Ответ дляKusalochka
А кто виноват в сказке 3 поросёнка? Волк или поросята, которые строили из говна и палок. Ответ очевиден.
На нас напали, но 73% посчитали, что когда нападают ’нужно просто перестать стрелять’
Щодо сусіда-хижака - цікавий приклад. Хижак завжди буде кровосісєй. Але це ж люди, не тварини. Отже не дуже доречно. Винна рашка, незвачаючи на те що ми будували з лайна та палок.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Это у вас только гвалтивныки на уме
А у вас відсутність причинно наслідкових зв´язків.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
та пишіть вже прямим текстом - у війні винна Україна.
шо ви ото скромнічаєте
Ага. Шлялася у короткій спідниці, задом крутила, бідна раша не втрималася
Kusalochka• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Безусловно виновата параша. Украина виновата, что не готовилась себя защищать. За это и выгребаем все.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Ні це не люди, з огляду на те що вони роблять. В тому вся справа. Нелюдські погляди, бажання і переконання, відсутність емпатії навіть до себе подібних. Там до людини, ще віками розвиватись. Стадо, парнокопитних.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Це вони встигають дуже швидко.))) Щось прям палають в них дупи.)) Цікаво що очікувати якщо в них наказ вийшов щоб таке запальне іпсо роздмухувати?
Сто відсотків.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Кто это делает понятно, а кто виноват? Кому выгодно?
Без різниці. Мені вигідно щоб сусід на мене хату переписав. Сплю і бачу. Але ж з топором до нього під ранок завітати мені і в голову не прийде.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляfreedom_2015
я вже заплуталась у цих ворогах сосії
Вони і самі....
Цифру тільки вказують. Нібито проти 57 країн воюють
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Вы предлагаете всех украинцев уничтожить, а потом отдать?
Ви пропонуєте віддати щоб вони винищили?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
припиніть
на мене цей дешевий контент не діє
хоча він вже ні на кого не діє
на мене цей дешевий контент не діє
хоча він вже ні на кого не діє
бачите, вони тепер здалеку заходять, бо напряму вже банять їх
Хто винен? Дуже просте питання. Ось ці люди на чолі зі своїм недоцарем- старим пердуном. Навіть гугл знає хто ці недолюди. Якщо люди на болотах не зрозуміють і не покаються- війна обов´язково до них повернеться. В кожен дім і в кожну хату страшним горем. Відчуєте свій руський мір на собі, щиро вам бажаю, автор!!!
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Должно быть чувство самосохранения, с маньяками надо быть осторожнее
Це ж треба таке безглуздя писати, а головне навіщо?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляKito
Наша корупційна влада.Вона довела до цього що маємо і чомусь не несе за це відповідальність..
тавищо? а як саме довела?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляfreedom_2015
якесь загострення у кацапів сьогодні ,модератори недопрацьовують
вихідний) зазвичай кацапи сподіваються, що модератори відпочивають
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
а разом з нею ще й боти, які кажуть, що то Україна винна