Царівна Жабка• 12 июня 2024
Куда едете на море в этом году?
Думаю куда лучше. Смотрю куда лучше Италия, Испания, Греция, Хорватия.
Сяду на шию, дорого!• 12 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Так я тоже и не вожу, и не умею, и не хочу уметь. Муж водит. Но есть всякие экскурсии, такси
Такси в Европе на пляж?))) Или вы думаете, у всех есть муж с машиной заграницей?
Тень льва• 12 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Мужчин из Украины не выпускают,о чем вы?
Квітка Миру• 12 июня 2024
Ответ дляФсеСама
А із чого там пробки? Ремонт? Вузька дорога?
Без понятия,но вся Хорватия стояла в пробках. Сделали ошибку-ехали с пятницы на субботу
Метелик• 12 июня 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Буде ще достатньо тепло для купання в морі? Я мерзляк).
Їдемо 6 вересня, тому гадаю що буде тепло
Вумна, аж страшно• 12 июня 2024
На Київське. Вже зʼїздила один раз кави попити у травні)
А з вашої теми - дуже люблю Грецію, Егейське море. Ех))
ФсеСама• 13 июня 2024
Ответ дляКвітка Миру
Дякую за відповідь
Тень льва• 13 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Она и не думает)
Барабан для дорослих• 13 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А пляж тут при чем ? Речь о достопримечательностях
Я не в теме• 13 июня 2024
Ответ дляКвітка Миру
Смелые вы на машине. А откуда выезжаете?
В почему смелые?:) мы всегда в Хорватию ездили часто на машине, 2 дня, дороги отличные, вид из окон прекрасный:)
Я не в теме• 13 июня 2024
Ответ дляЛагшмивара
скільки часу їхати?
я з дитиною також думаю, але не хочеться 2 доби в дорозі. дитину ще закачує,а вночі їхати не хочеться
В залежності від того, куди ви хочете поїхати - чи Дубровник, чи Рієка. Зазвичай з ночівлею у Будапешті чи Кошице виходить близько 2 днів. Якщо зранку виїжджаю з Києва, наступного дня десь о 16 в Спліті.
Квітка Миру• 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Пробки в жару меня добили, сутки в дороге тяжело оказалось.
Свисток ля-минор• 13 июня 2024
Ответ дляТень льва
Кушадасы,Бодрум, Мармарис, Фетхие
Я хочу в Европу
Свисток ля-минор• 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
А вода холодная? В Черногории ледяное море((
Тень льва• 13 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
В июле августе теплое
Лагшмивара• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
а який у Вас маршрут? можете сказати через які міста?
я сама з дитиною, думаю може і собі авто поїхати..
але в мене маленька машинка двигун 1,2..
на кордонах нема черг?
Лагшмивара• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
а важко буде маленьким авто з двигуном 1,2?
ну і якщо самій з дитиною їхати? я в плані безпеки на дорогах, ну і там будуть бачити саму маму з дитиною і українські номери
Я не в теме• 14 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вода сейчас 23-24 в районе Сплита.
Я не в теме• 14 июня 2024
Ответ дляЛагшмивара
на кордонах нема черг?
Ми їдемо з Київа до Львова, далі через Самбір на кордон зі Словаччиною. Переходимо Ублю, там менше черг зазвичай, потім Кошице, красиве містечко, ночівля. Зранку знову дорога: Будапешт-Загреб-Спліт. Можно їхати з ночівлею у Будапешті, але дорожче зняти номер на ніч. Можна зробити 2 дні ночівлі, так буде взагалі легше. Дороги після кордону гарні, особливо великі траси, всюди є зупинки і місця для відпочинку.
Я не в теме• 14 июня 2024
Ответ дляЛагшмивара
Хорватія взагалі безпечна країна! Якщо ви про безпеку. Нормально ставляться до іноземців, до наших машин. Ви можете почувати себе цілком спокійно у цій країні. На трасах є номери виклику різних служб, якщо виникне потреба, наприклад, гірська рятівна бригада - прилетять на гелікоптері. На дорогах я майже ніколи не зустрічала перевірок, маю на увазі платні траси. Маленьких машин у Хорватії море:) вони дуже люблять такі - типу фатів та міні куперів, тут проблема за паркуванням, тому пріоритет у невеличких авто. Платна гірська дорога в Хорватії рівна і не складна навіть для новачка. - так, є тунелі, але вони сучасні, широкі, з освітленням. Якщо безоплатна дорога, там можуть бути серпантини, вузькі проїзди. Жінок тут на машинах купа, от прям у вічі кидається, тому ніхто не буде на вас задивлятися:) поліція дуже ввічлива, спокійна, чемна, володіє англійською добре, але я зараз в сезон бачу їх на невеличких трасах.
Лагшмивара• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Дякую. Якщо з кордону, то за день можливо з дитиною чи краще на 2?
І скажіть пос через які міста їхали, бо дороги різні, щоб не назватися.
Дивно, що мені казали, що на кордонах черги.... типу лише нема з Польщі в Словаччину, а далі капець
Царівна Жабка
• 14 июня 2024
Ответ дляЛагшмивара
Черги на кордонах де саме? З України в Польщу зараз в 2 рази менше авто. Далі черг не має взагалі, бо це Європа. І по суті документи перевіряють тільки на кордоні Польща- Німеччина. Черги не було взагалі. Але і то перевіряють не всіх. Ми швидкість просто привисили