Наступ росіян у Харківській області остаточно захлинувся. Вікно для російського прориву звужується, пише Bloomberg. Більшу частину Вовчанська Харківської області, на який припав головний удар окупантів, контролюють Сили оборони України.Bloomberg пише, що спроба Росії відкрити новий фронт у Харківській області ’вже виглядає невдалою’, оскільки мети у вигляді створення буферної зони біля кордону досягти не вдалося, а Україна заявляє про завдання окупантам величезних втрат у боях у районі Вовчанська.Росія також має проблеми з людським ресурсом. У грудні США оцінили кількість убитих та поранених російських військових у 315 тисяч, що становило близько 90% від початкових сил вторгнення, нагадує Bloomberg. Міністерство оборони Великобританії минулого тижня підвищило свою оцінку загальних втрат росіян до 500 тисяч і заявило, що вони становили 1200 військових на день у травні, йдеться у статті.
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляPole
Без поняття. Мене тільки манька цікавить))
В смысле без понятия и манька цікавить?
То есть Вы спокойно пишете в сотнях тем плечо к плечу с кацапками пригожинскими и Вам норм?))))
Ответ дляPole
Ага, у 2011 році)))
Ага,ще скажіть ,коли дівкою були.Ви кримська колаборантка,в якої страшний сон деокупація і бомбежки.Бізнес рухнув на турсєзончику?Чи мужа путька загріб в окопи?
Marinamariana• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Ору. Сколько ж вас таких лицемерных ещё осталось,которые жар чужими руками разгребать готовы
Удалено администрацией...
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
Marinamariana• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Не кажіть так..В колаборанш зараз буде інсульт
В них і так паніка
Ну и отлично будет . Они будут бежать из Крыма сверкая своими грязными пятками
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Есть встречный вопрос ’почему не на майдане?!’
Ответ дляPole
Ага, у 2011 році)))
Кстати,как там новое севастопольское кладбище под хероев сво?второе уже или третье за 2 года.усеяно могилами молодых пацанов крымчан?матери плачут и путьку не винят,что оккупировал и на убой кинул,а не москвичей?)а обещал муха не пролетит..
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляPole
А ви що тут забули, серед усіх вами перелічених? Не боїтеся забруднити біле пальто?
В смысле забули?))) Я общаюсь в открытой теме
Почему вопрос кацапок -соратниц так Вас обидел?
Спрашиваю.нормально Вам вместе с ними в одних темах в унисон?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Крым заберём , и кацапские твари развалятся как карточный домик
Удалено администрацией...
Marinamariana• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Да мне по фиг . Если судьба - пойду воевать , в этой войне главное не количество мяса , а технологии . Кацапскому отребью не поможет их человеческий ресурс , в этой войне главное технологии .
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Ну как же. Сто тем про майданы долгожданные и Вы лично почему не на майдане?
Для этого даже мужчиной быть не нужно)
Ответ дляPole
Ага, у 2011 році)))
пишут ценники у вас уже выше московских.дожились в родной гавани.ни туризма.ни зароботка.взрывы сирены и все новые и новые кладбища забиты.пока путька не пришел-все было отлично и ЛЮДИ ЖИВЫ и при бабках.и Москва и Киев к ним ездили и недвигу разгребали
Marinamariana• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Майдан по заказу кацапских ипсошников не делают
Ответ дляanayuryevna
Манька, ботяра!
Таких ознайомлених з життям кримських сепарів персонажів, як ти, годі й шукати!
То хто з нас кримський сепар?
Оксана-004e• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Саме так.А ви хочете,щоб в мене було погано?)Дякуючи ЗСУ,живу як вареник в маслі.
Гуманитарной торгуете, донаты, оружие перепродаете? Круто, это хорошо, что как вареник в масле, не все такие прыткие
Ответ дляMarinamariana
сто проц
Ответ дляИрина-bbd0
ВСЕГДА!она всегда с ними!с сепаршами и матрьошками.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Конечно будет . Если поставки оружия будут в нужном обьеме , Украина сильнее кацапских недоделков
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляPole
А я, по-вашому, де спілкуюся???
В закритому співтоваристві ’с кацапками пригожинскими’, чи що?
Я спросила у Вас про сто тем всевозможных)))
Знаете в чем парадокс?)))
Ни один пользователей по типу Вас не подтвердил наличие кацапских троллей и ждуних на форуме
Хотя их тут десятки ))))
Кацапия вваливает млрды фублей в украинское инфопространство.но ’тут их нет’?))) Да?))
Вам не кажется странной Ваша неразборчивость.учитывая активность в политтемах?)))
Знаете в чем парадокс?)))
Хотя их тут десятки ))))
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Для этого даже мужчиной быть не нужно)
майдан планировался, но то было ИПСО российское. Пока менталитет украинцев - моя хата с краю, то никакого майдана и не будет.
Ирина-bbd0• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Так попы гапоны каламутят.призывают.но самини ногой))))