Экспертиза• 11 июня 2024

Чиї діти сьогодні здавали нмт, як результати??

Куди жалітися??
Наша група вийшла вся в сльозах!! Були дуже складні завдання!

Однокласники тріюшники поздавали на минулому тижні на 170 і вище, а тут просто ппц
соняшка• 11 июня 2024
а на що жалітися? Що тріюшники здали на 170?

Без комплексів• 11 июня 2024
Так, читала, що є дуже складні варіанти і є легкі. Кому як пощастить. Але що ви зможете оскаржити?
Наверняка• 11 июня 2024
А що завдання різні? Нам на цьому тижні здавати
Чупокабра• 11 июня 2024
Дочка здавала НМТ 5 червня, теж усі діти погано понаписували через складність завдань. Математику готувала з репетитором, переробила безліч демоваріантів на бал не нижче 180, а здала математику на 151. Порівнювала зі зливами попередніх днів, там були легкі завдання, а їм не пощастило.
Парова машина• 11 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
Так, 5.06 відрізнялося від попередніх більше, аніж всі інші, це правда.
Анютины ласки• 11 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
Щоразу так здають і пишуть, що не пощастило, ті, хто погано здав
Парова машина• 11 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ви б мали право так говорити, якби провирішували всі варіанти нмт і сказали б, що вони всі одного рівня. Ні, не одного. За 5 число були дійсно нові і складніші за попередні дні завдання.

автор Экспертиза • 11 июня 2024
Ответ длясоняшка
Що рівень сьогодні несправедливо складним! Діти знають не на рівних!
автор Экспертиза • 11 июня 2024
Знають = здають
Юпитерная• 11 июня 2024
У меня не сдавали, но считаю несправедливо такие разные задания. Все должны сдавать одинаковое в один день, чтоб потом такого не было.
Анютины ласки• 11 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Усі ці завдання проходять на курсах підготовки +-. Також тести минулих років. Вони кардинально не відрізняються. І моя думка - треба саме натаскування перед здачею. Шкільних знань замало. Хтось готувався, хтось ні
Анютины ласки• 11 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
На ЗНО так і було - все у всіх однаково в один день
66сезон666серия• 11 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
Це був би єдино правильний варіант, але ж(
Парова машина• 11 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я знаю як готуватися до нмт, не про це мова. Завдання саме в цей день реально відрізнялися складністю і об´ємом розв´язків. Одні задачі з параметром чи стереометричні можна вирішити за 1-3 дії (умовно, рахуємо логічний перехід), а інші на 5-6. Це займає різний час. І давати в один день всі задачі на 1-3 дії, а в інший три задачі на 5-6 несправедливо.
Парова машина• 11 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
Ну от якось в перші дні завдання були хоча й різні, але одного рівня.
Аноним_1858• 11 июня 2024
Сын сегодня сдавал
200 математика
188 география
165 мова (расстроился, все пробные писал выше 190, в табеле 11 за год)
156 история (ожидали побольше, конечно, но история не его конек)
А поговорить?• 11 июня 2024
Мій син теж сьогодні здавав. Сказати, що ми засмучені - це нічого не сказати! Рік з репетиторами, пробні тести на 170-180 балів, а сьогодні це треш - 140 загальний бал. Каже дуже складні завдання були. Це при тому, що він історію вчив на підготовчих в Могилянці і там написав найкраще тестову роботу. А тут просто жах, а не тести! А він хотів у медицину :( . Тепер не знаю що робити, чи вивозити його, чи тут відправляти в звичайний, не медичний вуз. Але ж то вже зовсім не те, на що розраховували.