diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Ви ніколи не аналізуєте суспільство?
вам за це платять?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Думаю,Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки. Именно они настояли забрать у нас ядерку. А теперь испытывают новое оружие на нашей территории в реальных условиях....(((
ще вас запитаю, чому рашка не полізла війною до фінів та шведів, які ядерки не мають, а до НАТО вступили тільки після початку повномасштабного вторгнення до нас, навіть у 2014-му не пішли
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляolly_bijou
Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки?
Сколько их ракет запущено по нашей территории?
24 февраля они начали бомбить наши города? В Буче и Бородянке были военные из США и Великобритании под видом бурятов?
Это такое ИПСО - уравнивать вину рашки и западных стран?
о, дякую, що виділили! я ніяк не могла усвідомити, що ж вони цією темою хочуть розігнати
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Я умею читать и понимать вопросы без эмоций
Це ніяк не змінює факт, що з логікою у вас таки біда. Бо якщо вас гвалтують, то винен виключно гвалтівник. Передумови не мають значення. Судити будуть гвалтівника.
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляginora
Кучма
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
Єльцин
Клінтон
Підписали Будапештський меморандум
Вони могли що завгодно підписувати.
Бомблять і обстрілюють нас не вони, а рашисти.
Alienushka• 09 июня 2024
Не тільки Росія. Я думаю на нашій території чужими руками воюють і вирішують свої вигоди ще декілька країн(( на жаль.
Хотіла б я точно взнати всі всі шкурні інтереси зацікавлених в цій війні.
Kusalochka• 09 июня 2024
А кто виноват в сказке 3 поросёнка? Волк или поросята, которые строили из говна и палок. Ответ очевиден.
На нас напали, но 73% посчитали, что когда нападают ’нужно просто перестать стрелять’
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Кто хочет поражения рф, кто их провоцировал? На этот вопрос ответьте
Тоб то провокація? Сама спідницю коротку одягла? Є жертва є нападник. Ви намагаєтесь вбивцю виправдати. Виправдати вбивцю можна в єдиному випадку, коли це самозахист. Але в данному випадку на вбивцю ніхто не нападав. Так зрозуміло?
diamond_shop• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Просто я вважаю що фінансує це все якраз такиє Америка , налетіли зразу
ага, та Біл Гейтс, а ще євреї та масони, як ви вже задовбали, адепти всесвітньої змови, йдіть на болота до себе
Ответ дляNatalia505
Эти спидныци и гвалтивныки уже приелись, смените пластинку
Татьяна-57fb• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Вы предлагаете всех украинцев уничтожить, а потом отдать?
точно , не понимаю тех кто не видит в упор что чем дольше война тем больше погибнут наших людей ,. кацапы не в счет, заморозить а потом опять начнут наступать на нас . смотрели бы не будущем а сейчас что под носом , будущее для многих не наступит если продолжать так как сейчас
Svetljachokkkk• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Для вас те що помирають невинні хлопці-це ок? Те що тцк пакують в буси насилу -це ок? Для чого це все, ради чого?
Заради того щоб за 2-3 роки їх у російській бус не зарахували і штурмувати Варшаву або Вільнюс не відвезли.
Natalia505• 09 июня 2024
Ответ дляAmalpi
Вам інших персонажів придумати, так це легко. Там про поросят вище,ви ж любите казочки.