Обращеница• Изменено 11 июня 2024
Нахлинули почуття несправедливості
Як побороти відчуття злості та несправедливості, бо твій чоловік в окопів і не був вдома 11 міс, не бачив народження дитини, не був на виписку, не бачить перші півроку життя дитини? А в цей час чоловіки п´ють пиво та розказують що його туди не посилали, або в обличчя що я маю сама його замінити? Намагаюся бути адекватною, нікому не бажаю опинитися там, і вважаю що не всі мають служити, але мені боляче, бо не знаю чи він повернеться, поки інші живуть звичайне життя, поки мій син не знає батька.
Спілкуватися відеозвязком не має можливості. Буває по 12 днів тиші, бо на завданні. А потім говорити не хоче, бо втратив та поховав побратимів. Багато тексту, вибачте за сумбурність
Чесно брешу• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Завагітніла вже як він був там, їздила до нього. Вагітність довгоочікувано, і це просто диво, бо маю діагноз...
Пішов він в тро 24 лютого, коли йшли всі.
І так це його вибір.
Ви стали мамою, ваш чоловік батьком. Це велике щастя. А хто цього не розуміє, то їхні проблеми. Я за вас рада. Все буде добре! Ви дочекаєтесь чоловіка і будете виховувати вашу дитину в щасливій сім’ї. Зараз важко, але вашому чоловікові є ради кого вижити в такий важкий час.
Ответ дляФенте Фря
Так, велике відчуття несправедливості. Мій чоловік з першого дня на війні. А чому? Бо він просто відповів на телефон, коли подзвонили з воєнкомату і сказали прийти. Тоді було так. Йшли і самі. Кожен раз, як попадає додому, дивується як виросли діти. Без нього. Що тоді було сину 4 роки, що зараз майже 7. А ще кожен раз бачить праздне життя бомбояїв, які жаліються як важко, бо вони втомилися від війни, вдома, за 800 км від фронту.
Це був свідомий вибір вашого чоловіка, ви цей вибір поважали, тому поважайте вибір інших не йти воювати, чи вашому чоловікові одяг взуття, виплати ,амуніція з неба посилається, це все за бюджетні кошти платників
Анти-анонім• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Я помітила ,що люди спочатку ведуть розпусне розгульне життя ,не згадуючи про Бога ,а потім плачуть що народити не можуть, так може не потрібно було шлятись та траха... ,а ходити до церкви ,постити
Я не вела разгульный образ жизни, у меня были обстоятельства (не диагнозы мои личные, я могла родить в любой момент), а обстоятельства, которые НЕ ДАВАЛИ ВОЗМОЖНОСТИ МНЕ ОСОЗНАННО ИМЕТЬ ДЕТЕЙ!!!
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Не посилали ,це занадто ,а ось що це був його свідомий вибір ,цілком можливо ,він вибрав війну, свідомо розуміючи усі наслідки, це ж не в комп´ютерні ігри грати
Серьезно? ’Его выбор’? У Вас как с головой? ’его выбор’ - это когда решает стать токарем, слесарем, доставщиком или ещё кем-то. Вы, ещё, скажите, что чувак всю жизнь мечтал в полной боевой выкладке по окопам под пулями бегать. Нет там таких! За то, есть нормальные мужчины, которые понимают, что если не пойдут они на войну, то война придет в их дома и будет в разы хуже.
Не гоню• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Я нікого не відправляла жодного разу
Ми з подружкою обговорювали власні переживання і що наших чоловіків не має еим замінити, бо навіть якщо що нав,аби треба довго, а ті чоловіки включилися і почали висловлюватися.
Вдома нахлинули почуття.
Психолог не допоміг
Вдома нахлинули почуття.
Психолог не допоміг
Ви праві. Справедливості не має. Можна пробувати боротися за неї, вимагають ж дружини військових від влади встановлення термінів служби, але їх не дуже бажають чути. Вас хочеться обійняти.
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Кара Господня, за гріхи
Дивне створіння• 11 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Ваш добровольно пошёл
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Добровольцем
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
А давайте без вот этого бреда в массы с утра? Если не было абортов и экстрима (холод, виды спорта травмирующие) то вопрос в организме изначально, а не в образе жизни и церкви.
Копуша• 11 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
Позавчора ми вперше зустрілися з чоловіком і він побачив дітей. На фото звичайно бачив, але до кінця не уявляв, як виросли. Коли лишились ввечері самі, плакав, але тут хоч не маленькі і вони його памʼятають і люблять.
Копуша• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
А чому тоді говорять ,що атеїстів в окопах на полі бою не має
Бо людина готова вірити в що завгодно, якщо це її врятує
Лялька в колисці• 11 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Це має вас хоч якось тримати, головне щоб чоловік був живий і здоровий, це все тимчасово, в мене брат платить командиру за вихідні щоб поїхати до дружини, так взятка, але бачить жінку
Брат мого чоловіка після поранення тільки два тижні побув на лікуванні і знову його відправили на позицію. Тепер пропав безвісти. Щоб лишитись довше на реабілітації треба було заплатити командиру, а він принципово не захотів цього робити. Тепер чоловік себе картає, що тоді не переконав брата заплатити, чи хоча б сам зв´язався з командуванням та заплатив.
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляДивне створіння
Ваш добровольно пошёл
Нет у нас в армии добровольцев! Или контрактники, или мобилизованные. То, что мой муж не спрятался за спинами детей, а пошел их защищать, никак не делает из него любителя войны, за то, в очередной раз показывает отличие нормального мужчины, который волнуется за будущее своего потомства, в отличии от писюноносцев, которые у женщин под юбками прячутся.
Ответ дляПротру пилюку
Ви на народження дитини пішли свідомо в таких умовах? Багато хто так живе, а в Києві і центрі гуляння кожного дня і ні тцк нікого
Гуляют молодые, студенты ,их не призывают пока. Тцк в Киеве тоже работает и повестки выписывают. Возле метро они всегда стоят.
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляСметчица
Добровольцем
У нас нет юридического термина ’доброволец’. Есть контрактники и есть мобилизированные. Ни те, ни другие, не являются добровольцами.
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Потому, что вера это как последний вариант, так психологически легче. Почитайте Ницше, он доступно объясняет зачем нужна вера человеку и как ее можно использовать для управления людьми.
Я с уважением отношусь к любой вере и культуре, но не понимаю, когда идёт навязывание и вот это ’а надо было в церковь ходить’. Каждый сам знает, что ему надо и не надо.
Копуша• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Ось треба було вести християнський спосіб житт
Не женіть)) християнський спосіб життя мало хто веде. Ви от зараз докоряєте людям, а як же «не засуджуй»?
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Не перекручуйте. Вибрав війну? Серйозно? Ті люди які в перший день пішли до військомату, і мій чоловік також з першого дня добровольцем пішов, як і чоловік автора, вони обрали не війну, вони пішли захищати свою землю, своїх рідних, свої сім´ї, а заодно і всіх.
Все знаю від і до• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
И тогда в окоп не заберут?
Чесно брешу• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Вам церква не допоможе. Ви самі один великий гріх. Ви, не знаючи людину і її обставин, говорите таке.... І після написаного відправляєте людей до церкви... В голові не вкладається...Моліться і постіться безперервно...
ЛісАпетная• 11 июня 2024
Коментарі прямо через один ’підтримка ’
Автор, тут якщо чесно і психолог не дуже допоможе. Я вже майже з усіма знайомими перестала спілкуватися. І попрацювати ще трішки і закину. Не можу я щодня вислуховувати ’ ну ви же панімаєтє’. Ні!!! Я не панімаю. Я хочу щоб мій повернувся вже.
І якщо чесно мені вже все рівно на все. Просто хочу щоб мій був вдома і більше не проходив те пекло.
Є групи де спілкуються дружини, мами військових. Я туди правда не ходжу.
Свезло так свезло• 11 июня 2024
Почему у вас обида на других а не на него. Это он должен быть с вами а не кто-то. Вы выбрали такой тип мужчины, это ваш выбор со всеми его плюсами и минусами.
Ворую вкусняшки• 11 июня 2024
Ответ дляОбращеница
Так це був його вибір 24 лютого, але ніхто не знав що це затчгнеться і не буде вибору потім повернутися додому
Мій чоловік теж говорив, що не очікував, що так затягнеться це все. Казав максимум можливо рік доведеться потерпіти. Я теж до нього їздила, бо не відпускали додому. Брат за рік тільки три дні був вдома.
Дивне створіння• 11 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Ваш просто сбежал от вас
Викачую яйцями• 11 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Удалено администрацией...
И, что она написала не верно, что вас так задело)?