anayuryevna• 10 июня 2024

Вовчанськ відбили. Наступ на Харків накрився. Війна в глухому куті.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4693215-vovch...

Наступ росіян у Харківській області остаточно захлинувся. Вікно для російського прориву звужується, пише Bloomberg. Більшу частину Вовчанська Харківської області, на який припав головний удар окупантів, контролюють Сили оборони України.Bloomberg пише, що спроба Росії відкрити новий фронт у Харківській області ’вже виглядає невдалою’, оскільки мети у вигляді створення буферної зони біля кордону досягти не вдалося, а Україна заявляє про завдання окупантам величезних втрат у боях у районі Вовчанська.Росія також має проблеми з людським ресурсом. У грудні США оцінили кількість убитих та поранених російських військових у 315 тисяч, що становило близько 90% від початкових сил вторгнення, нагадує Bloomberg. Міністерство оборони Великобританії минулого тижня підвищило свою оцінку загальних втрат росіян до 500 тисяч і заявило, що вони становили 1200 військових на день у травні, йдеться у статті.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
бо не вмієте критично мислити, не розумієте, що неможливо в загальному понятті

Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Да мне по фиг . Если судьба - пойду воевать , в этой войне главное не количество мяса , а технологии . Кацапскому отребью не поможет их человеческий ресурс , в этой войне главное технологии .
в нас людей уже немає. Які в ср’ку технології без людей? Йдіть підсобіть
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
ВСЕГДА!она всегда с ними!с сепаршами и матрьошками.
Так я поэтому и спрашиваю)
Неужели человек хорошо разбирающийся в происходящем в упор не видит троллей))))
Странно)))
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Скажіть , будь ласка: Ви володієте послідовним засвоєнням матеріалу? Ви аналізуєте те, на що Ви відписуєте? Чи вам аби в воду зробить пук?
Напишу двома рядками. Одним! Щоб ви не заплуталися:

«УЯВІТЬ що побачили новину, що Укр перемогла»

Бачете слово «уявіть»? А в попередньому повідомленні бачили слово «гіперболізуюємо», «гіпотетичну»?
….ви мені відповідаєте КОЛИ НУДОУМКАМ ЩОСЬ ДІЙДЕ🤷‍♀️😂😂😂😂😂. Що дійде???😂😂😂уявні речі????ну…вам не здається що то не той недо..- то Ви? Вибачте
як можна уявляти те, чого бути не може. це штучно створена ілюзія Америкою і нашою владою.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
owl62• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Це всі форумчанки тупі?
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
У Вас шансов нет))))
Pole• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так я поэтому и спрашиваю)
Странно)))
Сподіваюся, ви відправили скарги на всіх тролів, яких ви бачили в цій та подібних їй темах.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Це всі форумчанки тупі?
тут все ж більшість адекватних, які не хочуть продовження війни, а ЗА мирний договір

Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляPole
Я Вас спрашивала)
Меня кстати украинские тролли не волнуют. Меня кацапки со ждунихами интересуют)))
Странно.да?
Teonaa• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Харашо😂 а збиття су-57 було? Це теж сльози-соплі-слюні у Вас викликає?
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Створення иллюзии ’адекватности’ такое себе))))
Кстати украинцы и не хотели войны.они ни на кого не нападали.в отличие от русни прОклятой
Pole• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я Вас спрашивала)
Странно.да?
В кожного свої ’странності’))
Каллипсо• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я Вас спрашивала)
Странно.да?
Я на форуме довольно давно. В политических темах иногда участвую, иногда нет. Назовите кацапских троллей по никам. Я смотрю, вы в курсе, а я нет. Мне аж интересно стало
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляPole
В кожного свої ’странності’))
Ага
Но заметьте как филигранно Вы перевели вопрос с кацапни под видом ’украинок с особым мнением’)))))
Ото жжжж)))
owl62• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Це путя Вам сказав, що хоче домовлятись зараз, коли в нього зараз краща ситуація?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляTeonaa
мені пофіг і я навіть не поглиблююсь в усі ці назви. Я з війною нічого загального мати не хочу. Воно мені не треба. Краще б на вседозволеність мусорів і тцкашників звернули увагу, а не як в тому вислові, що сусіду погано, а мені добре, як у нас завжди було
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...

owl62• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Це у Вас такі розумові здібності, що коли немає чого сказати по суті питання -переходимо на обговорення ніку, ваги, що там ще...
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Це я просто в тему сказала. Дискусію я веду нормально. І аргументів щодо нашої відсутності успіхів на полі бою в мене достатньо. А у вас?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
адекватна людина розуміє, що перемогти здоровецьку країну з постійним виготовленням зброї і мільйонами м´яси немажливо і нам ніколи її не подолати
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Вы профвоенная?
В штабе заседаете.что на голубом глазу тут вещаете про нема успіхів?)))))
Какие у Вас аргументы?
Анна_Бель• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Гітлер теж до волги дійшов.. І що?
Тепер наші всі їдуть самі на батьківщину Гітлера і що?
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Ииии?)))))
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ииии?)))))
шо і?
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
шо і?
Заканчивайте мысль)
И да.откуда аргументы .из штаба спрашиваю ?))))
Еленка14• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Я вам доповім страшну тайну: у вас і справді шансів немає. Ви вже задовбалися караваї пекти для асвабадітелєй, так? А тут знову невдача?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Заканчивайте мысль)
я не понимаю вообще о чем Вы. Что вы хотите? Я вела разговор не с вами. Ок, српошу. Каким образом мы можем победить?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляЕленка14
а у вас шанси є? я сиджу в Україні, і все прекрасно бачу