Царівна Жабка• 12 июня 2024

Куда едете на море в этом году?

Думаю куда лучше. Смотрю куда лучше Италия, Испания, Греция, Хорватия.
Лагшмивара• 14 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Черги на кордонах де саме? З України в Польщу зараз в 2 рази менше авто. Далі черг не має взагалі, бо це Європа. І по суті документи перевіряють тільки на кордоні Польща- Німеччина. Черги не було взагалі. Але і то перевіряють не всіх. Ми швидкість просто привисили
а скільки часу їхали від кордону до Хорватії?

Хвильоватиша• 14 июня 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Никто в Египет не летит?
Щойно повернулась з Шарму
Хвильоватиша• 15 июня 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Только от туда.Марса Алам.Моя любовь.И не жарко вовсе
В якому готелі відпочивали?
Я не в теме• 15 июня 2024
Ответ дляЛагшмивара
Дякую. Якщо з кордону, то за день можливо з дитиною чи краще на 2?
І скажіть пос через які міста їхали, бо дороги різні, щоб не назватися.
Дивно, що мені казали, що на кордонах черги.... типу лише нема з Польщі в Словаччину, а далі капець
Якщо з кордону, то одним днем краще їхати на Істрію - це ближча Хорватія, ніж Далмація. Так, доїдете одним днем. Ще залежить від вашого досвіду і можливості їхати далеко. Зі Словаччини і з Угорщини одна дорога буде - через Загреб, далі - в яку сторону вам треба. Немає зараз на дорогах натовпу, всі нормально їдуть.
Кайдашева дочка• 15 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
В якому готелі відпочивали?
Джаз Ламайа