Десь так, але...• 14 июня 2024

Мамочки скільки ваші дітки випивають в 4 міс суміші чи молока грудного?

Склалося так що я сціджую і сцідженим молочком годую, трошки перехворіли немали апетиту тепер налаштовуємося, нехочеться перегодовувати і боюсь недогодувати, по таблиці віку відносно мл нереально виходить, ну нереально щоб дитина 180 грам їла що 2,5 наприклад години , я сама стільки нараз незавжди зїдаю😄
Тому до вас питаннячко допомоги , скільки в 4 міс виписують ваші дітки і з яким інтервалом?)
Дякую усім хто відпише...🌹❤️🥰
Мирного вам неба.
автор Десь так, але... • 14 июня 2024
По таблиці 180-210 але це нереально....

So_so• 14 июня 2024
180 мл каждые 3 часа
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
’Я сама зараз не стільки з´їдаю’ - а ви теж ростете, як маля?
Орієнтуйтесь на таблиці вікові
Не пью, не курю• 14 июня 2024
Автор, 180 мл це ж і їжа, і «напій». Це ж менше склянки 200 мл. Налийте собі чай/сік… і спробуйте так протриматися день. Вам лише здається, що це багато. Молоко для дитини не дорівнює як їжа для дорослого. Давайте стільки, скільки дитина з’їдає. Ну не насильно ж годувати? Все одно якщо не йде малюку, то «поверне назад». Можливо, ваш малюк з’їдає менше з якоїсь причини, але тоді ви йому пропонуйте частіше. Через якийсь час все налагодиться. Норми 180-210 мл, це умовно. Відхилення незначні допустимі. Дивіться по дитинці. Вона повинна бути неголодна. Якщо вас щось турбує, то краще до педіатра, щоб подивився, і педіатра спитайте. Бо заочно важко підказати.