Може хтось ще не бачив новину
А ще прочитала що під час пошуків зниклої дівчинки поліція знайшла тіло в лісі. Чиє тіло не пишуть, пишуть "наразі перевіряється чи це тіло зниклої дівчинки". Я так розумію що ймовірність того що це не вона дорівнює нулю?(((
_Злата Ibra_• 29 июня 2024
Ответ дляvikam0331
100% , я сама тут , але чекаю , що Трамп стане президентом !! Нехай нас всіх звідси виженуть , мені всеодно , головне , щоб закінчилася війна
А как трамп её закончит? Он же друг путина