Домашка• Изменено 13 июня 2024
Хочу змінити ім´я
Мені за 40. Ходила до нумеролога, хочу повністю змінити ім´я - взяти нарешті прізвище чоловіка і змінити власне на імя мого батька. Мені здається воно більше мені пасує. Батьки спочатку хотіли мене так назвати, а потім передумали. От судячи з відповіді нумеролога - нове ім´я - для мене зміне моє життя на краще. Правда не знаю що з роботою, всі мене знають під іншим ім´ям і призвищем. Сказати в кадрах, що змінила ім´я, але на роботі хай називають як раніше?
Домашка
• 13 июня 2024
Ответ дляКопирайторша
Как риск -менеджер , проанализировать судьбы женщин в роду у мужа до 7 колена , прежде чем брать чужие косяки
Мій чоловік - олд мани, як тут дуже люблять говорити. Все в його роду прекрасно
в нього взагалі родовий захист такий, що будь які косяки - з нього як з гуся вода
Все возможно• 13 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
А вам?
Мені все одно, як звуть чиїхось батьків
Домашка
• 13 июня 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Взагалі людям начхати
Змінюйте
Новим знайомим кажіть нове ім’я
Старим знайомим та родичам кажіть що Вам комфортніше Олександра (ну чи в якій формі Вам треба)
І все
Люди звикнуть
Бо змінювати ім’я та для старих знайомих жити за старим - не бачу сенсу
Змінюйте
Новим знайомим кажіть нове ім’я
І все
Люди звикнуть
Для сім´ї я залишись під старим, а нове то для досягнень і чужих людей. От потрібно мені і все
чого хоче жінка, того хоче Бог
Фиона Шрековна• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
чого хоче жінка, того хоче Бог
То хочу гірше ніж болить)))
Йдіть вже до паспортного столу, чи як воно там у вас зветься)))))
Щиро бажаю успіху
Затишне кубло• 13 июня 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Все так. Но менять имя в 40+ идиотизм!
Окружение будет на такую смотреть как на дибилку поймите наконец
То есть подстраиваться под окружающих и соответствовать их представлениям о вашей жизни - это правильно? Так надо?
Мне вас жаль
Птица секретарь• 13 июня 2024
Ответ дляВсе возможно
Мені все одно, як звуть чиїхось батьків
Ну не знаю. Мені б наприклад не сподобалось ім´я Степанида або Федора. Хоча, дуже мало загальних імен. Що зразу прийшло на думку - Валя, Женя, Саша, Витя/Вітя.
Marinamariana• 13 июня 2024
Я терпеть не могла свою фамилию , у меня ещё и кличка была в средних классах из за нее . В 16 лет можно было поменять на мамину , но я не захотела , как будто предательство самой себя. И два раза замужем была , первый раз взяла фамилию мужу , Как же она меня бесила , ещё больше Мойей - муда фамилия была Костюк, как кости какие то. У второго мужа фамилия красивая , но у меня язык не поворачивается себя назвать этой фамилией , как то непривычно , хожу со своей старой дурацкой фамилией , которую все жизнь по 10 раз переспрашивает и коверкают
Птица секретарь• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
чого хоче жінка, того хоче Бог
Як добре, що в мене гарне ім´я!
Все возможно• 13 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ну то вам
Одні думки• 13 июня 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Взагалі людям начхати
Змінюйте
Новим знайомим кажіть нове ім’я
І все
Люди звикнуть
Змінюйте
Новим знайомим кажіть нове ім’я
І все
Люди звикнуть
А потом автор решит познакомить старых знакомых с новыми
Одні думки• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
На роботі зараз мені навіть краще що ми на різних прізвищах з чоловіком бо він керівник, а я підлегла
але ця робота ще максимум рік і все. Я би на роботі залишила старе і імейл, якзо так можна, а зп звичайно хай начисляють на нове ім´я
А так можно было? Вообще ни за что не отвечать, на всех документах писать левое имя и все косяки сворачивать на несуществующего человека (ваше старое имя, которого уже не будет).
Если ваш муж адекватный как руководитель, то он на работе разрешит вам пользоваться только тем именем, которое у вас будет в паспорте.
Домашка
• 13 июня 2024
Ответ дляОдні думки
В Україні пам´ятаю історію, що жінка змінила ім´я при одруженні, а корпоративне ім´я залишила. Як в Штатах не знаю, мій чоловік говорить залишатись на старому в компанії і шукати нову роботу
Копирайторша• 13 июня 2024
Ответ дляОдні думки
У меня такое было, парень не сильно понравился..дала фальш, потом была минута славы при приеме на работу.
Копирайторша• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
причем это ? , олд мани не дает счастливую женскую судьбу...по роду
сколько случаев, когда женщин принуждали к бракам, монастырям , лечебницам
Копирайторша• 13 июня 2024
я перестала Вам верить автор , вы действительно сюр-модель жизни рассказываете и подход.
Не может рисковик без тестирования, неоднокрасного , делать перекройку жизни
Все знаю від і до• 13 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Маю надію, що батька звати не Степан і не Федір.
степанида и феодора. почему нет ?
Птица секретарь• 13 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
степанида и феодора. почему нет ?
Якісь вони грубі.
Все знаю від і до• 13 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Якісь вони грубі.
степания мягче будет. сейчас так детей называют, что это не самый худший вариант.
Птица секретарь• 13 июня 2024
Ответ дляВсе возможно
Ну то вам
Ну так, мені. Але ж вам все одно , вам взагалі класно!
Домашка
• 13 июня 2024
Ответ дляКопирайторша
Птица секретарь• 13 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Стефанія подобається! Стефа.
Щебетушка• 13 июня 2024
Ответ дляМочалкин блюз
))) кризис 40 лет
Ничего не достигала, ничего не заработала, не нажила…
Виновато имя)
Идиотизм
Виновато имя)
Идиотизм
Мужик должен достигать. А я домохозяйка.
Копирайторша• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
к вашей может быть.
Ку ка ку ка ку• 13 июня 2024
Вы ищите, куда переложить ответственность. Типа с новым именем жизнь улучшится)
Видна міленіалка• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
Я багато чого досягла в житті
але мені набридло бути красивою, хочу нарешті власний бізнес і нове ім´я
Автор, если очень хочется - меняйте. Я поменяла полностью ФИО в 19 лет, всем довольна)
Вам настільки пофіг на чужу думку, що створили тему і сидите оправдовуєтесь на кожен комент, який вам не подобається.
Змінюйте що забажаєте, нам то що - ні холодно, ні жарко, вам з цим жити.
На роботі всі дізнаються одразу, бо понесете документи на зміну прізвища та ім´я у відділ кадрів, а там дай тільки привід ’язиками почесати’.
Не забудьте змінити документи: паспорт, ІПН, перереєструватися у житлі, водійські права, бо можуть бути проблеми по страховим виплатам. Внести зміни по банківським рахункам на карткам, карткам членських клубів, свідоцтва про реєстрацію шлюбу і усюди носити з собою документ, підтверджуючий зміну ФІ.
У мене сестра змінила ім´я у юності, життя кращим не стало точно і крило жар-птиці не створила, правда свій талант налаштувала на хоббі та добре з цього заробляє.
Всі рідні та близькі як називали старим ім´ям, так і називають.
БеллаДонна• 13 июня 2024
Ответ дляВ танке
Я б тоже поменяла но так лень возиться со всеми документами , мама не проследила и перевели имя , которое меня раздражает и мне не соответствует. Но как представлю бегать по нашим инстанциям так уже и не хочется
Ганна
БеллаДонна• 13 июня 2024
Ответ дляДомашка
Як не було розуму, то вже й не з´явиться.