Сиреневенькая• 11 июня 2024

Як можна здати демпінгуючих нелегалів податковій?

Чи можна це зробити без контрольної закупки? Просто надати дані, скріни соцмереж і т.п. ? Може який бот є?
Бо дістали вже ці дурні дівки! Щоб ви розуміли, постачальник відпускає товар по оптовій ціні 10 грн (у нас багато мілкого товару, тому ціни такі), всі хто ФОПи - ставимо роздрібну ціну постачальника 15 грн, а ці дурепи його продають по 11 грн! Аж одна грн бляха прибутку і радості повні труси, що вона така зайнята бізнесменша, а не сидить на шиї у чоловіка! Товар унікальний і брендований, тобто вони не могли десь взяти його по 5 грн, це зовсім не той випадок. Тут блін платиш податки і чесно працюєш, а ці і самі не заробляють, і в інших продажі пропали, бо хто буде у нас брати, як там вже задарма віддають. Постачальнику все одно кому відпускати товар, їм аби купляли регулярно.
Хочу всіх цих демпінгуючих в податкову злити, бо 100% працюють без ФОП.
Поумничка• 12 июня 2024
Ответ дляХачапууури
Счётик , где Вы про счётчик прочитали? Ну и автора больше бесит маржа конкурента в 1 грн. О том, что человеку поставщик может отгружать не по 10 грн, автор не рассматривает.
Вибачте, там счотік))) Рахунок на оплату взагалі є необов´язковим. А видаткова більше навіть продавцю потрібна, щоб потім не пред´явили, що оплатили, а товар не відгружений. До того ж, якщо у автора такий дрібний товар, то там по-любому повинна бути накладна, бо як то все звірити. Поштучно по 15 гривень навряд вони продають.
Щодо відгружає дешевше, все одно має бути рекомендована вилка роздрібних цін, бо ринок демпінгом дуже швидко вбивається. Я працюю в оптовій компаніїї і знаю чим закінчуються таку ігри з досвіду. Більша знижка - це має бути лише більший заробіток, а не демпінг. Ніхто притомний яйця в одну корзину не покладе - не буде заохочувати і попускати єдиного, хоч і крупного гравця. Тим паче автор оно впевнена, що там ’мамочки без ФОПа’)
Шукаю стакан• 12 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А Лена Синюк (в інстаграмі у неї блог бухгалтерки) каже, що чеки не треба, якщо оплата саме на ібан. Кому-кому, а їй я вірю
Чеки формуються в прро. Ви можете видавати паперовий, чи електронний, чи взагалі не видавати - то ваша справа. Але в прро чек має бути сформований. Бо Ви продали товар - це ключове. Значить має бути сформований чек, а в кінці дня z-звіт. Так ваш вал бачить податкова. Тобто прро має бути. Якраз Синюк на цьому наголошує.
Без прро можуть працювати лише ті ФОП 2 гр, хто надає ПОСЛУГИ онлайн і гроші отримує на ібан
Шукаю стакан• 12 июня 2024
Ответ дляПоумничка
Одні бізнесменші зібралися і бухгалтера)
Автор, все ви правильно робите. Якщо немає наложок, платіжних систем на сайті, договорів еквайрінгу і даєте для оплати суто реквізити р/р, то ПРРО вам не потрібен.
Увага, для тих, хто турбується про повернення. Відповідно до ч.11.ст 8 Закону України «Про захист прав споживачів», під час продажу товару продавець зобов´язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу. Розрахункові документи - фіскальний чек, розрахункова квитанція, а в разі звільнення від застосування ПРРО - товарний чек. При відсутності ж розрахункової операції (а прийом на ІВАN за вищевказаних умов не є розрахунковою операцією) факт отримання/передачі товарів фіксує видаткова накладна або акт прийомки/передачі.
Щодо скарг, є бот податкової. Але я ще не знаю прецедентів, коли б по скарзі щось та вийшло. Пробуйте через постачальника вплинути.
Тобто, вас перевіряє податкова, а ви їй ЗУ ´´про захист прав споживачів´´?
Боюсь вас розчарувати. Але вони керуються податковим кодексом. І права споживачів їм ну аж ніяк не аргумент
Шукаю стакан• 12 июня 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Да что Вы говорите, сейчас все переходят на электронные чеки, много аптек, Ева например и т.д.
Питання ж не в тому, в якій формі має бути чек. Паперова, електронна допускаються. Але чек в прро має бути сформований і в кінці зміни зетка відправлена в податкову. Схема проста. А чек ви навіть можете покупцю запропонувати сфотографувати з екрану гаджета, де прро. То вже справа десята
Поумничка• 13 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
При чому тут? Ви бухгалтер? Там буквами написано: для тих хто турбується про повернення.
Поумничка• 13 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Ключове не ’ви продали товар’, а чи є розрахунковою операція чи ні. Ще раз, ви бух? Якщо так, то у мене для вас погані новини)))