Забула що?• 10 июня 2024

А вы знаете счастливых людей в вашем окружении, что-бы им во всем

везло,и недвижимость своя и мужа,и родители мужа отдают деньги за продажу земли и муж хорошо зарабатывает ,а она а хорошей должности.
Svitlo_• 10 июня 2024
А щастя у чому?

ХикориДикори• 10 июня 2024
Не цікавлюся чужою нерухомістю. Є в оточенні багаті люди. То їх життя.
автор Забула що? • 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
А щастя у чому?
Вам виднее
Яичница с беконом• 10 июня 2024
Не поняла связи между счастьем и недвижимостью. Состоятельные люди в окружении есть
На циголках• 10 июня 2024
Знаю себе, щаслива і це головне
Женщинас• 10 июня 2024
Счастье не в том,что вы перечислили.А просто по жизни
Женщинас• 10 июня 2024
Тоже счаслива

РокерША• 10 июня 2024
Ніколи б не подумала, що це все завдяки везінню.
Запароленое одеяло• 10 июня 2024
Ваша картинка мира своеобразная)
Педиатор_я• 10 июня 2024
Так это не про счастье)
Счастье это когда сам можешь купить, а не ждать от кого-то)
А с должностью это стремление и выбор
Король дивана• 10 июня 2024
Это не везение. На недвижимость и должность нужно работать, мужа искать, с родителями поддерживать хорошие отношения- все труд
Бабуся мороз• 10 июня 2024
Так не буває.
У всіх є свої проблеми, навіть якщо вони не оевидні.
Наприклад, моя сестра. Зі сторони всі думають вона Бога за бороду ухватила. З забитого села, як хутір, 7 км пішки в школу ходила. На хорошу роботу влаштувалсь, там зустріла чоловіка. Сумарно зарплати 150 тис. Купили квартиру і машину. Привалив спадок від сторонньої людини 2 кввртири в Києві, одна з яких прямо навпроти Палацу Україна.
Сума грошей в спадок теж близько 50 тис дол, 30 грам червоного золота, купа раритетних штук заможної єврейської родини.
Батьки з села все домашнє і смачне машину забивають.
Все у них є. А дітей їм Бог не дає. Вже 2 еко і нічого не виходить. Здоров´я в сестри після цих процедур дуже підкосилось, вихудала вже до скелету.
А зі сторони здається, що вони без всяких проблем, подорожують нон стоп
Я в дамках• 10 июня 2024
Подруга. Порода -не толстеет, зубы великолепные, не знает в 50, что такие кариес. Деньги к ней липнут сами, она живёт в своё удовольствие.
Каляка маляка• 10 июня 2024
Мужа мать продала квартиру, а деньги нам отдала
Невгамовна Бу• 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
А щастя у чому?
Ну написала ж вона. Нерухомість, батьки мужа гроші віддають...
МадамОхмури• 10 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так не буває.
У меня было 4 попытки и неудачи, а нужен был просто хороший врач.
Посоветуйте сестре, Продан Татьяна Анатольевна, Мать и Дитя Киев. С 1 же попытки у неё ребенок. Мне её тоже посоветовали.
Радикальная• 10 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так не буває.
До генетика треба. Там хромосомне щось може бути
Svitlo_• 10 июня 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Це фінансовий та матеріальний успіх. А щастя - це в іншій площині. Ці люди можуть бути і щасливими, і нещасними.
Невгамовна Бу• 10 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ви щасливіші стали?

ЛижТолько• 10 июня 2024
По вашим міркам мені можна заздрити. Від миття підлоги, я доросла до директора. Будинок, чоловік, 2 машини. Будинок для свекрухи ми купили ( тут сорі навпаки). Діти в приватній школі. А мати моя взяла рос паспорт місяць назад, не захотіла виїзджати звідти, хоча можливостей багато. Тепер ще й брат піде, а там тільки через військовий облік
Кумедна• 10 июня 2024
Как интернет повлиял на жизнь современного человека , ну причем счастье к состоянию?
Веккy• 10 июня 2024
У кого какая судьба , есть люди фартовые по жизни , а есть вечно во всем навезёт.
Пацелуйнитуда• 10 июня 2024
Недвижимость, нормальная работа - ок, вы описали наличие неплохой материальной базы. А счастье тут при чем, это внутреннее состояние, это настройки в голове, баланс хочу/могу, реализация базовых потребностей личности - и материальная стабильность туда конечно же входит, но не имея ничего кроме денег, сложно быть счастливым.
Янгол в камуфляжі• 10 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так не буває.
Скільки разів це про «напроти палацу Україна» вже було… 🤦
Однозначная• 10 июня 2024
В том что вы перечислили, ничего нет от счастья
Бавовнятий Пупс• 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
А щастя у чому?
ну так гроші ж))) для автора щастя = гроші.
Бавовнятко• 10 июня 2024
Так. Батьки приятелів лишили їм будинок, родичі (тітки ) залишили дві квартири. Вони нічого для цього не зробили. Не працювали на це житло, не брали кредити, просто спадщина. Це везіння, ніяка не робота. Чи щасливі вони? Ні. Ниють пожиттєво.
Бавовнятко• 10 июня 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Це складова щастя, одна з...без них також щастя не буде. Щастя в балансі потреб і можливостей.
Natal_ka91• 10 июня 2024
Розумію що без грошей нереально важко, але щастя - це коли ти і твої діти, близькі, здорові, живі. Коли щось не так в цьому плані, ніякі гроші і нерухомості не порадують. Може банально, але для мене це так
Бавовнятко• 10 июня 2024
Я б сказала гроші не гарантують щасливого життя але без них щастя також неможливе.Везіння існує. Іноді опинившись у потрібний час, в потрібному місті наше життя може змінюватись повністю. Трагедії і щасливі випадки існують і заперечувати це величезна тупість. Зараз навіть народитись у розвинені країні, де немає війни це щастя, я вже мовчу про батьків, яких не обирають.