До моєї подруги написує чоловік, який прожив з першою жінкою без шлюбу десь 10 років, маючи дитину. Потім ні сіло ні впало одружився на її сестрі. Зараз він розлучається. Подруга бачить потенціал у цих стосунках.
Ви би повелися на такого чоловіка?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
анекдот:
на сельскую дискотеку пришел отдохнуть убийца-рецидивист. Одна подруга другой: ’Тань-Тань, смотри еще и неженатый.’
Даха-сваха• 09 июня 2024
Я нет, но я на опыте. А так,зная всю историю верить в то, что она особенная, ну такое себе.
все по ГОСТу!• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, вона нормальна. Але довго була одна
а чого Ви про себе пишете, як про третю особу?
Електрохарчування• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ніби сімейний, але якийсь у нього дивний бекграунд
Можно попробовать,просто не спешить рожать
Дайте подумать• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Невже з чоловіками нині так все погано, що обирають навіть серед таких?(