Н@Диете• 15 июня 2024

Як дешевше доїхати з Києва до Кракова

Підкажіть найбюджетніший варіант, можна з пересадками але щоб дешевше вийшло
Метровий сантиметр• 15 июня 2024
Насколько бюджетный)?
Гарнюнька• 15 июня 2024
Поездом до Львова, а там автобус или такси частное
Все буде• 15 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
Геніальна порада
Омлетик• 15 июня 2024
прямий потяг до перемишля і з тогож вокзалу три години швидкісна електричка
ТихоЯ• 15 июня 2024
До львова поездом, пересесть на поезд до перемышля и там до кракова тоже поездом
3@йk@• 15 июня 2024
Інтерсіті з Києва до Пшемишля, потім місцевий поїзд з Пшемишля до Краков. Може трохи дешевше вийде Київ-Львів (плацкарт дешевше), зі Львова з автостанції (не пам´ятаю назви, Західна здається) маршрутка до кордону (до автостанціїї треба доїхати міським транспортом), потім піший перехід безкоштовно, маршрутка до Пшемишля було до 10 злотих, якщо не помиляюся і місцева електричка до Кракова.
язззззь!!!• 15 июня 2024
найдешевше:
плацкарт до Львова
автобусом до Шегині
піший перехід
З медики до Пшемисля маршруткою
потягом до Кракова

Але надто заморочливо, я б обрала потяг з Києва до Пшемисля, і далі потяг. Теж більш менш норм. ціна.