Любимка-анонимка• 10 июня 2024

Російськомовний мужик вичитав мене, що я не знаю російської (((

Я працюю в інет магазині.
Дзвонить мужчина, питає товар. Я відповідаю, що даний товар буде доступний з липня, а він мені "єта какой месяц парускі?" .
Відповідаю йому - не знаю, не підкажу.
А він мені - должни знать, еслі покупатель спрашиваєт ((
Экспертиза• 10 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А какой ? Сейчас про адиннарот будет , да ?
Удалено администрацией...

Сяду на шию, дорого!• 10 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Тут і автор прибабахана
Одразу про свою мамуську подумала. Їй під 70, не з України, думаю місяців українською також не знає, оце б їй в магазині не допомогли... Сумно.
Леплю из пластилина• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Все вірно, скрита агресія
Так чего вы пошли работать в сферу услуг , если у вас такие проблемы с коммуникацией ? Вас же порвёт , если ещё кто - то из клиентов вас по - русски что - то спросит
Оновлена версія• 10 июня 2024
Ну так почему вы ему не ответили, что это июль ?
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Рускоговоряща не значить тупа, правда? Жити 30 років в Україні і не знати що таке липень місяць? Серйозно?
А кто сказал, что он живет в Украине 30 лет? Может, он переехал в Украину не так давно и плохо знает украинский
Ластовиння• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Зрозуміло навіщо, принципово
Такой же прибаханный продавец в магазине с гвоздями и пр. сказал ’У нас нет резьбы с шагом у нас крок’. С такими я принципиально буду говорить на русском. Еще какой-то мудак замечания делать будет. Сам на суржике говорит еще и замечания делает.
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Нет

автор Любимка-анонимка • 10 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Історія вигадана. За таку принциповість зазвичай звільняють.
Скоріше за все, мене власники звільнили б, якби почала відповідати на російській!
Просто вони втратили дуже багато у цій війні, тому питання принципове не тільки для мене.
Калинові вуста• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Це не має хвилювати українців, які у своїй державі спілкуються на рідні мові.
Телепузик• 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тепер буде краще знати
Хоч липень загуглить
Goku5927• 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
В Германии русский не является вторым государственным языком
А в Україні є?
Горня капучіно• 10 июня 2024
На місці власника інет-магазину я би Вас звільнила за таку принциповість і недалекоглядність.
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Вот именно
Калинові вуста• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це добре.
Байрактарна• 10 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
Її принциповість абсолютно відповідає законам нашої країни. Вона на робочому місці спілкується на державні мові
Це непрофесійна поведінка - збрехати клієнту, а потім ще й обговорювати його.
Вилами по воде• 10 июня 2024
Я б так само відповіла )але в нас домовленість з власником ФОП ,що ми маємо право відмовляти таким клієнтам і відмовлятись від послуг таксі ,якщо водій -я нє панімаю по вашому .Одразу скарга і до нас керівництво теж не має претензій
Туфли в чешуе• 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Так би і сказав. А не ’должна’
Борець за гаманець• 10 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
И шо ? Все равно это иностранный язык .
Кубик Рубика• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Секундочку) В Україні купа етнічних болгар. І чим болгари принципово відрізняються від руських?)
Мабуть тим, що болгарам щелепа дозволяє говорити українською, а росіянам ні.
Якщо людина виросла в Україні і хоча б у школі вчилася, то уж назви місяців вона в стані вивчити. Липень - це не пательня чи моріжок. Слово ж елементарне

Калинові вуста• 10 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Це якщо вони щирі москалі та їм пох на війну, то мабуть такі дії зрозумілі.
ЦібаФу• 10 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Є професія продавець, а є повинність, коли треба просто заробляти якось гроші.
Ніколи не збрешу• 10 июня 2024
Выдуманная история от языкового тролля.
Или же глупая позиция из серии ’назло кондуктору куплю билет и пойду пешком’, ибо не купит он у автора- купит в другом месте.
Понятно, кто понесёт убыток в данном случае.
автор Любимка-анонимка • 10 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Все може бути, багато людей спілкуються на рос мові, але не повчають інших як розмовляти (
дамаАмстердама• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
А кто сказал, что он вырос в Украине?
Вилами по воде• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Тоді все чудово ,головне щоб вони були розумні люди і ваші позиції збігалися
Экспертиза• 10 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
И шо ? Все равно это иностранный язык .
А то. что русский язык. по факту. тоже язык нашей Украины. раз треть ее граждан говорят на нем!
Туфли в чешуе• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Отож
Вилами по воде• 10 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
На підставі незнання іноземної ?це не було вимогою при взятті на роботу .Максимум англійська
Байрактарна• 10 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
От і я про те - автор заради хайпу не виконує свою роботу
Калинові вуста• 10 июня 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Выдуманная история от языкового тролля.
Глупая позіция, на третьому році повномасштабного вторгнення, після вбивст українців писати подібне. Але ж для вас гроші не пахнуть?