Не тільки гейтеркам, але й всезнайкам, тим хто любить повчати, піднімаючи свою самооцінку за рахунок інших учасниць. Світ тісний, а анонімність вас не врятує від бумеранга. Тож будьте добріші до тих, хто приходить на Порадницю за підтримкою, як це завжди було.
jannjann77• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Это тупенькие хвеминиздочки решили закосить под вумную неруснявую илитку и насилуют украинский язык англицизмами - выглядит убого. Лучше бы не заменяли кацапизмы англицизмами, а Рідну Мову учили.
Та не кажіть! Понапридумують всякої муйні!
Відмічайтеся, хоч буду знать, хто є хто зараз в Порадниці :-)
Love_Love_Love_• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Жінка працівника гейту у аеропорті.
Тоже може бути😂
Love_Love_Love_• 13 июня 2024
Ответ дляАлінаУкраїна
Ви прям чекали щоб це з себе виплюнути, цілу ніч готувались😂
Ответ дляLove_Love_Love_
Авторкиня ображена чоловікиня і трільчиня, їй треба до лікаркині медсестрині гінекологині і психіатрині.
Господи, понапридумують тих виграних через піхву хвемінітивів, а нам сиди і розшифровуй, шо ті вєчно аскарбльонниє нєженкі нашифрували.
Love_Love_Love_• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Тоже ржу з тої гейтерки і ще з тих табличок з інстркціями, певно автор плаче зараз
Апель-синка• 13 июня 2024
Ответ дляjannjann77
фото
А что, тут кто-то кому-то пишет ’я тебя ненавижу’?
Sk-kik-mango-tesco• 13 июня 2024
Ответ дляХитрый Лис
Почему ’гейтер’🤔
Опять правила поменяли
Проде английское х сейчас транскрибируются как г. Harry Гаррі
Апель-синка• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Жінка працівника гейту у аеропорті.
ну или сама на гейте работает ))) логично же )))
работница гейта - гейтерка )))
а в эфир выходит этерка
работница гейта - гейтерка )))
а в эфир выходит этерка
Хитрый Лис• 13 июня 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
О май гад