Замороженная селедка• 16 июня 2024
Сьогодні День Батька.
Зазвичай щось даруєте на це свято чи вітаєте словами?
ОдинРазНадетое• 16 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Треба ще День багатодітного Батька впровадити.
Тут нет привязки к дате. Границу пересёк, уже День многодетного отца.
Кишмишная Мая• 16 июня 2024
Замовила суші, минулого року похід в боулінг і на більярд, папі 60, люблю❤️
Автопортрет нурофена• 16 июня 2024
Зазвичай? Большая половина только сейчас узнала об этом великом празднике. Учитывая, какие папаши в нашей стране в подавляющем большинстве.
Вишнёвая Леди• 16 июня 2024
В цьому році нічого.
Раз дарувала кулон срібний ,то носить з радістю вже рік чи два)) А так вчора навпаки приніс квіти, замовили піцу 😅 про день батька взагалі забули
Ой, тільки я відповіла за чоловіка(батька моєї доньки). Вітчима не вітаю