Мост_Устал• 15 июня 2024

День батька, привітання від доньки

Завтра день батька. Батько моєї дитини покинув сім"ю, дитину ігнорує, за кожну копійку скандал, аліменти мізерні, участі у вихованні не приймає, може образити по телефону. Ось донька і питає, а мені треба вітати тата ? дитині 11 років. Хоче щось написати йому, а не знає, як правильно привітати, щоб він зрозумів її відношення. Що порадите ?
забиякина• 15 июня 2024
То хіба батько? Навіщо дитині вітати донора сперми?

ГороховаЯ• 15 июня 2024
Хочет - пусть поздравляет, не хочет - не поздравляет. А раньше она поздравляла? Сейчас масса праздников, которые никто никогда не праздновал.
Кинг-Конгша• 15 июня 2024
Зачем ему что- то писать? Поздравлять его смысла нет , потому что его отцом не назовёшь. На претензии и жалобы ему наверняка будет пофиг.
Коплю на груди• 15 июня 2024
Не треба вітати
Дівчина Бобула• 15 июня 2024
Я таких отцов не встречала. Это как нужно вынести мозг мужику тем ребёнком, чтобы он себя так вёл.
КондуктЕр тролейбуса• 15 июня 2024
Нажаль, йому зараз не потрібні ні увага, ні вітання.
Як прийде час, згадає про доньку, але вже доньці, гадаю, не потрібно це буде.
Не чіпайте його.
Тётушка Лошадь• 15 июня 2024
Боже, бідна дитина. І привітати хоче, але нема кого. Не заслужив він ніяких вітань і батько з нього ніякий. Краще влаштуйте їй день доньки завтра, хай дитина порадується)

Позитивна• 15 июня 2024
Пораджу бути мудрішою і не переносити свої відносини з чоловіком на дитину.
Це ж як потрібно чоловіку винести мозок, щоб все було ось так, як є
Тётушка Лошадь• 15 июня 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Дивне зауваження. Навіть якщо з дружиною не ок, то до чого дитина. Може він просто батьком і не був спочатку?
Дівчина Бобула• 15 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Может потому что ребёнок остаётся с женщиной? Таким сколько не дай , все будет мало. Естественно мужчину синхронно отворачивает и от ребёнка.
Тётушка Лошадь• 15 июня 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Аж сльози на очі навернулись. Який нещасний чоловік, бєдолага
Домашня Зюзя• 15 июня 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Родители развелись когда мне было 7, папа звонит раз в три дня уже 26 лет, дарит подарки, мы проводим вместе выходные, он в курсе всех мои событий в жизни, на завтра заказала ему доставку суши домой.❤️
Кумедна• 15 июня 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Да что за бред, я такая сколько не дай мало, но всегда благодарю за любую помощь.
Мой б/м очень любит детей.
Мамин тріль• 15 июня 2024
Діти ще мають чисту душу і внутрішні світлі переконання, що все не до такої міри може бути щось погано , як їм звідусіль кажуть Життя- водночас прекрасна і важка річ.
Я вважаю, що , якщо дитина хоче, то дозвольте їй поздоровити батька.
Але треба поговорити з донькою, що реакція з його сторони може бути не така, як їй хотілось би.
Це для того, щоб не було психологічної травми.
Кумедна• 15 июня 2024
Ответ дляМамин тріль
Поддерживаю!
Дівчина Бобула• 15 июня 2024
Ответ дляКумедна
Мой б/м очень любит детей.
Ну так Вы пост автора почитайте и поймёте разницу)) Есть знакомая, реально странная на всю голову, он и она рабочие профессии, зарплата чуть выше минималки. Родила ребёнка и решила, что теперь она царевна и родила дочь царевну, запросы на коляски по стоимости авто, костюмчики от диор. Ты блин вообще до этого как жила? От кого рожала?
Кумедна• 15 июня 2024
Автор а алименты мизерные это сколько ?