?
СпайдерВумен• 09 июня 2024
Ответ дляБрехушечка
А може там бабуся хату на ліниву онуку написала. Таке часто буває.
Дуб береза• 09 июня 2024
Ответ дляРедисочка
А бабушке помочь не нужно?
У автора немає ресурсу допомогти бабусі
Дрібка щастя• 09 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
У меня один ребенок
Я теж одна. Але хотіла б мати брата чи сестру. І здебільшого від батьків залежить, які будуть відносини між дітьми. У мене двоє. Все роблю для цього.
Редисочка• 09 июня 2024
Ответ дляБойцовская
На вас можно положиться, а на сестру нет. Хорошее/плохое отношение вообще ни при чем. У вас, я так понимаю, перед бабушкой никаких обязательств нет? На нет и суда нет, как говорится.
Не заздріть тьоті• 09 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ваша мама тупа,вибачте,будь ласка.
Моя мама пррсто мене нк любить. Моїм дітям 8 і 10 років. Вона їх бачила 1 раз. Жодних подарунків. Має свої магазини, не бідує, якщо що. А ще вона продала машину, яку тато мені заповів і гроші теж віддала брату, бо вони йому дуже треба були
Агент Пинкертона• 09 июня 2024
Ответ дляБойцовская
Все одно потрібно комусь це виконувати. Ви можете погодитися, але за умови, що всі, ви, мама та сестра берете участь в цьому порівну. Так і легше буде всім. Де одна людина буде змушена це робити, а де троє.
Оле Лукойе• 09 июня 2024
Ответ дляДрібка щастя
Моя дочка лет в 9 лет пару раз просила родить ей брата. А сейчас говорит: ’Хорошо, что у меня нет ни братьев, ни сестер.’
Агент Пинкертона• 09 июня 2024
Ответ дляСпайдерВумен
От от. А автор буде судна носити.
Брехушечка• 09 июня 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Точно)
Бойцовская
• 09 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Ні, якщо чесно - сказала тільки за сестру
А після відповіді мами розгубилась і просто звернула розмову
Думаю поговорити з нею про це, але мені і її шкода, ситуація важка, я розумію, що їй важко теж
Дрібка щастя• 09 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Співчуваю! Боляче, коли батьки неоднаково ставляться, а діти потім роками, пропрацьовують це, у кращому випадку, з психологом.
Розумію вас, бо до мого тата батьки теж ставились не так, як до старшого сина. Особливо мати. Він дуже це важко переживав, особливо перед смертю це його гнітило.
Я родичам такого задоволення не дала. Відмовилась і обірвала зв´язки.
Бойцовская
• 09 июня 2024
Ответ дляБрехушечка
Де я написала, що страждає бабуся?