Обращеница• Изменено 11 июня 2024

Нахлинули почуття несправедливості

Як побороти відчуття злості та несправедливості, бо твій чоловік в окопів і не був вдома 11 міс, не бачив народження дитини, не був на виписку, не бачить перші півроку життя дитини? А в цей час чоловіки п´ють пиво та розказують що його туди не посилали, або в обличчя що я маю сама його замінити? Намагаюся бути адекватною, нікому не бажаю опинитися там, і вважаю що не всі мають служити, але мені боляче, бо не знаю чи він повернеться, поки інші живуть звичайне життя, поки мій син не знає батька.
Спілкуватися відеозвязком не має можливості. Буває по 12 днів тиші, бо на завданні. А потім говорити не хоче, бо втратив та поховав побратимів. Багато тексту, вибачте за сумбурність
ТаЕщеОптимистка• 11 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Когда вы 12 лет в ожидании и собираете на ЭКО то пойдешь на это в любом состоянии и в любых условиях (18 лет ждали с мужем ребенка, родили в декабре 2021 года, мне исполнилось 39, мужу 45 - наш первенец, я Автора понимаю).
Ну, ті хто таке пишить, навіть не читали в книжці, що у 2 світову, теж, народжували.
Я, навпаки, пишаюсь такими героїчними жінками. Це, справжні мами-україночки і їх діточки-наше майбутнє!.

Фенте Фря• 11 июня 2024
І нікому нічого не скажеш, бо ти по іншу сторону барикад. Всі трясуться, щоб не забрали і не соромляться розказувати військовому, як ховаються. А в нього аж скули зводить. Він теж хоче жити дома з сім´єю. Але ж заміни нема. Одні скоро 3 роки як в окопах, а інші не хочуть відкладати життя на потім, а інші взагалі його віддали.
from Ukraine• 11 июня 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Жизнь несправедлива в принципе и да те кто пьет пиво и не хочет воевать тоже имеют на это полное право и они и правда никого никуда не посылали. Если кто-то и виноват то наше руководство и наши дипломаты и политики, своей безграмотной геополитикой довели целую нацию до краха и нищеты, стравливают и затравливают людей
Ну так, хуйло ні до чого, ага
Мама Чели• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Ні, ми сиділи з подружкою обговорювали як потрібно замінити хлопців, бо вони втомилися, і що обоє розуміємо що замінити ніким. Хочаб тому що наші з нею чоловіки вже за 2 роки навчені і професіонали. А ті включилися.

При тому що я ніколи нікому не бажаю опинитися там, в тому пеклі. Навпаки хочу щоб швидше все скінчилося і всі чоловіки були вдома.
Им стыдно или просто быдло. Быдлу в силу своего совершенства не дано прочувствовать чужую боль и проблемы, они слишком заняты собой. Ну и плюс пиво. Сразу герой.
Мюллерная• 11 июня 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ну так, хуйло ні до чого, ага
Не хуйло зачинив одних, інших відправив воювати проти їх волі, а потім кожен має претензії один до одного. З самого початку такого не повинно було бути, тоді і розбрату не було б.
Вам телефонограмма• 11 июня 2024
Ответ дляМарафетчица
Благодаря таким людям как муж автора ,вы сейчас сидите в тепле и добре и пытаетесь ещё умничать и строить автора.
Откуда вы такие ....
Тут людоеды просто
Пасти Ла• 11 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Винні не ка₴апи..а ті про кого ви написали???? Я в шоці з вас...
І узькі і з наших я наприклад провини не знімаю . При тому не тільки зеля , всі , хто був до . Країну продали . П…ри 🤬
Анти-анонім• 11 июня 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Скажем так, если бы мне было не уже 38, а мужу не уже 44, а все еще…и (отсутствовали в багаже анамнеза попытки и долгих лет ожидания ребенка) была бы возможность отложить рождения ребенка до более благоприятной обстановки в стране, то конечно же мы бы осознанно отложили рождения ребенка. Но мы уже не 20-ти летние…шансов «отложить» на позже у нас уже нет…
ЛисаЛилу• 11 июня 2024
Я дуже вам співчуваю та бажаю, щоб чоловік повернувся живим та здоровим!
Та якщо в групі Доказових батьків з модерацією коменів вам не допомогли, то тут навряд чи допоможуть

Роздратована шкіра• 11 июня 2024
Тільки адаптуватися і все. Бо це ще триває, в невідомо коли закінчиться. Ідіть до психолога, він трошки підкорегує сприйняття ситуації. Просто будете легше реагувати і припините звертати увагу на те (тих), що того не варте.
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Удалено администрацией...
ТаЕщеОптимистка• 11 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
В мене, теж, 2дитина у 36 мені і 45 чоловіку. Зараз, наша радість. Бажаю, вашій родині світлої долі!
Чесно брешу• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Так, чекали на вагітність 12 років, збирали на еко, а тут диво.
Нехай Господь обрігає вас, вашу дитини і вашого чоловіка. Щасливого і мирного життя вам! Ви цього заслуговуєте як ніхто. І нехай ваша родина буде разом.
Чесно брешу• 11 июня 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
’Странна’ ви. В деяких випадках краще промовчати.
Запасная спина• 11 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Удалено администрацией...
Серйозно? Інші люди нічого не винні?((( де б ми зараз були якби нетакі чоловіки як у автора?...
Деловитая• 11 июня 2024
Ответ дляСамохвалова
У мене таке було, коли моя дворічна дитина потрапила в онко.
Злості не було, але теж було відчуття несправедливості. Коли у вікно брчиш, як діти гуляють, бавляться, а моя дитина прикована крапельницями до ліжка і не знаєш чи виживе.
Психолог не допоміг. Мабуть такий психолог.
Допомогло спілкування з такими ж мамами. Реально відпустило. А ще допоміг місцевий батюшка - от з нього гарний психолог вийшов.

Вже 17 років пройшло, дуже вдячна тим людям, які допомогли це пережити.

Авторе, сил вам і терпіння. А чоловіку здоров´я і скорішого повернення додому до вас та до дитинки
В мене також це відчуття було, коли дитина народилась з пневмонією і перші дні життя була на ШВЛ. Не було цієї магії першого прикладання, виписки, квітів. Поки інші мами були з дітьми в палаті - я одна і бігала в реанімацію. Поки всі раділи - сльози і не розуміння чи виживе дитина.
Теж психолог не допоміг, спілкувалась з мамою з недоношеними дітками і вірила, що також пройду цей шлях.
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляЗапасная спина
Серьезно, не важно мое мнение где мы бы были, важно то, что каждый должен иметь право делать самостоятельно такой важный выбор, нельзя людей насильно отправлять воевать.
автор Обращеница • 11 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Удалено администрацией...
Завагітніла вже як він був там, їздила до нього. Вагітність довгоочікувано, і це просто диво, бо маю діагноз...
Пішов він в тро 24 лютого, коли йшли всі.
І так це його вибір.
Missdior_22• 11 июня 2024
Тема для срачу? То ж,може,був його вибір,чи як? А в когось вибір пити пиво

автор Обращеница • 11 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я нікого не відправляла жодного разу
Ми з подружкою обговорювали власні переживання і що наших чоловіків не має еим замінити, бо навіть якщо що нав,аби треба довго, а ті чоловіки включилися і почали висловлюватися.
Вдома нахлинули почуття.
Психолог не допоміг
Запасная спина• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
І так це його вибір.
Автор бажаю вам якнайшвидшого воз´єднання. Ваш чоловік повернеться здоровим до вас, вірте!
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
І так це його вибір.
Автор, не оправдывайтесь, вы не должны это делать, я просто свое мнение написала.

Я понимаю, что вам обидно, но надо как то с этим научиться жить. Я не знаю как вас поддержать, объяснять нет смысла, я по другую сторону баррикад (мой пиво не пьет, не прячется, но и не там), но поймите, идиотов и хамла хватало всегда, вот сейчас они на эту тему переключились. Единственное поймите, что даже если их заберут, то вашего все равно не отпустят, может хоть так вам легче будет смотреть на них.
бибизяна• 11 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Всіх розумію, і тих, хто воює без відпочинку, і тих, хто не хоче йти, але як це заміни немає?? Багато пишуть що заміни немає, але ж є майже мільйон реальних військових, які вчились на це, отримували зарплатню і чекали підвищеної пенсії. Вони сидять в тилу, просто працюють і сильно не паряться, пʼють пиво з шашликами, то це нікого не дратує? А всі людолови тцк також нікого не дратують, що вони ловлять простих людей, а чомусь не йдуть замінити хлопців?
Масіус• 11 июня 2024
Не посилали ,це занадто ,а ось що це був його свідомий вибір ,цілком можливо ,він вибрав війну, свідомо розуміючи усі наслідки, це ж не в комп´ютерні ігри грати
Однозначная• 11 июня 2024
А не треба це почуття в собі бороти. Ваш чоловік - герой, пишайтеся ним. А кастратів-сцикунів, яких вимушений боронити ваш чоловік, так і називайте безяйцевими підспідничниками. Не стримуйте себе, вже час прийшов.
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Я нікого не відправляла жодного разу
Вдома нахлинули почуття.
Психолог не допоміг
Нах их слать вообще, что лезут в чужой разговор, не обращайте внимания на идиотов и пусть муж побыстрее здоровый вернётся, навсегда 💐
автор Обращеница • 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Так це був його вибір 24 лютого, але ніхто не знав що це затчгнеться і не буде вибору потім повернутися додому
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Народжуйте ще двох. Що тут порадити. Це сарказм звісно. Розумію вас, в мене теж брат і чоловік на фронті. А величезними грошима військових вас ще не попрікали? Бо теж є такі унікуми. Йди на фронт, також заробиш! А не ниєш біля пивного ларька як все дорого.
Тримайтеся. Що тут скажеш. Зрозуміють лиш ті хто в такій самій ситуації. Божої опіки вашому чоловіку і вам з дитятком.
Will_Be...• 11 июня 2024
Полностью понимаю Вас, автор. Сама такая - муж полтора года на фронте, из этого времени мы виделись 10 дней его отпуска прошлым летом+3 дня в Харькове в сентябре. Все. А для других война где-то там, далеко. Но, мне проще, в том плане, что характер другой - я могу отвлечься. Дети, дом, работа не дают зависнуть на мыслях о том, что пи@оры - это не только в окопах по ту сторону, и здесь их не меньше. Вам правильно пишут - не тянете сами, значит идите к врачу, потому, что Ваш ресурс сейчас нужен не только Вам, но и Вашему ребенку и мужу. Ищите тех, кто разделяет Ваши мысли, у кого мужья там - они поймут Вас и с ними можно обсудить то, что Вас волнует.

От себя - обнимаю! Это все, чем могу помочь, в данный момент. И знайте, что Вы не одна и Ваши эмоции - это нормально.
Масіус• 11 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Я помітила ,що люди спочатку ведуть розпусне розгульне життя ,не згадуючи про Бога ,а потім плачуть що народити не можуть, так може не потрібно було шлятись та траха... ,а ходити до церкви ,постити