Marta-0c19• 09 июня 2024

Як ви вважає хто винен у цій війні?

diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Ви ніколи не аналізуєте суспільство?
вам за це платять?

DressCat• 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
русня сьогодні шось дуже активно скавчить за ’пєрєгавори’
Егеж. Щось від чогось підгоряє у них. То є добрий знак.
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Думаю,Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки. Именно они настояли забрать у нас ядерку. А теперь испытывают новое оружие на нашей территории в реальных условиях....(((
ще вас запитаю, чому рашка не полізла війною до фінів та шведів, які ядерки не мають, а до НАТО вступили тільки після початку повномасштабного вторгнення до нас, навіть у 2014-му не пішли
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Янукович виноват
Косвенно - так.
Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляNatalia505
У вас з логікою біда.
Я умею читать и понимать вопросы без эмоций
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
та є від чого
вєлікій стратєг знов всіх переграв
наступ на Харківщині став каталізатором дозволу лупити по руснявим теріторіям західною зброєю.
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляolly_bijou
Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки?
Сколько их ракет запущено по нашей территории?
24 февраля они начали бомбить наши города? В Буче и Бородянке были военные из США и Великобритании под видом бурятов?

Это такое ИПСО - уравнивать вину рашки и западных стран?
о, дякую, що виділили! я ніяк не могла усвідомити, що ж вони цією темою хочуть розігнати
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Це ніяк не змінює факт, що з логікою у вас таки біда. Бо якщо вас гвалтують, то винен виключно гвалтівник. Передумови не мають значення. Судити будуть гвалтівника.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляginora
Кучма
Єльцин
Клінтон

Підписали Будапештський меморандум
Вони могли що завгодно підписувати.
Бомблять і обстрілюють нас не вони, а рашисти.

Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляNatalia505
У вас з логікою біда.
Кто хочет поражения рф, кто их провоцировал? На этот вопрос ответьте
Alienushka• 09 июня 2024
Не тільки Росія. Я думаю на нашій території чужими руками воюють і вирішують свої вигоди ще декілька країн(( на жаль.
Хотіла б я точно взнати всі всі шкурні інтереси зацікавлених в цій війні.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Звісно це все боти винні🤣🤣🤣
Чий Крим?
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Чий Крим?
вона ж написала вже
рузькій
Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляАнна_Бель
Сша та майдауни
Ооо, вы поняли вопрос
Kusalochka• 09 июня 2024
А кто виноват в сказке 3 поросёнка? Волк или поросята, которые строили из говна и палок. Ответ очевиден.

На нас напали, но 73% посчитали, что когда нападают ’нужно просто перестать стрелять’
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляdiamond_shop
та як завжди - пєрєговори
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
вона ж написала вже
рузькій
Вибачте, я на 2 стор.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Тоб то провокація? Сама спідницю коротку одягла? Є жертва є нападник. Ви намагаєтесь вбивцю виправдати. Виправдати вбивцю можна в єдиному випадку, коли це самозахист. Але в данному випадку на вбивцю ніхто не нападав. Так зрозуміло?
Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляdiamond_shop
Доверчивые ваньки, верили в минские, ну они же объясняли

rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Вибачте, я на 2 стор.
та ну така відверта кацапська риторика з першого ж посту
навіть не шифруються вже
DressCat• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Знов про коротку спідницю, яка спровокувала гвалтівника... Що у вас в мізках?
ЛЮБА• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Нет там мозгов, там сквозняк !
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Просто я вважаю що фінансує це все якраз такиє Америка , налетіли зразу
ага, та Біл Гейтс, а ще євреї та масони, як ви вже задовбали, адепти всесвітньої змови, йдіть на болота до себе
Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Эти спидныци и гвалтивныки уже приелись, смените пластинку
Татьяна-57fb• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Вы предлагаете всех украинцев уничтожить, а потом отдать?
точно , не понимаю тех кто не видит в упор что чем дольше война тем больше погибнут наших людей ,. кацапы не в счет, заморозить а потом опять начнут наступать на нас . смотрели бы не будущем а сейчас что под носом , будущее для многих не наступит если продолжать так как сейчас
rybka21• 09 июня 2024
Украина впервые нанесла удар по рф боевым самолетом, – Sky News со ссылкой на источники.

Поражен был ’российский командный узел’ в районе Белгорода. Какой тип боеприпасов был использован - пока неизвестно.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Для вас те що помирають невинні хлопці-це ок? Те що тцк пакують в буси насилу -це ок? Для чого це все, ради чого?
Заради того щоб за 2-3 роки їх у російській бус не зарахували і штурмувати Варшаву або Вільнюс не відвезли.
Amalpi• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Это у вас только гвалтивныки на уме
Миззери• 09 июня 2024
Ответ дляsyperrizhik
Виновен тот кто слил наше вооружение и ядерку
Соучастник , да
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Вам інших персонажів придумати, так це легко. Там про поросят вище,ви ж любите казочки.