Фокус-Покус• 13 июня 2024

Як ви відкладаєте кошти? Як вигідно обмінюєте у долари?

Напишіть може знаєте гарні обмінники в місті Київ, де вигідно обмінюєте. Як взагалі вдається відкладати?
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Можна одне питання ще?! Кошти особисті чи ви зп обмінюєте? Просто мені закидають за послуги і я не фоп.. то не знаю треба робити цю карту валютну чи ні, чи ще заблокують карту. Хоча там суми маленькі.
В мене кошти особисті)

Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Валютна картка, це в приват 24 відкриваєш інтернет картку?за неї треба платити щомісяця? Краще відкрити у відділенні чи в приват 24?
Так в Приват24 онлайн відкриваєте, при тому там вона не одна, тому треба вірну вибрати. Платити нічого за неї не потрібно
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Картка для виплат Голд - так вона називається
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Питає обрати віза чи мастеркард? В чому різниця?
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Голд ви за неї платите щомісяця? 20 грн?
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А чому ви відкрили рахунок не картку для виплат а голд у валюті?коли перекидаєте з грн картки на валютну чи є комісія?
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я не знаю в чому різниця, в мене віза

Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ні, не плачу нічого абсолютно
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я вам скрін скидала, комісія 1,25$ на сумму 50000 грн.
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Я не знаю в чому різниця, в мене віза
Віза долари, мастеркард євро
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, не плачу нічого абсолютно
Странно, мені пишуть в приват24 що 20 грн щомісяця за користування карткою голд.
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, не плачу нічого абсолютно
У вас золота картка для виплат чи золота універсальна картка? Бо може не ту дивлюсь
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Не ту напевно. Ось так йдіть по підказкам
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Я відкрила обичну для виплат тільки в доларах. Таким способом через додаток. Мені голд не підходить, платить за обслуговування не хочу. Я читала що людям у кого в банку є депозит пропонують голд і там без комісії 20 грн за обслуговування в разі якщо банк сам запропонує цю карту.
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Бачите мені пише. Голд універсальна.
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Дивно, що для різних людей різні умови)
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Бачите мені пише. Голд універсальна.
Це ж гривнєва? Бо при чому 200000 грн?
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Це ж гривнєва? Бо при чому 200000 грн?
Ні
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дивно, що для різних людей різні умови)
Сама в шоці. Мабуть дивляться на дохід.

Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Сама в шоці. Мабуть дивляться на дохід.
Ви по підказкам моїм йшли?
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Це ж гривнєва? Бо при чому 200000 грн?
Тут таке саме 20 грн за обслуговування на usd
Зайканалужайке• 21 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Тоді я пас) хто зна як це розуміти
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Тоді я пас) хто зна як це розуміти
Просто у вас більше привілегій, приват вас любить за ваші операції в їх банку)
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Тоді я пас) хто зна як це розуміти
Поповнила сьогодні картку для виплат в USD 0,5% комісії за переведення коштів з картки для виплат в грн на карту для виплат в доларах. Надіюся що зняття буде безкоштовно в касі)
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляМария-dce7
Дивіться, купляю наприклад $200 по 40, потім йду до каси в банк і кажу що мені треба зняти з валютного рахунку $200. І все, ніякої додаткової комісії за це немає. Я б може так часто не купляла тим паче що в мене суми маленькі, але все ж у $ мені спокійніше
Що у вас за банк?
автор Фокус-Покус • 21 июня 2024
Ответ дляМария-dce7
Так, впевнена) в мене Сенс банк
Сенс банк російський який відноситься до Альфа банку, його можуть в любий момент закрити. Чоловіку на роботі для виплат зп та всім робітникам зробили картки в іншому банку. Сказали що цей сенс відійде. І скільки хейту через нього компанії.