Дівчата, Хто робить сама собі манік + гель лак вдома, порадьте апарат для манікюру.
Стильна штучка• 11 июня 2024
Фрезером треба користуватись, тільки якщо ви цьому навчалися, в іншому випадку нігтям буде капець
Ответ дляСиамская сороконожка
Я не користуюсь фрезером. Тільки обрізний манікюр
я хочу в першу чергу для зняття. бо опилювати пилкою або знімати ацетоном з фольгою набридло
Щось не спиться• 11 июня 2024
Не пользуюсь фрезером.
Кутикула не растет практически, немного срезаю и то не каждый раз есть такая необходимость.
Лампа+однофазные лаки.
10 дней хорошо носятся, а дальше уже неопрятно в любом случае, потому не стремлюсь к рекордам по носке.
Лампа+однофазные лаки.
талый снег• 11 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Не пользуюсь фрезером.
Лампа+однофазные лаки.
А снимаете чем?
Я_и_моя_собака• 11 июня 2024
Я снимаю пилкой, мне однажды фрезой перепили при снятии в салоне, 6 мес ходила с красными ногтями, которые болели при любом прикосновении. Поэтому фрезу для себя даже не рассматриваю
Вилосипедниця• 11 июня 2024
Ответ дляNataly_Nab
Беріть любий на 35 тис обертів і запас фрез кукурудзи
Я тут с краю постою• 11 июня 2024
Идите в салон и там вам все сделают, не тратьте деньги в пустую
Ответ дляЯ тут с краю постою
Заздалегіть вибачаюсь, але питання не про те куди мені піти.
Я инженер, меряю от 1• 11 июня 2024
Автор, було багато тем на Совєтчиці про вибір фрезера. Якщо підсумувати, то залежить від фінансів, якщо не обмежено, то беріть одразу Стронг або Марафон. Якщо треба середньоціновий китайський фрезер ( а вони прекрасно справляються зі зняттям і манікюром) то беріть по характеристикам 65Вт потужність, а дизайн, який довподоби. Єдине що, я б рекомендувала брати в магазинах, де є гарантія. На Б´юті Бонанза я раніше купувала, тут ще дівчата давали посилання. Наберіть через пошук слово фрезер. А от в магазинах типу Туфі, Аморешоп може бути значно вища ціна, неоправдано вища
Зараз у мене 4й рік китайська копія на Стронг 210, я задоволена, бо мала штук 3-4 раніше, то б/у купувала, то ручка, то у мами ще один подешевше залишала, невістка користується. Тобто було з чим порівняти.
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дуже вдячна 🌺