Сиреневенькая• 16 июня 2024
Потрібно поїхати в Київ на вихідні по роботі, боюся
Дівчата, не смійтеся, боюся їхати до вас в гості через обстріли, але маю.
Підскажіть, а якому районі краще обрати житло, де спокійніше? Так що потім не пити гідазепам після тривоги? Знаю що кожен по різному відноситься, більшість спокійно реагують на вибухи, от я відношусь так, і хоч що зроби, боюсь 😰
Блиск думки• 16 июня 2024
В общем автор, снимайте жилье возле хорошего подземного метро, в случае тревоги там пересидите. Тут вы адекватного совета не дождетесь, дамы с утра не в настроении)
Матраскин Брат• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
То оплатіть мені Карпати)
Луцк, Карпаты один фиг. Читайте новости хоть
Муууумие• 16 июня 2024
Ответ дляБлиск думки
Там рядом есть лицей/колледж и в нем норм укрытие, пусть узнают
Думаю, они сами там ориентируются, что у них где есть.
Просто в лифте стрёмно во время тревоги, а если еще и света еще нет...
20 этаж - в 60 лет спуститься/подняться по ступенькам, а если еще и ночью. Я им сочувствую
Указка• 16 июня 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Так а в Киеве что страшного?)) Вы с Карпат к нам едете?)
Дивуюся таким відповідям. Це нормально боятися , бо це війна. У кожної людини свій рівень тривожності, хтось спокійно реагує на обстріли вночі та спить під них, а хтось спокійно воює на нулі. А в когось вже паніка від звуку сирени. Бо кожна людинає має свій шлях та рівень емоційною стійкості.А що тут страшного-таке питання ви можете задавати лише собі, аж ніяк іншій людині.
Домовенок Кузя• 16 июня 2024
Автор, якщо прям ось на всякий випадок, то райони Соломянки, Голосієво і Лук‘янівки не обирайте. По факту гарна порада біля метро щось шукати. Не хвилюйтесь, Киів все ж більш захищений, ніж буде яке інше місто.
От в районі метро Університет, КПІ, Театральної, Золотих воріт , Кловська, Печерська.
Доречі готель Братислава, якщо не помиляюсь, метро Дарниця і парк поряд, чудове місце , щоб зупинитися на пару днів.
Идеальная оптимистка• 16 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
А в Києві не ходять укриття? Буває добавляють фото з метро під час обстрілів, яблуку ніде впасти
Господи...третій рік війни і отаке виписувати. Приїджайте до Київа і прям біля вокзалу залишайтеся жити у метро, там можна та навіть стілець видадуть та ковдру. Нічого не чутно і нічого не видно що зовні, але шум метро сподобається шумовими ефектами. Тема дитячий садок навіть для тролів
ПрипоРошенная• 16 июня 2024
Ответ дляУказка
Проблема в тому що більшість форуму за кордоном і не сидить під тривогами та вибухами тому відразу клеймять як завгодно.
А от щоб їм над головою йопнуло добре то замовкли б відразу.
Нажаль в одну кляту тривогу пам´ятаю лише що це був понеділок я йшла дорогою де навкруги нічого тільки будівництво і більше нічого немає, найближче міст за ним перехід а далі метро - і залунала тривога, думаю зараз дошкульгаю швиденько хоча б до переходу - а де там тоді чимось шарахнули що воно вже за секунду лупило так з усіх боків що кінчитись можна, поки дотьохкала під міст то капець . З того моменту сплю лише на транквілізаторах, бо тривожність. Але за кордону цього не зрозуміти.
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Утро воскресенья, обычно в такое время штатные боты отдыхают после трудов праведных. Подмастерья на смене.
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Вчора на екскурсії в історичному центрі Харкова була.
Шо за проблема.
Тим більше шо єбурити то єбурить, іноді так шо вікна дрижать, але є нюанс)
Шо за проблема.
Теперь громкие звуки - услада для ушей. Вчера вечером слышали? Я вначале вздрогнула, окна открыты и влажность высокая, не сразу поняла, что это в ту сторону.
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Шо за проблема.
Кстати, поделитесь впечатлениями. СтОит сходить?
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Как раз о том, как в Киеве невозможно жить пытаются внушить уехавшие. Даже тут есть всем известная польско-немецкая компашка.
Ответ дляДобрая свекровь
Увечері не пригадаю, не вдома була. А так то є.
Оті відосики з Бє, де жіночки з діточками верещать в унісон тривозі, можна дивитись вічно)
Шаманю второпях• 16 июня 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ага з одного боку Троєщина, з іншого Дарниця з ПОХ, і метро без підземки
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
И на ’схождение’ кабов
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Что хорошо их лупить начали? Собак этих нерезаных
Ответ дляДобрая свекровь
Я би радила. Це для мене як перезавантаження. Та і нова інформація) я давно не була в центрі і була шокована тим шо знесли тубдіспансер на Бажанова і замість нього стоїть новобудова, памятаю це атмосферне місце, улюблене у харківських фотографів, і сама там фоткалась колись.
Дім Сурукчі теж вразив...памятаю його нормальним...а не облізлим, за забором і в оточенні новобудови.
Идеальная оптимистка• 16 июня 2024
Ответ дляПрипоРошенная
До чого оті страждання автора? А де? А коли? А куди? А чому? А страшно, а боюся. Страшно не їдь. І розтягує це питання на молекули ні про що. Воно вже нето що смішно, а бісять вже таки питання що і транквілізатори не допомагають не реагувати на отаку писанину. Якщо що, то привіт автору з Нікополя
Яжемать Мне можно• 16 июня 2024
Авторка, Ви нічого не переплутали? Може Вам до Харкова треба? У нас в Києві тривоги лунають по всім районам одночасно і якщо відбуваютьсявибухи от перехоплень ППО, то чути майже по всьому місту.
До речі, гідазепам викливає залежність. І потім вже не діє. Сидіть краще вдома чи де Ви там зараз живете.
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Настолько хорошо, что соловьев уже сносит Киевскую дамбу. В местах.
Автор, кстати...задумайтесь
Конфиденциальность• 16 июня 2024
А я боюсь заграницей жить, там пахать нужно на третьесортных работах
Ответ дляХикориДикори
Так, виходи чутно. Наскільки це результативно хз, я не роблю поспішних висновків.
На тому тижні була за містом, бачила літак винищувач з ракетами (низько летів, лякав людей, бо ж гучно) , а увечері того дня написали, шо вперше по бнр було нанесено удар з авіації...може то він і був, красень.
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Автор, кстати...задумайтесь
Не ну нужно же оленям что-то рассказывать
100%• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
От не треба ляпати про то шо не в курсах)
Вы о чем? Я вчера только с Харькова вернулась домой в Киев.
ХикориДикори• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Будем молиться за наших!
Как я хочу выжженную пустыню на той сраной бнр (и не только)
Добрая свекровь• 16 июня 2024
Ответ дляGvenna
Наши кабы уже работают. Пока что по русне, что прячется в окрестностях Волчанска.
И ’мальчики в трусиках’ на агрегатном, бедолаги.. Без еды, без воды