Я_канеша_извиняюсь• 11 июня 2024

Это божественноооооооо

Ютуб подсунул видео с Кацуриным и Птушкиным,еда Карпат.Это рай для живота.
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
мне кажется, что карпатская кухня самая не вкусная из всей Украины
Ну знаєте, мені в Одесі не смачно. Я одеську кухню не люблю. В кожного свої вподобання.
Карпатська дуже схожа на будь яку кухня гірських регіонів. Баранина, сири, дари лісу, кукурудзяна крупа
Сметчица• 11 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
Тій потрібно просто черговий раз якусь хрєнь написати. Це її місія, писати брєд
Птушкін досить відомий в Україні, він не просто блогер, але питання не в цьому
Понятия не имею кто это.
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Мне все не вкусно, - банош, борщ, когда капусту кислую тушат и ее везде ложат, когда жарят грибы маринованные и подают со сметаной, когда в колбаски пихают гречку, сыры не вкусные.
Вам просто місця невдалі трапилися. Автентична кухня дуже смачна.
Я погнала• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
так никто не против, я пишу о себе
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
Мне не нравится карпатская кухня, на любителя она
Жирновато очень
Гірський регіон вимагає такої їжі. Я одеську не люблю, наприклад
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
так никто не против, я пишу о себе
Звичайно, я теж про себе. Навіть не знаю де в Україні смачно.
Я погнала• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
Была в разных местах, по 2р в год ездили до войны в Карпаты отдыхать. Сейчас живу в прикарпатье, куча знакомых здесь, в Карпатах и Закарпатье, думаю достаточно напробовалась.
Реанимация• 11 июня 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так,с этого места поподробнее,плиз.Что у нас в Киеве есть этакого?
Перепічка
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Прикарпаття і Закарпаття це і є Карпати.
Бува і таке• 11 июня 2024
Я тыкаю, тыкаю, а это не видео, а картинка
Бува і таке• 11 июня 2024
О , заработало
Я погнала• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
это три отдельные природно-климатические зоны
Рогнеда Карповна• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
А что вкусно? Кулебяка и расстегаи? Вкусно, когда капусту кислую «ложат» в щи?
Дверной_Проем• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
не люблю карпатскую кухню
Не люблю этого лысого
Не рахую, а вважаю• 11 июня 2024
Не дивлюсь це лицемірство ще з ’кухні Бессарабії’
Розказують що все смачніше нема куди, навіть якщо їжа не подобається. З таким успіхом можна у вікіпедії почитати список страв, які традиційні у певному регіоні і після кожної собі сказати ’ммм, це дуже смачно’, хоч часу менше піде😁
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Ви помиляється. Карпати займають майже половину Прикарпаття (гірські регіони), так і в Закарпатті розташовані одні з найвищих вершин Карпатських гір.
І розташовані західні Карпати
Посудомойка• 11 июня 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Та ваша кухня то взагалі помиї.
Я погнала• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
І розташовані західні Карпати
про кухню тема
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
про кухню тема
Про одну з найсмачніших в Україні
Автопортрет нурофена• 11 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
Жирновато очень
А почему все так боятся есть жирное?
Посудомойка• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
І розташовані західні Карпати
навіщо писати якусь чепуху?
Партизанка• 11 июня 2024
А мені подобаються деруни з білими грибами та суп курячий з домашньою лапшою. Це дуже смачно ;) Я завжди це їм, як в Карпатах буваю.
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
навіщо писати якусь чепуху?
Її запитайте. Пише якусь чепуху
Заздрість то погано• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
Тільки страви у них дуже різні.
Закарпаття люблю, бо у них страви більше до угорських - перець, помідори, м´ясо, приправи смачні.
А Карпати, Прикарпаття - то зовсім інше. Крупи, зажарки, бринза з душком, гриби і сало...
Посудомойка• 11 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
Її запитайте. Пише якусь чепуху
Ви в школі навчалися? бо пишете чепуху саме ви
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Тільки страви у них дуже різні.
В Закарпатті є гірські райони і там кухня Карпат. А в районах близько до угорського кордону так - страви угорської кухні
Заздрість то погано• 11 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Кухня! Альо! Кухня і страви різні у цих регіонах)))))
Ms. Похвала• 11 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Можете не читати, якщо в школі не навчалися
Посудомойка• 11 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
так я про це і пишу, то не до мене
Морожена_курка• 11 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А почему все так боятся есть жирное?
Мені просто несмачно коли жирно. Я і борщ варю на нежирному м´ясі, а зверху ще і збираю зайвий на мою думку жир. Справа смаків.