Любимка-анонимка• 10 июня 2024

Російськомовний мужик вичитав мене, що я не знаю російської (((

Я працюю в інет магазині.
Дзвонить мужчина, питає товар. Я відповідаю, що даний товар буде доступний з липня, а він мені "єта какой месяц парускі?" .
Відповідаю йому - не знаю, не підкажу.
А він мені - должни знать, еслі покупатель спрашиваєт ((
Кудесница_с_пургеном• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...

ЦібаФу• 10 июня 2024
Ответ дляГуляю босоніж
тобто автор повинна знати, як липень російською, а той чоловік не повинен?)))
А автор не знає, що це сьомий місяць?
Гнучкіше треба бути
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Скоріше за все, мене власники звільнили б, якби почала відповідати на російській!
Просто вони втратили дуже багато у цій війні, тому питання принципове не тільки для мене.
война с кем? со своими согражданами?
Телепузик• 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Автор знает русский язык. Так в чем проблема ответить по-русски?
Мені , наприклад, бридко навіть ротом своїм по узьку говорити. Хочеться потім помити. Бридка мова і бридкі люди . Звісно для кого какаяразніца, то такого може не відчувати
Леплю из пластилина• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Да половина населения на русском говорит.
Мрії у вирії• 10 июня 2024
Опять срач! Провокационная тема, бан вам!
Байрактарна• 10 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
Є професія продавець, а є повинність, коли треба просто заробляти якось гроші.
У автора професія - консультувати і оформлювати замовлення. В даному випадку - вона не впоралась зі своїми обов’язками

Вам телефонограмма• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
так сложилось исторически, и это не повод не знать украинский
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ну як не виріс то значить нехай вчить хоча б елементарні слова українською.
Я не очікую що мене в Німеччині будуть обслуговувати українською мовою. Бо це інша держава. Так і тут ніхто не зобов´язаний під чужу мову підлаштовуватися
При чем тут Германия и украинский язык?
Гуляю босоніж• 10 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
А автор не знає, що це сьомий місяць?
Гнучкіше треба бути
такий підйоб чоловік би зацінив ще більше)
ЦібаФу• 10 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Профнепридатна
Кубик Рубика• 10 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Болгарский в Украине кто - то учил и он долго был государственным языком для всех, как русский?
Російська вже не державна більше 30 років. За цей час вже нове покоління виросло, а старе хоч саме елементарне могло б і вивчити за цей час.
Ніколи не збрешу• 10 июня 2024
Автор ещё и ставит всем рука-лицо
Типичный тролль.
Борець за гаманець• 10 июня 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Моя мама не знает например месяцы на украинском, вообще очень плохо его понимает
И что?
Разве все евреи в Израиле знают арабский, который государственный там? Или наоборот?
А моя знает названия месяцев по-украински , отлично понимает , говорит и пишет . И что из этого следует ?
Горня капучіно• 10 июня 2024
Ответ дляВилами по воде
На підставі незнання іноземної ?це не було вимогою при взятті на роботу .Максимум англійська
Якого незнання, якщо вже зʼясувалося, що автор дуже добре володіє російською і це лише питання принципу.
Навіть якщо автор так уж не хоче переходити на мову, зрозумілу для клієнта, то можна пояснити що це за місяць (наступний, 7-й і т.п.).
Але певно все це не потрібно, бо в цьому інет-магазині справи ідуть неймовірно добре і стоїть черга із покупців, бо консультант має можливість обирати кому надавати послуги, а кому - ні
Я супер-пупер• 10 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
И в чём проблема была сказать какой это месяц? Этот мужик возможно был бы хорошим покупателем .
Не может, строение головы не такое.
Байрактарна• 10 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
Глупая позіция, на третьому році повномасштабного вторгнення, після вбивст українців писати подібне. Але ж для вас гроші не пахнуть?
Дурна позиція - розпалювати між українцями ворожнечу мовним питанням
Ніколи не збрешу• 10 июня 2024
С таким подходом корову не продать.
Вишневий цвіт• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Так ви не зобов´язані знати іноземну мову. Не знає переклад, то хай у словнику дивиться. Прям цікаво, десь в Німеччині він також очікує обслуговування російською
В США все испанский знают и не умерли от унижения!

Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
В Украине тоже .
А по факту он таким есть
Бамбарбия! Кергуду.• 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
В Германии русский не является вторым государственным языком
А у нас что является? С каких пор?
Борець за гаманець• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А по факту он таким есть
Нет .
Леплю из пластилина• 10 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
От і я про те - автор заради хайпу не виконує свою роботу
Я думаю автор обычный тролль . А языковые срачи набирают максимальное количество комментов )
Творог для розжига• 10 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Рускоговоряща не значить тупа, правда? Жити 30 років в Україні і не знати що таке липень місяць? Серйозно?
Ну, чомусь вони своєю тупістю пишаються
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Так, может, он живет в Украине недавно и пока еще плохо знает украинский
Туфли в чешуе• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А по факту он таким есть
Мова не може бути державною по факту) Вона або державна, або ні. І чому це, цікаво, ви даєте право російськомовним не знати української, при цьому позбавляючи права україномовних не знати російську?
курасаны• 10 июня 2024
Удалено администрацией...
Телепузик• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А по факту он таким есть
Ні
Калинові вуста• 10 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Не может, строение головы не такое.
Ні це в чоловіка строєніє голови нє такоє. Бо та голова не може вивчити елементарного. В державі де він проживає.
ЦібаФу• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
А не приходить у голову, що людина (клієнт) може просто заплутатися, забути це, через нерви, чи стрес.
50% україномовних говорять суржиком, навіть того не помічаючи. Прям принципові настільки, що нормально вже відповідати, допомогти людині - це рідкість. Я знаю декілька мов, але коли переходжу з однієї на другу, теж може вилетіти з голови слово.

Тільки брехати, ображати, таврувати співгромадян. Здобули.