мегамоСГ• 15 июня 2024
Що передати на подарунок хлопчику 11 років?
Живуть за кордоном. Треба щось символічне передати, просто як сюрприз. Не День народження. Щось не дуже дороге.
мегамоСГ
• 15 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Гроші на карту) в цьому віці це для них самий очікуваний подарунок)
Мама відмовиться, скаже нічого не треба.
Я погнала• 15 июня 2024
Моєму малому 13 років то й досі полюбляє Лего. Мені здається подарунок на будь-який вік
ФрекенБок• 16 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
+1 лего, можно моделированние, пазлы, можно деревянный конструктор и тп.