Сумчатая кошка• 10 июня 2024
Какая ваша любимая еда из простой, домашней?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 июня 2024
Обожнюю оселедець з картоплею та цибулею! Настільки обожнюю, що живучи зараз закородном, де нормального оселедця немає, готова замовляти його в ресторані з нашою кухнею за сто мільйонів грошей....
Патика-мотика• 10 июня 2024
Також подумала про оселедець з цибулькою до молодої картопельки.
Тільки не той, що шматочками готовий продається, а купити цілий і самій зробити філе.
Нафаня Маня• 10 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
З простого - яєчня. Можу тільки нею харчуватись, деякий час.
І я. А якщо є помідорчик квашений, то місцями б таке їла.
Ну і суші ще люблю))
Чумачечая Весна• 10 июня 2024
Картошка с селедкой и кабачки жареные. И еще рагу из овощей летом -картошка, лук,капуста,кабачки и перец сладкий опционально
Манка Я• 10 июня 2024
икра баклажанная
картошка в мундирах+ селедка+кваш капуста
вареники
каша артек+котлеты рубленые
вареники
каша артек+котлеты рубленые
Сарафанное радио• 10 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
Ну і суші ще люблю))
Коли була студенткою, то мама передавала реально коробку яєць, біля 100 шт, і казала, що так вона впевнена, що я поїм🤭
Дуб береза• 10 июня 2024
Ответ дляЖинси на дитину
я все жру. шкварки ням! селедка- кусна! курочка, жареная, запеченая, картошка, салатики... боже, за что мне это??
Признак здорового организма.
Радуйтесь)
Bransoletka• 10 июня 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Українських магазинів немає? Друзі в Польщі купують там і оселедець, і сало
Bransoletka• 10 июня 2024
Точно! Ще кабачки смажені, перекладені майонез +часник і помідорка.
До речі в юності не любила цю страву взагалі
Патика-мотика• 10 июня 2024
Ще обожнюю холоднющу окрошку влітку, щоб зелені та огірків було багато.
Але то на любителя. Ми любимо.
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2024
Бутерброд с белым хлебушком, докторской колбаской и к нему помидор Микада..большой и сладкий, сахарный!🙏😔
Привіт з ботойбіччя• 10 июня 2024
В последнее время полюбила овощное рагу - картошка, кабачок, баклажан, перец, мяско иногда добавляю. Начала его готовить месяц назад и никак не остановлюсь))) до этого никогда не любила и не готовила за свои 44 года)