Щаслива Я• 2 часа назад
А у вас есть какая-то тайна, в которую никто не поверит?
Собственно вопрос в теме.
То,что людям не расскажешь, потому что никто не поверит.
Приведу пример : допустим вы лично видели инопланетян , или у вас не клеится личная жизнь, потому что на вас тяжкая родовая проблема,которая не решается, или допустим видели теликинез у другого или сами умеете, поняли направленность?
То,что никто из людей не примет и не поверит. А вы знаете,что это правда.
Предлагаю поделиться в этой теме, не ставьте этих рукалицо, не смейтесь, давайте дадим возможность высказаться ,кто хочет. Мир очень и очень не изучен. Даже если уверены на 200%, что этого быть не может, все же что-то необъяснимое встречается, но не всем.
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
А если все ж можно?) Вы бы извинились? Или не признавали до последнего?
Вот классический пример. Невозможно. Ага.
Вы знаете, вас таких много.. проверяющих. Я один раз доказала одну вещь, да так, что у человека рот открылся. Но это всего лишь моё эго, доказать тогда. Вас неверующих полчище. И девушка та права, доказывать нет смысла. Ибо ощущение как в цирке. Сначала с тебя ржут и крутят пальцем у виска, а потом ’боже, неужели такое бывает, а скажи ещё что-то ’. Но такие никогда не заканчиваются. Один и тот же сценарий.
Я нічого не заперечую, коли йде конструктивна розмова. Давайте поговоримо про те, що я знаю, і ви нібито маєте знати, тоді вийде бесіда і хтось когось переконає. Я відкрита до діалогу. І я одразу вибачилась за те, що у тієї дописувачки моє повідомлення викликало агресію. А вибачитись за що я ще маю? За те, що я не вірю у напророчене майбутнє? Ви у кожному діалозі вибачаєтесь? Прийшли у магазин і кажете «молоко мали привезти», вам відповідають: «не привезли» а ви «вибачте»?
Майбутнє взагалі не запрограмоване, цьому є безліч доказів, а ви, якщо не можете доказати протилежне, не розкидайтеся своїми фантазіями у бік інших людей, варіться самі у тому, що навіть пояснити не можете.
Крим мій• 1 час назад
Ответ длябЭйбА
Вы когда так пренебрежительно и по-хамски общаетесь, вы не оппонента оскорбляет, а Силу, которая за ним стоит. Это не значит, что прямо все, кто считает себя знающим больше остальных такие. Но если попадёте на такого, огребете по полной независимо от вашей веры в это или принадлежности к какой-то религии.
А де хамство було?
Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Я вже колись писала цю історію, але звісно всі оборжали.
Далеко в дитинстві в селі у бабусі ми гралися з дівчатами на лугу. У нас в кінці нашої вулички красивий луг і далі ліс, кар´єри...
У подружки батьки будували нову хату і завезли плити. Ми залізли на ті плити і сидимо зверху. Коли бачимо в далені на лугу маленький чоловічок у чорній типу рясі і в нього капелюх високий гострий, гном як його і малюють і він топає туди до лісу. Такий маленький, по пояс.
Нас четверо. Років по 8-10. Ми почали втрьох бігти за ним, а він почав тікати аж підстрибує високо, бо трава висока йому. І коли до нього залишилось метрів 5 він різко зупинився і тільки почав обертатися - ми злякались і побігли назад.
Пройшло багато років, а цей спогад не давав мені спокою. Я зібрала цих дівчат і спитала : було таке? Дві сказали точно, було! У всіх мурахи по тілу. Третя не згадала, вона тоді і не бігла за ним
Щаслива Я
• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Вопрос в том, что никто не должен ничего доказывать) но все просите доказательства. Иначе ’шизик’, ’никогда не поверю’, ’а врачи обследовали?’
Ой ладно.. бесполезно
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Гипноз, эффект магнитного поля, эффект теликинеза. Дальше продолжать?
Мы здесь никого не обсуждаем, интересоваться не запрещено
Доречі,про гіпноз,в Італії вже проведено декілька операцій,під гіпнозом замість наркозу,цю інформацію можна знайти де завгодно і почитати,чоловіку треба була операція на мозок,але після усіх аналізів і обслідувань йому не можливо було зробити наркоз,він погодився на такий експеримент,бо шансів жити лікарі йому не давали,без операції.Звичайно там була підписана ним купа паперів і йому провели операцію,під наглядом гіпнотерапевта,який увесь час слідкував щоб він не вийшов з гіпнозу.Операцію провели успішно.Це просто нереально навіть усвідомити наскільки наш мозок не вивчений і які можливості має наше тіло)
Щаслива Я
• 1 час назад
Ответ дляСекс-Бомба
Интересная информация ,не знала)
Вот и я о том,что тело даже не изучено, психика.. ресурсы человека
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Интересная информация ,не знала)
Так,я тут живу і в усіх новинах була ця інформація і звичайно в інтернеті є.Тому усе можливо,просто ми ще не дійшли до ціх знань і можливостей
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Ой ладно.. бесполезно
Чекайте, ви відкрили питання для обговорення на загальному форумі, не на своїх чаклунських. Я хочу поговорити! Мене цікавить, чи ті, хто щось таке бачить, обстежувалися. Це дивне питання? Образливе?
Я не писала, що хтось хворий, я спитала, чи відома природа таких дивних явищ.
Ваші образи говорять про те, що не обстежувались. А між іншим, це нормально, коли людина хоче дізнатися, звідки має такий стан чи можливості, яких інші не мають. І питання пошуку причин мало б стояти на першому місці.
Щаслива Я
• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Ну лично я обследовалась. Ну что это вам даст? Поверите? С головушкой подрядок.Я смысла вопроса не понимаю. Какие образи? Вы о чем.
Конечно же поиск причин на первом месте, как и изучение и принятие себя. Но кто действительно видит что-то и видит подтверждение, тот ищет причины не у врачей.
Да пожалуйста, общайтесь с девушкой, не буду вам мешать)
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
А как они выглядят?
Тот же вопрос, вы можете их описать? Они всегда среди людей? Их много?
пьЯНА• 1 час назад
Ответ дляСекс-Бомба
У нашому будинку,де я жила у дитинстві,на горищі були майже кожну ніч постійні звуки,декілька годин хтось ходив туди сюди,будинок був старий,підлога уся скрипіла,це чула уся родина,батько піднімався на горище дивитися,думали може якісь бомжі залізли ночувати,але було завжди усе закрито на замок.Мій старший брат у цьому будинку бачив померлу бабусю.Потім ми з´їхали з цього будинку,та через років 5 його купили інші люди.Мама якось розмовляла одного дня з жінкою яка там жила з сином і вона так обережно у мами запитала,чи нічого у цьому будинку дивного не було,моя мама їй розказала цю історію і ця жінка сказала що і вона і її син бачили привидів,чоловіка і жінку у цій хаті і постійні звуки на горищі.Знати вони про це ніяк не могли
Оце ви свиню покупцям підклали
Хай би ви не знали, але ви знали і свідомо продали такий будинок
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Та вже з нею не цікаво, ніякого конструктиву крім гніву та маніпуляцій.
Чудово, що з вами все гаразд.
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляпьЯНА
Оце ви свиню покупцям підклали
Я була дитиною,тому не вирішувала кому і що продавати,у тому віці дитячому я про це не думала,а батьки мабудь серйозно до кінця це не хотіли сприймати також і може до останнього не хотіли у це вірити.Я не знаю,я не відповідаю за рішення моїх батьків
вкрации• 21 минуту назад
Не складається особисте життя. Знайомі питають як це я досі не одружився? Якось у дитинстві гралися з сестрою та двоюрідною сестрою у весілля і сестра нас ’одружила’ - проводила ’церемонію’ як положено: з клятвою. Ані двоюрідна сестра не одружилася, ані я. Може та ’клятва’ зарахувалася ’десь там’ і справжнє особисте життя мені тепер не положено.
Пиши-пропало• 6 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
А разве лично вам не хочется,чтобы самые близкие люди поверили? Если в этом варитесь,то это ваша жизнь, неотъемлемая ваша часть
У меня близкие как раз таки верят и знают. И друзей я таких же выбирала. Не всегда, но некоторые есть кто сам в теме. Вы думаете таких людей мало?