Рання пташка• 14 июня 2024

Довідка в школу після випуски з лікарні що там має писати?

Дитина лежала в лікарні, у довідці яку потрібно для школи лікарка написала не тільки той діагноз з яким ми лежали у її відділенні, а й вказала інші проблеми зі здоров´ям які були виявлені в дитини, бо проходили ще деякі обстеження , для чого це було писати??? Ми ж на той момент це не лікували.
Що вам писали в таких довідка?
Ms. Android• 14 июня 2024
Какая школа, мы чилим на чиназззеее
Бува і таке• 14 июня 2024
должны писать кодами,
а не чтоб каждый любопытный ткнул свой нос
Госпожа Белладонна• 14 июня 2024
Пишут обычную справку, что здоров, школу посещать может, без диагнозов
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляБува і таке
должны писать кодами,
Зая моя, кодами пишутся психические состояния.
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не не, пишут диагноз, грви как правило, даже если прогуливали.
Госпожа Белладонна• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
У меня ребенок 3 месяца пропускал по неделям, справок 8 в школу принесли, ни разу не написали.
Бува і таке• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
шо за бред ?
кодами можно прописать все , если нужно
ХуАнита• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Ні. Пишуть: загальне захворювання
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Ні. Пишуть: загальне захворювання
Никогда такого не было. Фарингит, грви, ларинготрахеит. Все.
ХуАнита• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Маю двох дітей, різні педіатри. Жодного разу не писали діагноз
автор Рання пташка • 14 июня 2024
Ответ дляБува і таке
шо за бред ?
кодами можно прописать все , если нужно
Так нам у довідці на звільнення з фізкультури написали кодом, але це наша сімейна лікарка, а не та сука з лікарні до якої ми попали яка написала в довідці в школу чуть не всю виписку з лікарні у два поверхи, бо вже місця не було де писати
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Ну, видимо разный уровень врача. Я то шо, я за код, который никому не всрался.
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Так а вы шо? Надо было сказать чтобы переписывала по нормальному
автор Рання пташка • 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Просила по доброму, щоб переписати, а вона сказала що не може бо це все що буде у виписці вона мусить написати у довідці, ще й висміяла мене що я в неї таке прошу. Я зі сльозами на очах сказала, що не дам таку довідку в школу, хоч буду мати проблеми ( ми 2 тижні не ходили) бо це надто особиста інформація про мою дитину .Але через півгодини принесла мені переписану довідку
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Ну, вы сейчас аноним, у вас есть нормальная справка. Радуйтесь жизни. Но в целом, интересно, сто вас довело до слёз? Поделитесь?
Ms. Android• 14 июня 2024
С больницы вроде не пишут справку, там пишут выписку, а вас семейный исходя из нее пишет справку. Иерархия такая.
Ms. Android• 14 июня 2024
Если это инфекционное отделение больницы, тогда они подают ориентировку на школу, и это другой вопрос
автор Рання пташка • 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Це не було інфекційна відділення
Домашка• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Зая ваша, кодами должны писать любой диагноз
Домашка• 14 июня 2024
У лікарні вам надали Виписку, а не довідку для школи. З нею йдіть до сімейного і вам нададуть звичайну із мінімальною інформацією.
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляДомашка
Зая, а я шо, а я не знала. Раньше только психиатр шифры писал, сейчас, я не имею понятия.
Домашка• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Это уже очень давно так, больше 10 лет точно. Но простые диагнозы врачи по прежнему часто пишут словами.
автор Рання пташка • 14 июня 2024
Ответ дляДомашка
Ні! Була виписка та довідка
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляДомашка
Ну , в целом мн нравится нынешняя система больничных, выписали на неделю та нзсу, не пришел на прием- не продолжаем.
Ms. Android• 14 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Ні! Була виписка та довідка
Справку себе, в школу от вашего врача справку
Домашка• 14 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Ні! Була виписка та довідка
Навіть так можна звернутися до свого лікаря
В курсі діла• 14 июня 2024
А нащо в школу довідка з діагнозом? Йдете до сімейного й дає дозвіл з обмеженнями видів навантаження. Все.
Физрукая• 14 июня 2024
Писали діагноз, який лікували. Потім весь клас знав чим хворіла моя дитина (хворіла коксакі) бо мама одного з учнів вчителька.
Якось теж не розумію цього приколу. Навіщо діагноз писати у довідці в школу.
Физрукая• 14 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
Пишуть в довідці що дитина на момент звернення здорова. А чим хворів - діагноз.
Київ.
автор Рання пташка • 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
В нас така вчителька, що якщо знає вона - будуть знати всі батьки, жахлива пліткарка ( це початкові класи) . В нас не було інфекційне захворювання , вже діагноз з яким лежали міг би бути(але як виявилося і його можна не писати) але те що вона написала всі інші обстеження в довідку це в голові не вкладається