Країна мрій• 15 июня 2024
По скільки на д.н. даруєте похресникам 17-19років?
Країна мрій
• 15 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
100 євро і торт. З 1 року так дарую
ого, дарувала по 2тис, думаю 3тис, а тут уже такі цінники?))
Країна мрій
• 15 июня 2024
Ответ дляМафиозная
чому? як мінімум до закінчення універу важаю це за необхідне), навіть не те що необхідне, але таки приємне) Навіть дорослим людям приємно отримувати подарунки
Заместитель Анонима• 15 июня 2024
Кожен дарує скільки може, головне спілкування з похресниками щоб було не раз в рік
Мафиозная• 15 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Тому що кума зникла з похресницею з поля зору.Я не знаю,де вони вже 10 рокiв.А вона ще просила мене поручителем по кредиту стати.Добре,що вiдмовила тодi.
Анонім Завгосп• 15 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну, Вы так считаете, а кто-то иначе.
Крихітка на всі• 15 июня 2024
Я своей в этом году дарила 500 грн. У близкого родственника онкология, мы в долгах.
Весела моль• 15 июня 2024
Ну в мене один похресник. І він ще малий,йому 6 років. Дарувала подарунок в межах 2-3 тисяч гривень+торт пекла, я вмію пекти, дитина любить. А це задумалась, що старший стає і вже хз скільки і гроші чи подарунок. Може тут є мами діток 7+, гроші норм чи ще краще подарунок?
Країна мрій
• 15 июня 2024
Ответ дляВесела моль
можу сказати по своїй доньці, до 10років точно ще хотіла подарунки, а вже після почала збирати гроші))
Весела моль• 15 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Дякую) дівчаткам якось наче легше,а тут хлопчик,я вже всі лего вивчила які тільки можна
і здається інколи,що вже все передарувала)))))
Країна мрій
• 15 июня 2024
Ответ дляВесела моль
теж так думала, коли шукала подарунки своєму похреснику в дитинстві, але скільки всього знаходила, що кожен раз очі розбігались що взяти
Библиотекарь• 15 июня 2024
Моей крестнице будет 4 через неделю. Дарим сережки за 4100 грн и сладости. С года дарим подарки на 4-5 тысяч. Родители заказывают и мы это дарим. В основном это золото или транспорт, велосипед, коляска. Понятное дело есть возможность. Если б не было подарки были б на меньшую сумму.
Та_все_ок_будет• 15 июня 2024
Нет крестников. Сыну дарю 100-200 долларов если не выбрал подарок.
БезВзяток• 15 июня 2024
Подарувала 500 доларів, не скажу, що для мене це мало чи багато. Він росте без тата. Сам. Мама вийшла знову заміж і не дуже заморочується де син.
Борщичок• 15 июня 2024
Ответ дляВесела моль
Лучше сертификат в магазин игрушек, с подарком можно не угадать .
Кондуктор троллейбуса• 15 июня 2024
Похресникам по 1000 їм 10+- років, племіннику 2000 теж 10 років, а на ювілеї 16-18 напевно треба вже по 50-100$.
Пускаю бісики• 15 июня 2024
Тільки невеликі символічні подарунки. Моїм дітям кума взагалі нічого не дарує. Шикарних свят своїм дітям вона не влаштовує.
Країна мрій
• 15 июня 2024
Ответ дляПускаю бісики
вона не одного хрестила?
Рогнеда Карповна• 15 июня 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Вас и выбрали из-за денег
Пускаю бісики• 16 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
вона не одного хрестила?
Я я хрестила її доньку, а в неї близнюки. Не прийдеш же з подарунком лише для однієї дитини. В мене теж двоє дітей, але з різницею в один рік. Вона моїх взагалі не вітає з д.нар.
Просто вона вважає, що хрещена не для того, щоб дарувати подарунки. Це виключно духовна підтримка.
Пускаю бісики• 16 июня 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Священики кажуть, то то гріховні відносини, бо носять матеріальних характер.
Библиотекарь• 16 июня 2024
Ответ дляПускаю бісики
В следующий раз приду с шоколадкой. Скажу священики запретили дарить хороший подарок.
Пускаю бісики• 16 июня 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ну якщо ви людина крайнощів, то можна і з шоколадкою.