ПлакалаВАвто• 12 июня 2024
Куди піти з дітьми у Львові
Вирішили з дітьми 9 та 14 років поїхати у Львів. Порадьте, будь ласка, що можна їм цікавого показати, крім пам´яток архітектури.
Читаю відгуки про аквапарк, вони жахливі.
Океанаріум тільки?
Музей зброї зачинено.
Може щось іще є?
Океанаріум тільки?
Музей зброї зачинено.
Може щось іще є?
Ваша прЭлесть• 12 июня 2024
Музей електрифікації Львова тільки в робочі дні/ години. Потрібно знати чим цікавляться ваші діти, щоб дати пораду.
В замки навколо Львова поїдьте
ПлакалаВАвто
• 12 июня 2024
Дуже дякую, всі місця зараз передивилюся і підберемо по їхніх інтересах)
ПростоБелка• 12 июня 2024
Хоч Ви і написали без архітектури, але вважаю моя рекомендація не дуже то й про неї - Шевченківський гай, це як Пирогово, музей побуту. Тільки Львівський мені більше подобається - він дуууже просторий і в різні дні там різні дійства можна побачити. Однак цікаво і без них.
Якщо маєте час і буде погожий день, то рекомендую.