Сиреневенькая• 16 июня 2024
Потрібно поїхати в Київ на вихідні по роботі, боюся
Дівчата, не смійтеся, боюся їхати до вас в гості через обстріли, але маю.
Підскажіть, а якому районі краще обрати житло, де спокійніше? Так що потім не пити гідазепам після тривоги? Знаю що кожен по різному відноситься, більшість спокійно реагують на вибухи, от я відношусь так, і хоч що зроби, боюсь 😰
Яжемать Мне можно• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Скиньте посилання, там були рекомендації щодо району ?
Ви ж їдите начебто по справах? Ці справи напевно у якомусь конкретному районі мають відбуватися? Тоді там і селіться. Зараз Вам хтось аорадить Лісовий масив, а Вам їздити доведеться через увесь Київ в Академмістечком. Десь у тривогу на вулиці опинитесь чи в метро на відкритій станції просидіте, воно Вам треба?
Яжемать Мне можно• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Автор, если боитесь - не едьте. Я уже третий год не приезжаю, потому что помню март 2022.
Зараз вже червень 2024, все змінилося.
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Зараз вже червень 2024, все змінилося.
Не в моей памяти. До конца войны не приеду. Только через пару месяцев после окончания.
100%• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Про те шо ви не в курсі харківської теми, я ж написала.
Шо повернулись - молодець! Слава Богу шо вибрались, як ще в той Харків уз возить - незрозуміло.
Я только оттуда и прекрасно в курсе. Мои родственники там живут. Я на машине. Так вот и говорю что в Харькове в разы тяжелее чем в Киеве, а вы о чем, о чем я не в курсе?
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Потом тоже не нужно
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Потом тоже не нужно
У вас спрашивать разрешения не буду
Яжемать Мне можно• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
А где Вы, если не секрет? Если Вам там хорошо и в Киеве никаких дел важных нет. То нет смысла приезжать. У меня наоборот. Тут работа, имущество. Меня никто нигде не ждёт. У меня нет варианта. Точнее, выбор есть всегда, но он неравный.
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
За границей. Срочных дел в Украине нет.
Ответ для100%
На машині тим більш неясно як вас пропустили, оголошена евакуація давно. Вивозьте родичів.
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
У вас спрашивать разрешения не буду
А вдруг сирена случайно завоет и вас кандражка схватит? Откачивать еще потом
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Разберусь без вас)
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Разберусь без вас)
Неа, судя по всему не разберетесь.
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Неа, судя по всему не разберетесь.
Поверьте, после войны вполне разберусь))
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ для100%
Чем тяжелее?
У нас даже свет не выключали, когда Киев сидел по 12 часов в темноте
Топтунша• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Президентський квартал .
Топтунша• 16 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Автор, тримайтесь! Я тут писала, що боюсь їхати в Ммколаїв, теж обісрали і кричали не їдь, нафік ти тут нада (((
На нафік це в яку сторону ?
Та не реву я• 16 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Это у нас такой народец иногда встречается. Мне уже тоже написали, чтобы после войны не приезжала
Я только за!• 16 июня 2024
Ответ дляМира всем
Автор, по перше вам треба орієнтуватися на те, в який частині Києва у вас будуть справи.
Бо під час тривог ви не попадете з одного берега Дніпра на інший.
Тому якщо у вас справи на правому березі - шукати житло на лівому сенсу немає. Ну і навпаки.
По друге: більш небезпечно на околиці Києва і в центрі. Так що відкривайте карту і шукайте щось по середині.
околиці це про ’села’ навокло Києва, чи це більше пр окружну?
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Можу розказати в особистих, хо?
Розкажіть назагал) шось новеньке є?)
Відірву та викину• 16 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
А родители Ваши?
100%• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
В Харькове? Не нагнетайте
Голубец• 16 июня 2024
Ответ для100%
Да вообще бред какой-то
Який бред? В мене донька має вступати до Києва, ми в Німеччині- то я боюсь їхати в Київ, дуже. Вдень може ще й побула б, а на ніч залишатися б - хіба що на 1 му поверсі
100%• 16 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Чем тяжелее?
Кабы похуже отключений света и не везде в Киеве выключают
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ для100%
В Харькове? Не нагнетайте
То вы про Харьков нагнетаете.