Всім шампаньського• Изменено сегодня в 18:34

Стосунки між рідними: тепло чи холод?

Як думаєте, чому в деяких стосунки між близькими рідними, членами сімʼї теплі, дружні, люди підтримують, допомагають один одному. А в інших холод, відсутність підтримки, теплого слова. Від чого це залежить? Хтось з радістю живе дітьми, внуками, близькими, тобто щирі стосунки як в кращих добрих фільмах про родину, а хтось і чути не хоче, максимум якісь підколки та звинувачення.
Проработник• сегодня в 18:34
Від егоїзму
Arctic777• сегодня в 18:35
От денег, воспитания, но иногда это иллюзия
автор Всім шампаньського • сегодня в 18:35
Ответ дляПроработник
Від егоїзму
Тобто хтось з рідних хоче спілкуватися, допомагати і словом і ділом, а інші - ні, то це в інших егоїзм?
Нашли в капусте• сегодня в 18:37
Ну от самих людей. От того как растут допустим братья и сестры. Если родители не провоцируют между ними соперничество, борьбу за внимание и похвалу, то братья и сестры дружны всегда. Есть часто зависть от ближайших родственников, когда вместо того, чтоб радоваться успехам близких, обливаются ядом
Шеллар• сегодня в 18:36
Моя бабця із сім´ї де було 12-ть дітей, і я щаслива, що близьких людей можна вибирати на власні уподобання, а не через те, що колись не було засобів контрацепції.
Arctic777• сегодня в 18:36
Автор, чаще всего костяк держит один человек, авторитет
автор Всім шампаньського • сегодня в 18:36
Ответ дляArctic777
Розшифруйте, будь ласка свою думку. Навіть тут часто читаю, що хтось і дітям допомагає, і онукам, або разом з дітьми десь подорожують, а хтось навіть не спілкується. Чому так?
Проработник• сегодня в 18:36
Ответ дляВсім шампаньського
У обох егоїзм
Сосиска_Втесте• сегодня в 18:38
Від багатьох факторів.Якщо мене,наприклад,батьки чи близькі любили,то і я до них всією душею.
автор Всім шампаньського • сегодня в 18:38
Ответ дляНашли в капусте
Тобто брат може заздрити сестрі? Мама може заздрити сину чи доньці? Ланку свекрухи-невістки чи тещі-зяті не беремо, тут наче ясно, бо чужі. А от коли йдеться про рідних, то нічого неясно, чому так, і від чого це залежить.
автор Всім шампаньського • сегодня в 18:39
Ответ дляПроработник
У обох егоїзм
В кого стосунки щирі - то егоїзму нема, і є виручка та розуміння одне одного, то нема егоїзму?
КучМала• сегодня в 18:40
Ответ дляВсім шампаньського
Не хочуть. Вам потрібні складні відповіді? Їх немає. Не хочуть
КучМала• сегодня в 18:41
Ответ дляВсім шампаньського
Від бажання. Все інше немає значення.
КучМала• сегодня в 18:44
В мене син з інвалідністю. Одна бабуся не знає як він виглядає. Інша просто не хоче травмувати собі нерви. Вона дбає про себе. Це їх вибір, мають право. Сину 26 років. Автор, я не бачу сенсу через це перейматись. Через чужих нам людей.
Кастрюлька• сегодня в 18:46
Понимаете ли автор, не все женщины рожают детей от большой любви.
Есть варианты - по залету, случайно вышло. Соответственно ребенок растет в нелюбви. И если этому ребенку во взрослом возрасте не попадается любящий партнер, который показывает что значит быть любимым то цепочка продолжается - снова рождаются дети вне любви и такая мать проецирует на них то, что получала от своей. Но это в лучшем случае. В худшем - многие девушки беременеют рано, рожают и отдают детей в детдом. А какая в детдоме любовь? В итоге цепочки не любви продолжаются.
Кастрюлька• сегодня в 18:47
Ответ дляКучМала
А отец у мальчика есть? Поддерживает, помогает?
КучМала• сегодня в 18:48
Ответ дляКастрюлька
Так, ми разом в ці боротьбі з хворобою.
автор Всім шампаньського • сегодня в 18:49
Ответ дляКучМала
Згодна з вами. Іноді чужі (нерідні по крові) люди можуть бути більш добрими, ніж рідні. Мене дивує, як так… певно, всі люди різні. От і задумалась, у чому ж причина. Що це - характер, умови життя, генетика, щось інше. Адже зовсім поруч є приклади родин, людей, які горою один за одного. Словом, так, роздуми…
Ответ дляКастрюлька
Дуже сумно
Рання пташка• сегодня в 18:51
Мой муж перестал общаться с отцом, он очень жадный и эгоистичный, всегда его интересовало только,,он сам,,на внуков плевать,абьюзил свекровь.когда мама умерла,он через пару месяцев привел тетю на 20 лет младше и сказал сыну ,что женится и уже отписал ей дачу. муж был в шоке был.
КучМала• сегодня в 18:52
Ответ дляВсім шампаньського
Я в молодості десь навіть страждала, плакала, через це. Але все минає. З´являються інші обставини, проблеми і починаєш через родичів менше перейматись. А з віком такі розмови почались, що спілкування я просто закінчила і перегорнула сторінку. Мені моя нервова система дорожче.
Сосиска_Втесте• сегодня в 18:52
Ответ дляРання пташка
Ну то звісно.Прийшов час збирати каміння.Хто як себе вів,таке і відношення.Дещо не купиш за гроші
Рання пташка• сегодня в 18:56
Ответ дляСосиска_Втесте
Гроши мы им давали пока была жива мама мужа. Помогали. От него никаких грошей и помощи никогда не было,просто отец при маме.
заварний look• сегодня в 19:21
від батьків в першу чергу, вони задають тон в сім’ї. Просто в житті розмножуватись і паруватись дано практично всім природою, а от батьківська мудрість не кожному дана. Тому в одній сім’ї діти ростуть дружні і опорою одне одному, а в іншій - як і вовченята в зграї, що одне в одного кусок полакоміше видирають
Проработник• сегодня в 19:25
Ответ дляВсім шампаньського
Є але менше