А-то это какой-то звездец.
Не жрать? Или это особенность моего лица? У кого был опыт?!
Удалять биша не буду
Интересно, как Ефросинина сделала такой себе точечный подбородок
Удалять биша не буду
Ответ дляGrga
Тільки загальне схуднення. Можливо у вас дефіцит протеїну
Вешу 71.
Ответ дляGrga
Дефіцит калорій буде і обличчя буде як ви хочете, якщо збалансоване з дефіцитом калорій, буде👍
А на весах сколько должно быть?
Ответ дляGrga
Треба аналізувати, так не працює. Якщо буде вага більше але і мʼязів більше то буде той ефект, що ви хочете
А откуда в лице появятся мьязы
Ответ дляWave111
масажі обличчя, гксм особливо, кут молодості, ділянка під підборіддям, в ютубі купа каналів, де все показують, роблю сама, дуже крутий результат
У меня есть гуаша. На постоянку его?
Ответ дляGrga
🤣 ви весь будете мʼязистий і обличчя теж, людина не по частинах а все разом 🤣🤣🤣
Так хочется точеннное лицо...
Ответ дляOlenaMriya
У меня есть гуаша. На постоянку его?
не пробувала, нічого не можу прокоментувати, мій інструмент це руки і регулярність, основна причина це набряк зазвичай, треба шиєю займатися, щоб був точений підборідок без операцій, треба працювати з лімфосистемою, лімфодренжаний масаж обличчя, за місяць буде результат
Ответ дляWave111
Попробую
Спасибо
Это от сидения в телефоне может быть,осанка неправильно, поэтому да,сначала массаж шеи, чтобы ушёл отёк,.убрать сладкое и чипсы например,то что калорийное.
Массаж руками лучше,в Ютубе есть массаж Асахи японский,он лёгкий и мне помог.Гуаша меньше эффективен,валяется где то,не зашёл мне
lost cherry• 11 июня 2024
Ефросинина скинула килограмм 20-30, делает кучу аппаратных процедур на лицо, ботокс и тд. возможно филлер в подбородок еще колет, чтобы удлинить лицо визуально
Ответ дляMarusia.
Мьюінг
Лоу-карб
Прибрати комп´ютерний горб
Лоу-карб
Прибрати комп´ютерний горб
Мьюнинг, разве это не гипертонус мышц ненужный?
Ответ дляMarusia.
А Ви спробуйте спочатку його досягти той гіпертонус. За відсутністю гнатологічних проблем не буде шкоди.
Хорошо
У меня есть жевалка для мьюинга