Може хтось ще не бачив новину
А ще прочитала що під час пошуків зниклої дівчинки поліція знайшла тіло в лісі. Чиє тіло не пишуть, пишуть "наразі перевіряється чи це тіло зниклої дівчинки". Я так розумію що ймовірність того що це не вона дорівнює нулю?(((
Юся шопоголик• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
США продовжили до 27року …. Означає , що будуть затягувати ..
Подивимось на вибори в США, якщо лишать цього діда то не буде ні кінця ні краю війни(
Я не Сірожа• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Що продовжили?
В США одна програма для наших - u4u. І вона не має чітких строків. Зараз ті, що пероформлюють документи, подовжуючи u4u, можуть перебувати в США ще 2 роки, тобто до другої половини 2026 року, а ті, хто з u4u перейшли на tps - до квітня 25 року.
Тож звідки ви взяли інфу про 2027 рік?
E-n-t-o-n-i• 11 июня 2024
Ответ дляVeronika_100k
Эта история кем только таскается на просторах интернета сто лет. И все очевидцы))
Ну почему же?
Мои соседи почти так говорят.
Ну чуть изящнее.
Они говорят - дай бог еще продлят.
Там выехало полное семейство с тремя детьми и баба с дедом.
Здесь хрен без соли доедали, а в Германии жилье, выплаты, помощь, деда с бабой полечили по страховке
Им сюда аж вообще не хочется.
Дети правда хотят в Украину. Детям по 9 и 10 лет
Мои соседи почти так говорят.
Ну чуть изящнее.
Они говорят - дай бог еще продлят.
Им сюда аж вообще не хочется.
Ответ дляЯ не Сірожа
Що продовжили?
Тож звідки ви взяли інфу про 2027 рік?
Я подам на репароль в кінці свого u4u і його продовжать до 27
Liebelebenn• 11 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
А де новину бачили про зброю Азову. Бо в американській пресі була ще до війни серйозна хвиля що азов це неонацисти і все таке
Ось стаття . Амінь! Може до західних союзників почало доходити чиї маріонетки клоун з фсбешником єрмаком і любітєлєм розії сирським , що стоїть на чолі ЗСУ і утилізує українців
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Що продовжили саме?
Я не Сірожа• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Ну так це особисто ваші строки перебування, а не глобально ’США продовжили’.
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Що продовжили?
Тож звідки ви взяли інфу про 2027 рік?
Вона щонебудь пише, заодно брєд про українців які моляться щоб війна на закінчилась
Полковой раввин Изя• 11 июня 2024
Ответ дляHelloKitty18
По ходу таки до останнього українця.
Меня за эту фразу всю зиму банили.
NesmeyanaYa• 11 июня 2024
Вітаю вас, автор.
Я думаю, що продовження терміну викликає у вас радість.
Дівчинку шкода дуже
Полковой раввин Изя• 11 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Кстати, а вы не думали, что могут под дудку с двойным гражданством отправить нам американских военных? Выдать им условно паспорта Украины и заявить, что это украинцы, выехавшие 10 лет назад и отправить таким образом 50000 «граждан Украины»?
Не поедут.
Я не Сірожа• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Тобто ?? Що ви говорите ? Ви робили репароль ? Всі , хто приїхав у 23 році , тому спокійно продовжать до 27, а таких сотні тисяч, а не особисто я ))
Уявіть, донька робила, якраз вчора отримала листа з новим строком - 10.01.2026, 1 жовтня.
А ті, хто подаватимуться в наступному році, хтозна що отримають після виборів...
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Всім хто приїхав в 23 продовжать до 25
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Я по цій програмі зараз і я знаю що пишу , а ви не в темі , видно , але цікаво сперечатися , видно ))
Ви пишете якийсь набор слів в якому навіть не розумієтесь
Я не Сірожа• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я помітила... головне, щоб звучало страшно ’США до 27 продовжили, США затягують’...
А хтось же ведеться на це.
Полковой раввин Изя• 11 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Я про профессиональных американских военнослужащих
Им украинские паспорта, чтобы приехать в Украину, не нужны.
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Я приїхала в 23-пароль дійсний до 25, але я подам на репароль і отримаю ще +2 роки
А до чого ви написали що США продовжили програму до 27 року?
В програми u4u немає терміну
Полковой раввин Изя• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Мені здається , що ви або із західної України, або за кордоном ! Тому мені не дивний ваш коментар
Потрібно питати у тих , хто живе в Україні, хто вже втомився , у кого вже немає бажання не те що воювати , а жити це одне життя таким способом !!
Вашего мнения по поводу продолжения военных действий никто спрашивать не будет.
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
Коли ж вона приїхала , що отримала до 26 ?
Логічно що в 22 році
ksusha1155• 11 июня 2024
Ответ дляvikam0331
100% , я сама тут , але чекаю , що Трамп стане президентом !! Нехай нас всіх звідси виженуть , мені всеодно , головне , щоб закінчилася війна
Хіба він може ще висуватися? Його ж звинуватили у кримінальному злочині нещодавно
Khmelnichanka• 11 июня 2024
Ответ дляksusha1155
Там наче заборона лише на 1 штат.