Автопортрет нурофена• 14 июня 2024

Хто розбирається у снах

Наснився сон
Насправді в мене в житті волосся до лопаток - чорне нефарбоване.
Наснилось , що мене підстригли коротко і покрасили яскраво червоні пасми , як на фото , але укладка була як у радянських жіночок . Я в шоці , а всі навколо кажуть що то супер гарно і мені пасує , і я розумію що вони говорять щиро , але мені страшенно дивно і не подобається. і вся увага оточуючих сконцентрованна на моїх червоних пасмах
ya-7532• 14 июня 2024
Вы мужчина? Это к разлуке.

Стильна штучка• 14 июня 2024
Это к тому что у вас будет понос сегодня с 16:00 по 17:30. Лучше в это время не выходить. Отнеситесь к знакам этого сна серьезно. Если выйдете в это время и обосретесь на улице - можете спугнуть вашу любовь!
ya-7532• 14 июня 2024
Ответ дляСтильна штучка
Правдоподобно. С учетом отключений света и лютой жары.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 июня 2024
попадете в какую-то неловкую ситуацию
Стильна штучка• 14 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
попадете в какую-то неловкую ситуацию
О которой я уже сказала выше.
автор Автопортрет нурофена • 14 июня 2024
Ответ дляya-7532
в нас світло не вимикають
Ответ дляya-7532
Вы мужчина? Это к разлуке.
ні , жінка
ya-7532• 14 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
в нас світло не вимикають
ого
Стильна штучка• 14 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ні , жінка
Ви доросла жінка і справді повірите в те що вам тут напишуть люди стосовно вашого безсмістовного сну?

KristinkaCute• 14 июня 2024
Если вам не понравился образ во сне, то уделите внимание тому, как много вы делаете для других чтобы удовлетворить в первую очередь их потребности. Думаю вам стоит задуматься о своей собственной жизни и сделать её в первую очередь такой чтобы лично вас она устраивала, а не других.
Обращеница• 14 июня 2024
Никогда вы не станете там своей. Хотя очень хотите. Там-там где сейчас находитесь.
ЯниЯ• 14 июня 2024
У мене всі сни, що пов´язані з волоссям/зміною зачиски і п т - це дорога, переїзд, зміна роботи.
Сьогодні наснилось (правда про близку подругу), що вона постриглась. На онлайн зустрічі робочій отримали новину, що дівчинка з нашої команди йде в ін компанію.
Стильна штучка• 14 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
І ви реально блін вірите що це має відношення до вашого сну? Боже як мене дивують такі люди казкові
ЯниЯ• 14 июня 2024
Ответ дляСтильна штучка
Ну, блін, дивуйтесь! Хто ж вам заважає. Подив - це позитивна емоція)

У мене (і моїх близьких) стільки досвіду на тих снах, що маю підстави.
Але не нав´язую нікому нічого - Автор спитала, я поділилась.

(Пи.Си. Таро, ворожінням чи ін штуками не страждаю)