Надежда-8877• 15 июня 2024

Що робити з біжутерією

Якось перебирала зміст своїх шкатулок та побачила, що багато чого вже не ношу. Щось було куплене спонтанно, щось вже не підходить за віком. Просто лежить мертвим грузом.Це або срібло, або вироби з камінням. Золото не чіпаю. Але на золото ціни теж низькі.
Ось і виникло питання, що з цим робити? Дивилась ціни на торгових майданчиках. Майже за безцінь віддають. Деякі вироби ще до війни почали продавати, так і висять у продажу.
А як у вас?
Результат:
вже голосів: 22
8 (36.36%) Продам,на ці гроші щось куплю
6 (27.27%) Продам,бо не треба
5 (22.73%) Не продам,не хочу за безцінь
3 (13.64%) Не продам, може ще колись
Lilian-nochka• 15 июня 2024
Бижутерию отдала коробкой даром,серебро не ношу и не покупаю,золото и камни натуральные ношу,мне нравятся
-Инга-• 15 июня 2024
подписана на одну из подобных групп в ФБ, и как раз обратила внимание что есть интерес. Иногда даже удивляет какую фигню оказывается можно продать
Мerida• 15 июня 2024
И даром попробуйте найти того, кто заберет
Ксения З.• 15 июня 2024
Ответ дляМerida
Заберут
Moon shine• 15 июня 2024
Срібло виставляйте на олх. І біжутерію теж. І тут не питайте. Бо мені тут радили викинути все чи віддати бабці.А я все продала на олх і навіть не за копійки.Тому робіть фото і виставляйте на ОЛХ. Я сережки срібні Кюзівські по 500-600 грн продала. Золото обміняла собі на пусети( частину), бо міняти не вигідно.
автор Надежда-8877 • 15 июня 2024
Нащо віддавати те, що має ціну?
Moon shine• 15 июня 2024
Ответ дляНадежда-8877
Нащо віддавати те, що має ціну?
Фоткайте і виставляйте на Олх.Тут зараз нарадять винести на смітник
Kusalochka• 15 июня 2024
Какая именно бижутерия? Винтаж красивый покупают на ура
akarra• 15 июня 2024
Ответ для-Инга-
что за группа? я искала искала, так ничего толкового не нашла из площадок
нужно духи и ювелирку распродать
akarra• 15 июня 2024
Ответ дляMoon shine
о, вы меня прям вдохновили
автор Надежда-8877 • 15 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Виробів пів сторічної давнини в мене нема. Те, що років 20 тому носила. Але вже за віком та стилем вже не те.
А так дивлюсь, чеське скло зростає у ціні
ГоспожаБеладонна• 15 июня 2024
Сфоткайте красиво, укажите вес, длину( можно на листочке в клеточку), выставьте на ОЛХ. Я там часто просматриваю объявления, продаётся, если цена не космос, и фотки информативные