Рання пташка• 14 июня 2024
Довідка в школу після випуски з лікарні що там має писати?
Дитина лежала в лікарні, у довідці яку потрібно для школи лікарка написала не тільки той діагноз з яким ми лежали у її відділенні, а й вказала інші проблеми зі здоров´ям які були виявлені в дитини, бо проходили ще деякі обстеження , для чого це було писати??? Ми ж на той момент це не лікували.
Що вам писали в таких довідка?
Физрукая• 14 июня 2024
Ответ дляРання пташка
В нас така вчителька, що якщо знає вона - будуть знати всі батьки, жахлива пліткарка ( це початкові класи) . В нас не було інфекційне захворювання , вже діагноз з яким лежали міг би бути(але як виявилося і його можна не писати) але те що вона написала всі інші обстеження в довідку це в голові не вкладається
А я думаю, что диагноз (любой) разглашать нельзя. Это не законно.
Но школа с врачами решили сами это по-своему.
В курсі діла• 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Пишуть в довідці що дитина на момент звернення здорова. А чим хворів - діагноз.
Київ.
Я знаю. Вчитель в школі. Ніхто не приносить з діагнозом
Физрукая• 14 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
Дуже шкода, що я не зафоткала. Пишуть. У нас було написано чим хворіла дитина на момент відсутності в школі. Ту довідку віддала класному керівникові, особливо уваги не звернувши на діагноз коксакі. Але, так як у класі була і дитина вчительки, то в батьківському чаті саме від неї було попередження всим батькам про те що є дитина в класі, яка хворіла коксакі! і навіть прохання завчасно всіх батьків повідомляти про діагноз дитини чим хворіє в батьківську групу.
Київ, Подільський р-н.
Я не троль якщо що.
Київ, Подільський р-н.
Я не троль якщо що.
В курсі діла• 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Київ, Подільський р-н.
Я не троль якщо що.
Київ, Подільський р-н.
Я не троль якщо що.
Та я вірю, що не троль. При коксакі карантин 14 днів від початку захворювання. Діти ходять в школу, але спостерігаються. Повідомляє не мама, а санслужба поліклініки й доводять до відома медсестру. Саме тому, якщо дитина хворіла вдома, то до одужання вже повинні повідомити, а не через сраку через два тижні.
В травні в школі були кашлюк, вітряна віспа і скарлатина. Знали з першого дня виявлення. Але не від мами