-Ань-• 10 июня 2024

Спочатку стріляли – тепер влаштували розправу! На Закарпатті ТЦК в змові з поліц

Спочатку стріляли – тепер влаштували розправу! На Закарпатті ТЦК в змові з поліцією вирішили добити хлопця чий брат минулого року загинув на фронті!
https://expert.in.ua/incidents/11042024-pratsivnyk...

Ігор Мосійчук:
Два місяці тому я повідомляв про подію із стріляниною, яка сталась в Рахівському р-ні Закарпатської обл. Коротко нагадаю: тоді, на блокпосту неподалік Рахова, співробітники ТЦК зупинили жителя місцевого села Богдан - Кудрича Антона Івановича. Після перевірки документів, серед яких була відстрочка у зв’язку з гибеллю його рідного брата на війні – працівники ТЦК почали крутити хлопця та запихати в бусік для доставки в Мукачево. В результаті, Антон вирвався й почав тікати, а працівники ТЦК відкрили по ньому стрільбу – поранивши в руку та ногу... На місце події зібралась велика кількість людей, виник конфлікт. Прибули також й співробітники поліції, які за фактом відкрили кримінальне провадження...

Так от, дана справа має абсолютно цинічний розвиток. Нещодавно, додому Антона Кудрича прибула поліція та провела обшук під час якого – жодних доказів протиправної діяльності хлопця виявлено не було. (хоча по-факту: які там докази хотіли знайти в звичайного сільського хлопчини – не відомо; та й взагалі питання – а до чого... і по якій причині в нього проводили обшук, якщо за всіма параметрами він – жертва свавілля ТЦК... То може обшуки поліція мала б проводити в працівників ТЦК?!..)

Після обшуку, працівники поліції повідомили, що Антон має проїхати в Рахів для надання «якихось свідчень» - які по-суті практично ніхто в нього й не відбирав, а всього лиш – було створено вигляд відбору цих свідчень...

І от, разом з батьками повертаючись з поліції, Антона зупинили працівники ТЦК, серед них – були й ті які в нього раніше стріляли! Після зупинки ніхто практично нічого не говорив – Антона просто витягли з авто, заламали руки та запакували в бусик. В подальшому: Антона Кудрича доставили в Рахів, звідти в Хуст, а тоді перевезли в Ужгород де в підвалі протримали цілу ніч. Зранку наступного дня його перевезли на полігон біля Львова. Наразі, жодного зв’язку з рідними від нього немає!..

Робити якихось висновків не буду, але вся ця ситуація із викраденням та переміщенням на полігон людини - яка має відстрочку; - в яку стріляли працівники ТЦК; - і яка являється потерпілим та свідком злочину який вчинили відносно нього співробітники ТЦК...
...являється нічим іншим, як розправою!!! Розправою – тими ж самими працівниками ТЦК які в нього стріляли. А поліція в цій ситуації – співучасник цієї розправи?!..

Результат: заміть покарати винних – Антона Кудрича відправлять на фронт, де скоріш за все «по проханню» тих же ТЦК-шників його буде кинуто в бій з якого він не повернеться...

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ ЗАДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ АНТОНА КУДРИЧА!
ПОЛІЦІЯ! ТЦК! ВІЙСЬКОВЕ КОМАНДУВАННЯ! - ЯКЩО У ВАС Є ХОЧ КРАПЛЯ СОВІСТІ, ВІДРЕАГУЄТЕ!!! ЗУПИНІТЬ ЦЕ СВАВІЛЛЯ!!!
................................................................................................
Падлюки з ТЦК все заперечують (див. ссилку).
автор -Ань- • 10 июня 2024
І маленька порада від мене: блокуйте двері автомобіля, якщо вас зупинили невідомі особи (в формі).
Щоб водія і пасажирів не викрали.

wer-inn• 10 июня 2024
За минулий місяць ми мобілізували таку кількість чоловіків, мабуть, як за останні півроку, — секретар Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки

Но это всё конечно Мосфильм и ипсо.
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
видео из г. Мерефа уже обсудили?
https://t.me/Sophist_UA/20571
wer-inn• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
видео из г. Мерефа уже обсудили?
https://t.me/Sophist_UA/20571
И никому, ничего не будет.
Kira2022• 10 июня 2024
Боже, когда же это прекратится 🥺
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
а где все орущие :Ипсо, рука кремля, постанова?
Pole• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
видео из г. Мерефа уже обсудили?
https://t.me/Sophist_UA/20571
Скоро заборонять їх знімати, або взагалі- телефонами на вулиці користуватися.
В нас залишиться одне право- піти на фронт і загинути там...
Енот why not• 10 июня 2024
так офис предателей и толпа идиотов зеленых продали нас. Нас пообещали. Цинично, но это так. Какие-то отшибленные, пройдысвиты, взяли на себя такую мисиию. Ню-ню. 60 миллиардов дали как раз за убиенных. Как зеля подписал закон, так и там проглосовали.
rainbow2018• 10 июня 2024
Автор, вы из вирусолога, эпидемиолога и антагониста цифровых баз данных теперь у нас отвечаете на форуме за вопросы мобилизации? Вместе с Дюрлишкой и многочисленными букво-циферными новорегами!

Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляrainbow2018
в чем автор не права? она выдумала эту новость?
чаревна• 10 июня 2024
Удалено администрацией...
rainbow2018• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Меня терзают смутные сомнения. Аватарка, претенциозное аля восточное имя...Кто ты, воин 2024 года выпуска?
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляrainbow2018
то есть по теме ответить нечего?
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ дляPole
Все мы имеем ровно те права, которые сами для себя получаем.
чаревна• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
то есть по теме ответить нечего?
Кому надо в это вникать и как повлиять? Темы подобные 24 часа в сутки, вы думаете это кого то трогает дальше этого форума?
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ длячаревна
Да вообще никого не трогают. Никто того тцк не боится.
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ длячаревна
вижу вас тронуло,иначе бы не было этого коммента
Pole• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
І відео в Мерефі теж вона зняла!
Renesmeе 16• 10 июня 2024
Автор нам по барабану, досить вже строчити теми про тцк, можете передати кураторам

rainbow2018• 10 июня 2024
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ дляKira2022
Боже, когда же это прекратится 🥺
Все только начинается!
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
матрехи инсценировали избиение людей? вот уж матрехи нехорошие
Pole• 10 июня 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ми, Микола другий...
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ для-Ань-
Щоб водія і пасажирів не викрали.
Совет до задницы. Стекло легко разбивается прикладом.
чаревна• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Та я просто время здесь убиваю за бокалом вина в данный момент
Сейчас перешагну тему и пойду под анонимом советовать в личных делах с мужем или кому другому)
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Енот why not• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
так это ж было про бучу, тогда русские кричали, что британия просто снимает фильмец.
а теперь наши гооврят что эти тцк- это мосфильм. Ну, скажу я вам, работают в одной упряжке на одного хозяина такие боты.
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Все только начинается!
Вы мне таки скажите, что мы освободим раньше, Челябинск или Магнитогорск?
Жади Эль Адиб Рашид• 10 июня 2024
Ответ дляJimson
Бурятию
чаревна• 10 июня 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Удалено администрацией...