олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Бляха, чому ви думаєте що я підтримую іншу сторону? Це зовсім не так
А ви кого винним вважаєте, можна чітку відповідь?
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Просто я вважаю що фінансує це все якраз такиє Америка , налетіли зразу
Що це все? Раші зброю купує, щоб вони по нам гатили?
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Удалено администрацией...
Будь-як закінчити - це як саме? А раша послухається нашу владу і закінчить, чи далі буде сунути і ракети пускати?
Ответ дляспейси
Войны развязывают группы стран.Наши военные находят комплектующие в прилетающих боезарядах с маркировкой не одной страны.Никто не начинает бойню без согласования.Ее можно очень быстро закончить,было бы желание
Зато можна лапшу на вуха вішати, що санкції працють. Всі гарно торгують, один одному продають-купують, а українцям як кістку кинуть що синулю алкаша-дімона викинули на історичну батьківщину, типу радуйтесь як ми кацапів прижали санкціями.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляsyperrizhik
Виновен тот кто слил наше вооружение и ядерку
А пуйло наказу не давав, росіяни українців не вбивають? Тобто якщо чоловіка на роботі достали, в магазині здачу не дали, ТЦК повістку вручили, а він бухий жінку вбив, то чоловік не винен? Винна його мама бо на світ привела?
Ответ дляспейси
Это напав?
Хто розв´язав війну?
Тут дуже однозначна відповідь
Хто розв´язав війну?
Тут дуже однозначна відповідь
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляSoufit
А путін - жертва абстаятєльств)🤣
Це точно, його підставили.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляSoufit
А путін - жертва абстаятєльств)🤣
Це точно, його підставили.
Ответ дляrybka21
то наша влада винна?
логічний висновок з вашего месседжу
Для вас те що помирають невинні хлопці-це ок? Те що тцк пакують в буси насилу -це ок? Для чого це все, ради чого?
олена олена• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Заради України. Заради нашого існування як народу. Заради того , щоб не було повної окупації. За свободу воюють. Вам знайомі ці поняття?
Так, вони невинні, вони захищаються і нас захищать, щоб вижити