Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Я пропоную лише одне-сісти за стіл перемовин щоб це все зупинити!
Це вже не зупинити так просто. Занадто все закрутилося. Хіба змусять до того
freedom_2015• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
їдьте до терористів і сідайте
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Нам пропонуєте ?чи пуйлу? Думаєте ця сволота на порадниці також сидить?
Ответ дляMarta-0c19
А я предлагаю оживить всех Украинских воинов что полегли за эти годы войны !!! И сколько еще полягут , когда после переговоров и заморозки ,эти твари накопят сил, оружия и людей и пойдут снова все сносить , так подтереться они хотели любыми подписанными документами !!!
dreamsunny• 09 июня 2024
Дивне питання на 11 році війни (на третьому повномасштабної)....
Авторе, ви весь цей час спали?
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Кто это делает понятно, а кто виноват? Кому выгодно?
У вас з логікою біда.
Ответ дляDressCat
Розкажі про перемовини на умовах пуйла моїм родичам, які хочуть повернутись в свій український Маріуполь. Пуйло ж вимагає собі все що захопив офіційно загарбати.
Родичі хочуть повернути Маріуполь сидячи в окопі чи свої побажання із Європи передають?
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
За стіл? Адеса - руцкій горад, Харькав - теж. Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська області, Крим - давно в складі раші по їх « документах». Армії у нас бути не повинно. Це передумови до так званих « переговорів». Вас влаштовують, так чи ні?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляginora
Кучма
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
угу, а хуйло не нападало, що мало країн, в яких немає ядерки та які не в НАТО? але щось на них рашка не лізе
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляginora
Кучма
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
дивним чином фіни та шведи до НАТО тільки вступили, ядерки в них немає, чого хуйло до них не полізло, не підкажете часом?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляLoroPiana
тема прямо прекрасна ілюстрація скільки у населення гімна в голові))
тут 80% ботів, до чого населення?