Мне без сахара• 15 июня 2024
Що подарувати дитині похресниці?
Зв"язок з похресницею, на жаль, обірваний через відносини з її батьків, але хочеться привітать її з народженням сина.
По типу комбез / ванночка/ іграшки не хочеться, хочеться, щоб це було пам"ятне і потрібне.
Що для хлопчика краще?
Мне без сахара
• 15 июня 2024
Ответ дляКотя_люлю
Золотая монета
що це дасть через 3-5-7 років?
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
що це дасть через 3-5-7 років?
Знаєте, ну пам´ятне і потрібне водночас важко підібрати. Може срібну ложечку для першого прикорму? Дитячу Біблію? Просто класне видання якоїсь дитячої класичної книжки?
Мне без сахара
• 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
ні, вони точно маловіруючі)
люди з села, живуть скромно, срібну ложку не зрозуміють(, думала про срібний ланцюжок
Подтяжка• 15 июня 2024
Або пам´ятне, або потрібне. На мою думку пам´ятне дитині не потрібне. Стільчик для годування можливо чи щось таке, що дійсно має значення для дитини в перші роки життя.
Котя_люлю• 15 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
що це дасть через 3-5-7 років?
У вас нет ответа на этот вопрос? Вот подумайте сами...
Подтяжка• 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Моїй надарували і ложечки, і сережки, і брошки. Вже 8 років дитині, а воно так і не знадобилось.
Подтяжка• 15 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
ні, вони точно маловіруючі)
Якщо живуть скромно то краще щось потрібне подарувати.
Мне без сахара
• 15 июня 2024
Ответ дляКотя_люлю
здорожчання золота? ну то вже для зовсім дорослих