Наступ росіян у Харківській області остаточно захлинувся. Вікно для російського прориву звужується, пише Bloomberg. Більшу частину Вовчанська Харківської області, на який припав головний удар окупантів, контролюють Сили оборони України.Bloomberg пише, що спроба Росії відкрити новий фронт у Харківській області ’вже виглядає невдалою’, оскільки мети у вигляді створення буферної зони біля кордону досягти не вдалося, а Україна заявляє про завдання окупантам величезних втрат у боях у районі Вовчанська.Росія також має проблеми з людським ресурсом. У грудні США оцінили кількість убитих та поранених російських військових у 315 тисяч, що становило близько 90% від початкових сил вторгнення, нагадує Bloomberg. Міністерство оборони Великобританії минулого тижня підвищило свою оцінку загальних втрат росіян до 500 тисяч і заявило, що вони становили 1200 військових на день у травні, йдеться у статті.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы профвоенная?
В штабе заседаете.что на голубом глазу тут вещаете про нема успіхів?)))))
Какие у Вас аргументы?
карту діпстейт відкрийте. І багато ієнних відкрито про це говорять вже
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
я не понимаю вообще о чем Вы. Что вы хотите? Я вела разговор не с вами. Ок, српошу. Каким образом мы можем победить?
Это открытая тема.мы не в личках ’с вами или не с вами’
Закончите плиз свою начатую мысль
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
а у вас шанси є? я сиджу в Україні, і все прекрасно бачу
Вы не можете априори бачити всего)))
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Закончите плиз свою начатую мысль
Я закончила. Украина не победит, нам нужен договор. Просвета я не вижу. Что еще вы хотите услышать?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы не можете априори бачити всего)))
Зато вы можете, конечно. Почему ваш муж дома, а не на фронте, если вам так нужна победа? ждете,что чужими руками отвоюют?
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Ок
Я Вас прочла
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
То не сидіть, а допомагайте армії, ну там сітки плетіть, блоки для дронів паяйте, в госпіталі санітаркам допоможіть. Чи у Вас інша задача?
не бачу сенсу. Я проти війни у будь-якому вигляді і її продовження. Це вам треба, ви і донатьте, дрони виготовляйте. Я в перемогу не вірю. Тим паче верхушка краде, а я ще щось комусь повинна? Ви сама вже санітаркою влаштувались?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
ти хоч уявляєш, що таке кокошнік? коли його хто прасував? неуч
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Гітлер теж до волги дійшов.. І що?
І то,що німці зараз набагато краще нас живуть
Mystery -ing• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Ви ж тут хором співали,що Харків’вопрос врємєні,вазьмут в акруженіе’
Вы или в упор не видите очевидного- или какую-то свою/не свою цель преследуете...
Причина открытия новых фронтов очевидна: оттянуть наши боевые части, заставить бросить резервы на эти направления, переместить технику/изменить логистику и т.д. Это плохо для нас. Очень. У нас не хватает ресурсов.
Да и Харьков то и брать не нужно, его проще сделать непригодным для жизни (постоянные обстрелы, разрушение критической инфраструктуры и т.д.).
Такие ощущение что многие до сих пор думают - что русня тупорылые и воюют лопатами.
Ответ дляkll lena
Яка радість, скільки наших військових полягло тримаючи позиції? Скільки мирних вбили або зробили бомжами за цей провальний наступ?
Набагато менше, ніж орків. Рашка намагається повторити перемогу другої світової, використовуючи людські ресурси, мамки ж нарожають . Але це вже інша війна, часи змінюються. Я, особисто, вірю в нашу перемогу. Єдине, що лякає-це ядерна зброя, яку вони обовʼязково використають і це просто питання часу. Але тоді будуть страждати усі, в першу чергу наші сусіди.
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляowl62
Автор так?
Главное ресницами хлопать и выражать мнение )))))
RaminaSonne• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
адекватна людина розуміє, що перемогти здоровецьку країну з постійним виготовленням зброї і мільйонами м´яси немажливо і нам ніколи її не подолати
Удалено администрацией...
Ответ дляPole
Заскрінити не забудьте!
Зловили вже ракєтку?Бо я борщ зелений варила
Ответ дляPole
Заскрінити не забудьте!
Втікайте з того Криму,продайте хоч за те,що дають квартиру,бо буде гірше!
Ответ дляMystery -ing
А как же бедгород и шмякино?метро когда там откроют?
Ответ дляMissdior_22
То їдьте в магадан.там мед