Копуша• 12 июня 2024
про зниження ваги
Ось, я худаю, лікую жкт та живіт здувся, харчуюся 2 р в день, при інсулінорезистентності, лице теж похудало!! А руки і груди??? Чому великі товсті руки не зтухають? і груди теж на місці!
Мама Карло• 12 июня 2024
У меня наоборот, первое что худеет это руки и грудь, хоть там и худеть не надо... а вот живот уходит самым последним...
Копуша
• 12 июня 2024
Ответ дляМорская свинка
У Вас напевно тіло з важким верхом
в мене все гарно, живота майте немає, я шаслива бо лікую жкт і сдувся, лице теж, а руки товсі і груди наче кормлю дитину ;(( може це треба чекати ще
Мама Карло• 12 июня 2024
Ответ дляКопуша
Позже похудеет...
LoveYouOrNot• 12 июня 2024
Ответ дляКопуша
Завжди так було? Тоді це ваша особливість фігури.
Якщо ні, то гормони перевірити.